Brandi zostaje rozszarpana przez rekiny.

Na początku odcinka zobaczyliśmy Brandi Rhodes, która weszła do ringu by podziękować wszystkim, którzy martwili się o stan jej męża. Przyznaje, że przez trzy lata małżeństwa przeszli wiele i musieli dokonać wiele trudnych decyzji, ale o to chodzi w małżeństwie. Więzi się wzmacniają przez trudne i dobre chwilę. Cody bardzo ją wspierał podczas jej kariery w TNA i ma nadzieje, że jak na razie jest z niej dumny. Ona nie mogłaby być z niego bardziej dumna tydzień temu kiedy był blisko ziszczenia swojego marzenia i zostania mistrzem wagi ciężkiej. Potem przyszedł Lashley, dla którego ma złe wieści. Jej mąż jest wojownikiem. Może i nie zna krwi, która płynie przez jego żyły, nie wie jakim mężczyzną jest Cody, ale wkrótce się dowie. Może go powalił, ale on i tak wróci na nogi i powróci. To nie był ostatni raz kiedy TNA widziało Cody’ego. Co do niej i jej kariery jako nowej Knockout to…przerwała jej muzyka Marii Kanellis-Bennett i Sienny. Panie weszły do ringu i Maria zaczęła mówić o przyszłości Brandi. Jeśli nie ma się nikogo w tym biznesie to jest się nikim, a Brandi teraz jest sama skoro jej męża tutaj nie ma. Musi podjąć decyzję. Albo będzie dobrą żoną i zajmie się chorym mężem albo zostanie tutaj i zacznie pływać wśród rekinów. Brandi spytała się Marii czy jej grozi, ale The First Lady of Professional Wrestling zaprzecza i tłumaczy, że ona nigdy nikomu nie grozi, lecz daję ludziom szansę, pomaga im, otwiera im drzwi, a czasami zamyka je przed czyjąś twarzą jak w przypadku Allie.

Ona musiała dostać nauczkę i teraz będzie lepszą asystentką, a fani przestaną skandować jej imię. Maria widzi coś w Brandi pomimo faktu, że musiała oszukiwać by ją mogła pokonać. Szanuje to bo ona zrobiłaby to samo. Chcę dać jej szansę życia. Chcę, aby dołączyła do niej, Sienny i Laurel i, aby stała się kobietą, którą naprawdę jest i przestała się trzymać ogona swojego męża. Brandi mówi, że ona podejmuje swoje decyzję i nazywa się Rhodes, a to nazwisko, które nosi dziedzictwo, prestiż i domaga się szacunku. Może Brandi i nie ma szacunku Marii to z pewnością nie potrzebuję jej pomocy w niczym. Maria spytała się jej czy jest tego pewna. Wtedy Sienna podeszła do Brandi i zaczęła do niej coś mówić, a Brandi rzuciła się na nią z pięściami. Brandi po chwili odwróciła się w stronę Marii po czym została zaatakowana od tyłu przez Siennę, która na koniec wykonała na Brandi AK-47. The Lady Squad pozował na koniec w ringu po czym opuścił arenę.

Następnie zobaczyliśmy jak Reby Sky gra na fortepianie podczas wejścia mistrzów drużynowych. To tyle na Impact Wrestling.

Na dole możecie zobaczyć zapowiedź gali TNA One Night Only: November 2016 na której Gail Kim zmierzy się z Laurel Van Ness, która udzieliła wywiadu. Podczas niego powiedziała, że dzięki kasie tatusia ćwiczy z najlepszymi trenerami i ma najlepszy strój, na który Gail nie stać. Rzecz jasna uważa, że wygra, a jeśli tak się nie stanie to jej tatuś nie będzie zadowolony z TNA. Przy okazji uznała, że ten wywiad to strata jej czasu oraz, że nauczyła jak pisze się jej imię. Wywiadu również udzielili The BroMans z Raquel, której zawdzięczają dotarcie na nowy poziom w ich karierze. Wkrótce z gali pojawi się raport.

Reklamy