Kobra Moon wysyła ostrzeżenie, a Catrina wysyła Pume na tamten świat.

Na początku zobaczyliśmy przemawiającą do Mila Muertesa Catrine, która mówi, że tym razem nie chcę, aby Mil pokonał Prince’a Pume. Chcę, aby z trudem łapał oddech podczas gdy życie będzie opuszczało jego ciało. Już widziała jak Mil to robi. Jeśli przegra to nie przywróci go z powrotem po raz drugi.

Następnie zobaczyliśmy The Beautiful Brende, która towarzyszyła Famous B w jego Believers Backlash Matchu przeciwko Mascaricie Sagrada. W pojedynku rzeczy, które fani przynieśli były legalne. W walkę wmieszali się wkrótce Dr.Wagner Jr. I Son of Havoc. Brenda pomagała B jak mogła. Dużymi nożycami przecięło jego krawat, aby nie był duszony przez przeciwnika. Jednak za swoją pomoc została uderzona ciastem w twarz co doprowadziło ją do rozpaczy. Ostatecznie to B przegrał pojedynek, a Brenda papierem toaletowym próbowała otrzeć krem z twarzy.

Kobra Moon ponownie nawiedziła Drago podczas jego treningu. Spytała się go czy szykuje się na wojnę po czym wypomniała mu ich plemię sprzed wieku. Zaczęli się bić i Drago przydusił Kobre. Powiedział, że nigdy nie był członkiem jej plemienia, ale niewolnikiem. Kobra spytała się go czy chcę skończyć tak samo jak Daga, rozdarty przez Lorda Pindara. Drago spytał się czy on żyje, a Kobra potwierdziła to po czym dodała, że on karze mu paść przed nim na kolana i nazywać ją królową.

Po tym odbył się pojedynek pięć na pięciu. Zwycięzcy tego pojedynku zakwalifikują się do Aztec Warfare. W jednej drużynie znalazła się Mariposa, jej brat Marty The Moth Martinez, The Mack, Ivelisse i jej chłopak Jeremiah Crane. Ich rywalami byli Cage, Killshot i jego brat Dante Fox, Texano i Argenis.

W pewnym momencie w walce, Ivelisse skontrowała ruch Killshota na Hurricanrane przy czym najwyraźniej kontuzjowała swoją kostkę. Chwilę później Dante Fox zaatakował swojego brata Killshota co pozwoliło Marty’emu zyskać zwycięstwo co oznacza, że Mariposa i kontuzjowana Ivelisse znajdą się w Aztec Warfare o Lucha Underground Championship.

Na koniec Catrina towarzyszyła Mil’owi, który zmierzył się z Pumą w Grave Consequences Matchu. Mil wygrał pojedynek po umieszczeniu rywala w trumnie. Swoje zwycięstwo przypieczętował pocałunkiem z Catriną.

https://dailymotion.com/video/x51eroz

Reklamy