Hardcore Country Mickie James udzieliła ostatnio wywiadu dla WWE.com, w którym wyraziła swoje zdanie na temat obecnej dywizji, Asuki i o swojej walce na Takeover:Toronto. Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem, a poniżej znajdziecie przetłumaczoną część.

Co sądzi na temat Asuki?

Myślę, że jest fantastyczna. Uważam, że ma świetną prezencje. To jedna z rzeczy, których nie idzie nauczyć. Poza tym to jest świetna w ringu. Wiem, że miała swoją własną organizację w Japonii i odnosiła sukcesy do tego stopnia, że nie musiała przybyć do WWE. Ale była wystarczająco mądra i wiedziała, że jeśli chcę być wielką gwiazdą to musi przyjść do WWE. Uważam, że ma pełny zestaw jako zawodniczka, artystka i wrestlerka.”

Dlaczego uważa, że może pokonać Asuke?

Ponieważ jestem najlepsza na świecie. Nie powróciłam by przegrać. Idę z nastawieniem, że wygram. Jeśli tak się nie robi to już się pokonało samego siebie. Nie mówię, że jest to na 100% pewne, że zwyciężę, ale mogę zagwarantować, że będzie to jej najtrudniejsza walka. Zapewne jedna z najtrudniejszych jakie ja sama miałam. Zobaczymy jak to się potoczy.”

Myślicie, że Mickie uda się pokonać Asuke?

Reklamy