Była WWE Women’s Champion Molly Holly odpowiedziała ostatnio na kilka pytań w wywiadzie z WhatCulture by nową szkołę treningową, w której pracuje. Cały artykuł możecie przeczytać pod tym linkiem, a poniżej znajdziecie jego przetłumaczoną część.

Z kim chciałaby się zmierzyć gdyby teraz powróciła do ringu?

Cóż w tym momencie moją rywalką byłaby Charlotte. Uważam, że jest fenomenalna w ringu. Jest naturalna i jest świetną zawodniczką oraz jest w stanie mieć dobry pojedynek z każdym. Myślę, że w czasach kiedy jeszcze walczyłam, mogłybyśmy mieć całkiem niezłą walkę.”

Czy kiedykolwiek chciała walczyć w TNA?

Prawdę mówiąc to Gail Kim powtarzała mi, że powinnam do nich dołączyć. Powtarzała „Byłoby świetnie i jest mnóstwo niesamowitych rzeczy, które razem mogłybyśmy zrobić!” Ale po prostu nie byłam zainteresowana. Chciałam odejść i oglądać jak zawodniczki, które zostały odwalają świetne walki. Ale nie chciałam powrócić czy dołączyć do TNA. Nigdy nie miałam tej wizji jak to jest gdy odchodzę. Po prostu miałam dość i chciałam ruszyć dalej ze swoim życiem i porobić coś innego. Ciesze się, że mogę przekazać to co się nauczyłam, ale wtedy po prostu nie chciałam mieć z tym nic wspólnego. Miałam dość bycia nazywaną grubą w telewizji co tydzień, miałam dość widowni krzyczącej obraźliwe teksty w moją stronę. Wiem, że to część biznesu, ale nie byłam zadowolona będąc w roli Heela. Inny potrafią się cieszyć z czegoś takiego, ale to nie było dla mnie i kompletnie się wypaliłam. Więc powiedziałam Vince’owi McMahon’owi, że kończę i chcę przerwać kontrakt.”