Peyton Royce i Billie Kay kontynuują swoją dominację w dywizji kobiet NXT. Ostatnio udzieliły wywiadu dla WWE.com i ostrzegły wszystkie zawodniczki, aby trzymały się własnych spraw. Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem.

Billie Kay:

Nasze partnerstwo jest silne ponieważ ma podstawę. Wiele drużyn w NXT formują się ponieważ mają wspólny cel zwycięstwa. Peyton i ja mamy coś więcej. Nikt nie ma takiej przeszłości co my. Byłyśmy jedynymi osobami, z którymi WWE podpisało kontrakt podczas TryOutów w Australii. Przyjechałyśmy tu razem i zamieszkałyśmy razem. Wiem co Peyton sobie pomyśli zanim to faktycznie zrobi, a ona wie co zrobię zanim to faktycznie zrobię. Dzięki naszej więzi jesteśmy ikonami.”

Peyton Royce:

Liv Morgan jest głupia jeśli uważa, że przedrze się przez NXT w pojedynkę. Billie i ja jesteśmy mądre. Jesteśmy świadome, że w pojedynkę byśmy sobie poradziły, ale jesteśmy też wystarczająco pokorne by wspólnie rządzić tą dywizją. Jej mała przyjaciółka Aliyah dowiedziała się tego przy naszym ostatnim ataku.”

Billie Kay:

Jeśli jedna z nas dostanie szansę na zostanie NXT Women’s Champion, druga jej pomoże i będzie ją wspierać w każdy sposób. Roster NXT i NXT Universe muszą zapamiętać, że jesteśmy czymś więcej niż drużyną. Jesteśmy rodziną, a od rodziny się nie odwraca.”

Panie mówiły również ostatnio z Fox Sports. Podczas wywiadu, który możecie przeczytać pod tym linkiem, panie wyraziły, że jednym z ich celów jest rozpoczęcie dywizji drużynowej dla kobiet w NXT.

Peyton Royce:

To było pierwsze o czym mówiłyśmy zanim jeszcze dostałyśmy się do WWE. Chciałyśmy rozpocząć dywizję drużynową kobiet. To zawsze było naszym celem i myślę, że zbliżamy się co raz bliżej do osiągnięcia naszego celu. Jest to możliwe i jestem pewna, że z czasem to się stanie.”

Przy okazji to panie ostatnio opublikowały wspólne zdjęcie na Instagramie i nazwały siebie najlepszymi przyjaciółmi. Chris Jericho nie był z tego zachwycony i uważał, że panie kradną gimmick jego i Kevina Owensa. Chris napisał:

#BestFriends? Jaja sobie k*a robicie? Znajdźcie sobie swój własny gimmick panie.”

Chcielibyście zobaczyć pasy drużynowe dla kobiet w NXT?