– WWE podobno chcę zatrudnić Veronice Rodriquez znaną jako Verockstar, dziennikarkę z Fox Sports w Ameryce Łacińskiej. Veronica podobno zgodziła się na podpisanie kontraktu gdzieś w 2017 roku.

– Wrestling Observer podaje, że Io Shirai i Kairi Hojo dostały oferty od WWE na podpisanie z nimi kontraktu w 2017 roku. Shirai podobno powiedziała szefom Stardom, że idzie do WWE, a Hojo nie jest jeszcze pewna i nie wiadomo czy przejdzie ich egzamin ponieważ miała dwa wstrząśnienia mózgu przez ostatnie dwa lata. Shinsuke Nakamura namawiał Hojo, aby przyszła do WWE podczas trasy w lecie. Szefowie Stardom są pewni, że Io z pewnością odejdzie do WWE, a sytuacja z Hojo nie jest jasna.

– Podczas Wizard World Comic Con, SmackDown Women’s Champion Becky Lynch została zapytana o swoją kontuzję, przez którą nie pojawiała się w telewizji. Becky powiedziała, że miała coś usunięte, ale wszystko teraz jest dobrze. Dodała, że była gotowa wrócić do akcji wcześniej, ale z rozkazu WWE odpoczywała jeszcze przez jakiś czas.

– WWE teraz reklamuje Charlotte jako Charlotte Flair. Jej imię na WWE.com i Twitterze zostały zmienione.

Maryse zmieniła ostatnio swoją nazwę na mediach społecznościowych na @MaryseMizanin.

– Podczas jednego z wywiadów Raw Women’s Champion Sasha Banks została zapytana o bycie nazywaną Beyonce WWE z czym się zgodziła ponieważ obie są najlepsze.

– Była gwiazda Total Divas Mandy Rose była ostatnio pod atakiem wielu fanów ponieważ na mediach społecznościowych kilkukrotnie skrytykowała naturalne włosy czarnoskórej kobiety.

– Podobno Kevin Dunn – szef produkcji telewizyjnej WWE nienawidzi Irlandzkie akcentu Becky Lynch i to jest powodem dlaczego Becky nie mówi zbyt często w telewizji. Po tym jak te informacje dotarły do sieci, The Lass Kicker napisał na swoim Twitterze:

Dla tych, którzy nie rozumieją mojego akcentu to powiedziałam: SmackDown. Alexa. Glasgow. Twarz. Spoliczkuje. Ją.”

– WWE przedłużyło kontrakt ze Stephanie McMahon i teraz The Billion Dollar Princess zostanie z WWE przynajmniej do 7 października 2019 roku. Kontrakt będzie rocznie przedłużany dopóki jedna ze stron nie złoży rezygnacji 90 dni przed datą upłynięcia kontraktu.

– Zawodniczka UFC Cat Zangano w odpowiedzi na tweeta Sashy Banks na temat tego, że wiele osób chcę korony, ale nikt nie jest gotów za nią krwawić, odpisała, że ona jest gotowa by to zrobić i chcę się zmierzyć ze zwyciężczynią Hell In A Cell Matchu jeśli chcą gotowe na trochę rzeczywistości.

– W filmiku poniżej córka Diamond Dallas Page’a – Brittany oznajmia, że rozpoczyna federację kobiet do konkurencji przeciwko TNA. Podejmuje się tego wyzwania razem z innymi córkami słynnych zawodników – z córką Hulka Hogana – Brooke, z Lacey Von Erich ze słynnej rodzinny Von Erich, córką Roddy’ego Pipera – Ariel Toombs, dwoma córkami Eddie’go Guerrero oraz z córką Jean-Claude Van Damme’a – Biancą Brigitte. Wspomina również, że Christy Hemme również jest w to wmieszana.

– Niedzielna gala WWE Hell In A Cell jest reklamowana z potrójnym main eventem. Jednym z nich jest walka Charlotte Flair i Sashy Banks o Raw Women’s Title, która w pewnej chwili była reklamowana jako main event PPV, ale raczej to nie będzie miało miejsca. Podobno wiele osób w WWE uważa, że walka kobiet powinna być main eventem (jedną z nich jest Triple H), ale Vince McMahon jest przeciwny temu pomysłowi. Dave Meltzer uważa, że kobiety nie powinny być main eventem Hell In A Cell ponieważ byłoby to coś historycznego co wymaga lepszej podbudowy, a nie decyzji podjętej na ostatnią chwilę.

– ESPN opublikowało ostatnio artykuł, w którym zawodniczki WWE skomentowało rewolucję kobiet. W tym artykule Sasha Banks wyznała, że ma nadzieje, że w przyszłości zwroty jak „wrestling kobiet” czy „rewolucja kobiet” lub „dobra walka kobiet” nie będę używane i kobiety będą po prostu brane na równi z mężczyznami. Uważa również, że nastąpi to po tym jak kobiety znajdą się w main evencie PPV.

– Pretendentka do SmackDown Women’s Championship Alexa Bliss napisała ostatnio na Instagramie, że ma podbite oko, które sama sobie zrobiła kiedy uderzyła się drzwiami od lodówki sięgając po butelkę wody.

– The Ravishing Russian Lana pracuje nad filmem „Other Version of You” („Inna wersja ciebie”) Najwyraźniej Lana pracuję w roli reżysera.

Pro Wrestling Sheet oznajmił, że majątek Chyny nie będzie już kontrolowany przez jej menadżera, ale przez matkę Chyny po rozstrzygnięciu sądu.

– Poniżej możecie obejrzeć filmiki z robienia sesji zdjęciowej – Mroczny Karnawał z udziałem Alicii Fox, Nikki Belli, JoJo i Bayley.