Kto jest najsłabszym ogniwem?

Najpierw na Raw zobaczyliśmy promo Emmy.

Następnie nowa Raw Women’s Champion Charlotte Flair przybyła na swoim tronie do ringu, gdzie zaczęła mówić, że zeszłej nocy w pojedynkę stworzyła historię kiedy weszła do Hell In A Cell i odeszła jako nowa mistrzyni. Największym błędem jaki Sasha Banks popełniła było zejście z noszy. Wie, że Sasha ogląda i powiedziała jej, że nie ma niczego złego w przegraniu. Zmusiła ją by przekroczyła swoje granicę. Kazała wszystkim paść przed nią na kolana, a Sasha jest jak każda inna kobieta w WWE – dobra na drugim miejscu. Mówi do kmiotów (fanów) żeby nauczyli się ją kochać. Zaczęła mówić o Survivor Series, na którym ona – kapitanka drużyny kobiet Raw doprowadzi Raw do zwycięstwa na SmackDown. Wie, że Nikki Bella jest kapitanką i daje jej jedno ostrzeżenie. Wykopała ją na ławkę rezerwowych na prawie rok. Jeszcze raz jej stanie na drodze i wyląduje tam na zawsze ponieważ jest najlepszą w tym biznesie i ten tytuł sam to mówi. Kieruje te słowa do Becky Lynch, Alexa Bliss czy Carmelli. Wspomina jak Mick Foley powiedział, że w ich drużynie będzie słabe ogniwo, czyli Bayley, z którym kapitanka chciałaby teraz porozmawiać. Bayley przyszła do ringu i nie wie dlaczego Charlotte ją przywołała, ale cieszy się, że tak się stało.

https://dailymotion.com/video/x501qev

 

Zeszłej nocy to czego dokonały Sasha i Charlotte sprawiło, że dostała gęsiej skórki. Kiedy były w NXT, myśl o walczeniu na takim poziomie było marzeniem, a one stworzyły z tego rzeczywistość. Chciała tylko pogratulować jej wygrania mistrzostwo kobiet. Charlotte podziękowałaby, ale podczas gdy Bayley sobie marzy to Charlotte faktycznie coś robi. Bayley wie, że sukces uderzył Charlotte do głowy ponieważ stała się największym dupkiem i nigdy nie chciałaby być taką mistrzynią jak ona. Charlotte mówi, że Bayley nie będzie taką mistrzynią jak ona ponieważ nigdy nie będzie mistrzynią. Kiedy Bayley sobie uświadomi, że to nie jest NXT? Kiedy na nią patrzy to nie wie czy widzi rywalkę czy fana ubranego w kostium. Drużyna jest tak mocna jak jej najsłabsze ogniwo więc zobaczmy jak sobie poradzi w walce z kolejną członkinią ich drużyny. Bayley w imieniu wszystkich powiedziała, że mają dość tego jak Charlotte mówi i najwyraźniej jest w swoim własnym świecie bo zeszłej nocy pokonała jej uczennice Dane Brooke. Charlotte tłumaczy jej, że nie będzie walczyła z Daną, ale z…rozbrzmiała muzyka niepokonanej Nia’i Jax.

Bayley zmierzyła się z Jax, a pojedynek komentowała Charlotte u boku, której stała Dana Brooke. Nia pokonała Bayley po tym jak wykonała Samoan Drop.

https://dailymotion.com/video/x501qew

 

Reklamy