Gail i Jade zostają wpędzone w świat Decay.

Na początku show zobaczyliśmy Marie Kanellis-Bennett wraz z The Miracle, który przerwał rozmowę Eli’ea Drake’a, Eddiego Edwardsa i EC3. Wszyscy chcieli być TNA World Champion co rzecz jasna doprowadziło do walki, która skończyła się tak, że Moose przegonił Mike’a i Drake’a z ringu.

W turnieju o miano pretendenta Mike zmierzył się z Moose’m. Podczas walki pomogła mu Maria, która w pewnym momencie złapała męża za nogi i wyciągnęła go z ringu by Moose go nie zaatakował. Niestety sędzia widział to bardzo dobrze i wyrzucił ją za kulisy pomimo jej sprzeciwów, że nigdzie się nie rusza. Dzięki swojemu sprytowi, Mike ostatecznie wygrał pojedynek po tym jak Moose został wyliczony poza ringiem.

Następnie pokazano jak Brother Nero przyjechał do domu swojego rannego brata, który tydzień temu spadł z dużej wysokości i od tamtego czasu się zmienił o czym mówi jego żona Reby Sky, która podejrzewa, że jej mąż ma amnezje. Broken Matt Hardy nie rozumiał hiszpańskiego i budował kolejną jadalnię w swoim domu. Jeff próbował mu pomóc wypowiadając jego znane teksty. Matt nawet nie pamiętał, że jest zawodnikiem, a w dodatku uważał, że wrestling jest bardzo brutalny czego on nie popiera i jest inżynierem. Reby zaproponowała szwagrowi, aby poszli do domu bo chyba ma pomysł jak przywrócić Matta do jego byłego stanu.

Następnie zobaczyliśmy obecna TNA Knockouts Champion Gail Kim, która zmierzała korytarzem i dzisiaj ma coś bardzo ważnego do powiedzenia.

Znowu w domu Hardych, Reby zaproponowała, aby zagrali jego słynną muzykę ponieważ może to przemienić jego męża jednak nawet to nie podziałało. Matt nie rozpoznawał jego własnej muzyki. W dodatku nazwał swoją żonę Debbie kiedy się jej spytał czy może zaufać bratu Nero kiedy ten chciał go zabrać w podróż swoim rowerem, na którym kiedyś złamał nogę co wcale nie podobało się Mattowi.

W ringu stał J.B., który był tam w roli przyjaciela Gail Kim. Razem z nią podróżował po całym świecie, zaprzyjaźnił się z jej mężem i został osobiście poproszony by przeprowadzić z nią ten wywiad. Mistrzyni i TNA Hall of Famer wkroczyła do ringu. Gail najpierw podziękowała Jeremy’emu za bycie świetnym przyjacielem i rodziną. Jak mówiła na Bound For Glory to ten biznes zrobił z niej lepszego człowieka, przyjaciela i lepszą żonę za co bardzo dziękuje.

Jedyne o czym marzyła to zostanie mistrzynią i zostanie wzorcem dla innych. Teraz chciała by sprowadzić do ringu Jade, która pojawiła się na prośbę Kim. Gail nie ukrywa faktu, że uważa Jade za bardzo ważną część przyszłości dla tej dywizji. Kiedy na nią spogląda to widzi tę samą kobietę, która wkroczył do TNA 10 lat temu z tą pasją i determinacją by odnieść sukces w każdym znaczeniu. Chcę, aby Jade wiedziała, że ona w nią wierzy. Ona uważa, że ma wszystko co potrzeba by odnieść sukces w TNA. Nie tylko jest przyszłością tej dywizji, ale przyszłością wrestlingu kobiet. Dlatego było dla niej bardzo ważne by teraz tu była ponieważ myślała o czymś od jakiegoś czasu co trudno jej teraz powiedzieć. Gail nie zdążyła wytłumaczyć o jej chodziło ponieważ pojawiło się Decay w swoim pełnym składzie. Przed wejściem do ringu Rosemary dała reszcie znak by zostali poza nim. Wślizgnęła się do ringu i od razu podeszła do niej Gail, której Rosemary splunęła niebieską substancją prosto w twarz tym samym oślepiając ją. Jade chciała coś zrobić, ale została kopnięta w brzuch i otrzymała The Red Wedding. Jeremy zaczął krzyczeć na Rosemary, ale Abyss prędko się nim zajął i wygonił go z ringu podczas gdy Rosemary umieściła mistrzynię w Guillotine Choke’u. Jade nie mogła nic zrobić ponieważ w narożniku została trzymana przez Crazy Steve’a. Rosemary potem rozkazała Abyss’owi wrzucić do ringu kubeł na śmieci po czym rzuciła się z pięścią na Jade. Steve przytrzymał Jade w narożniku, a Abyss przystawił do niej kubeł na śmieci, w który Rosemary z narożnika wycelowała Coast To Coast. Po dokonaniu zniszczeń Decay przyglądało się swoim ofiarom.

Brandi Rhodes podeszła do Allie za kulisami i zauważyła, że ta ogląda jakiś pojedynek Braxtona Suttera i stwierdziła, że uroczo by razem wyglądali. Powiedziała jej, że Allie świetnie sobie poradziła w walce z Laurel Van Ness i pokazała swojego bojowego ducha. Sienna i Maria kopią jej zadek i ona potrzebuje pomocy. Allie z chęcią by to zrobiła, ale Maria płaci jej rachunki i dalej jest jej szefową więc nie powinna pomagać Brandi. Brandi uważa, że Allie powinna się postawić, odejść od nich i dołączyć do niej by razem mogły zawalczyć przeciwko nim.

Reklamy