Próby przekupstwa, chwilowe przyjaźnie i poważne kopanie tyłków!

Najpierw na Against All Odds usłyszeliśmy kilka słów od Marti Bell, która nie była zadowolona, że została zapytana czy jest pewna siebie ponieważ każdego dnia wie, że w każdej sytuacji wygra. Kiedy została spytana jak planuje wygrać to spytała się czy to prawdziwe pytanie oraz poprosiła o kogoś kto wie o czym mówi. Wygra tak jak zawsze – będąc numerem jeden.

Podczas treningu wywiadu udzieliła Jade, która planuje po prostu skopać kilka tyłków skoro ma powodu ze swymi obiema zawodniczkami.

Najpierw na arenie pojawiła się była TNA Knockouts Champion – Sienna, a po niej przyszła Jade i na końcu Marti, która wzięła mikrofon i ogłosiła Orlando, że ma problem, którym jest Jade. Od kilku miesięcy była dla niej problemem. Każdego dnia musi się martwić jak może zranić Jade. Nie chcę nawet zaczynać na temat Sienny, która wyrwała jej mikrofon i wyjawiła, że też ma problem. Wytłumaczyła, że nikogo nie obchodzi ich żałosna kłótnia o byciu byłymi partnerkami. Ona jest większa, szybsza, silniejsza i ma więcej klasy. Jade wyrwała jej mikrofon i powiedziała, że ona ma problem z nimi obiema i spytała się jak rozwiążą ten problem. Panie i sędzia zaczęli się zastanawiać po czym Jade została zaatakowana przez obie rywalki i rozpoczął się Triple Threat Match.

Podczas pojedynku Marti i Sienna zawiązały chwilową współkę jednak długo ona nie potrwała po tym jak każda z nich próbowała zgarnąć wygraną za plecami drugiej. Pod koniec walki Marti próbowała wykonać Protect Ya Neck na Jade, ale została zaskoczona przez Sienne, która wykonała The Silencer. Jade szybko wykorzystała okazję i wykonała Package Piledriver na Siennie, którą na koniec przypięła i wygrała walkę.

Na gali pojawiła się również Raquel, która towarzyszyła The Bro Mans kiedy Ci walczyli w Six Person Tag Team Matchu. Pod koniec walki jeden z ich rywali – Grado wykonał Hurricanrane z drugiej liny po czym zaczął tańczyć w stronę Raquel. Ta weszła na drugą linę i próbowała wykonać Hurricanrane, która na początku została zablokowana, ale za drugim razem jej wyszło.

Następnie na arenie pojawiła się Laurel Van Ness, która zmierzyła się z Gail Kim. Przed pojedynkiem Laurel wzięła mikrofon i powiedziała jak uroczo Gail wygląda w swoim stroju chociaż nie jest stworzony przez słynnego projektanta jak jej cały strój. Gail wyrwała jej mikrofon i chciała coś powiedzieć, ale zdąrzyła tylko niepoprawnie powiedzieć jej imię. Laurel odebrała jej mikrofon, uciszyła ją i poprawiła wymowę jej imienia. Uznała, że Gail musi mieć ciężko ponieważ jest od niej grubsza, niższa, brzydsza i zdecydowanie jest gorszą zawodniczką. Laurel zaproponowała jej, aby Gail oszczędziła sobie to upokorzenie ponieważ ona ma lepsze rzeczy do roboty takie jak wyprowadzenie jej pudla. Jej rodzina jest bogata i jej tatulek powiedział, że wypisze wielki czek organizacji charytatywnej, którą wybierze Gail. Kim odebrała mikrofon i uznała to za bardzo szczodre oraz wierzy w robieniu dobrych rzeczy dla dobrych ludzi. Przeprosiła fanom, ale w tym jednym wypadku zrobi co uważa za stosowne. Gail usiadła na macie, aby Laurel było łatwiej ją przypiąć i łatwo wygrać pojedynek. Jednak Gail w ostatniej chwili przypięła Laurel, która odkopała po czym wdały się w bójkę. Laurel wyleciała z ringu i krzyknęła do Gail, że zostanie zabita przez jej tatusia, a Gail powiedziała do mikrofonu, że kłamała.

Pod koniec starcia Gail spudłowała CrossBody z narożnika po czym została przypięta przez Laurel, która by sobie pomóc chwyciła się lin. Sędzia ją przyłapał i Laurel próbowała go przekupić jakimś banknotem. Gail wykorzystała okazję i szybko wykonała Roll Up na Laurel dzięki czemu wygrała pojedynek. Laurel była zdenerwowana, że sędzia wziął jej kasę i w dodatku przegrała.

Laurel potem udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła, że przez głupiego sędziego przegrała. Nie wie co to było i z frustracji uda się na zakupy by wszystkie złe emocje zniknęły.

Reklamy