Destruktywna para i znokautowana mistrzyni.

Najpierw na Lucha Underground zobaczyliśmy scenę w biurze Daria Cueto z Sexy Star, która oznajmiła, że ani on ani jego brat jej nie przerażają i za tydzień chcę swoją walkę o Lucha Underground Championship. Dario mówi, że nauczył się dawno, że gdy seksowna kobieta prosi o coś to należy jej dać czego chcę więc za tydzień zmierzy się z Matanzą jednak dzisiaj broni swojego tytułu w walce z Johnny’m Mundo, którego Sexy uznała za dobrą rozgrzewkę. Dario jest pod wrażeniem rozmiarem jaj Sexy, ale jej koledzy Fenix, Aerostar i Drago interweniują w dzisiejszej walce to będą wyrzuceni ze świątyni na zawsze. Sexy mówi, że nie będzie potrzebowała ich pomocy ani dzisiaj ani za tydzień, a Dario niech się lepiej przygotuje na ukoronowanie jej jako pierwszej kobiety, która wygrała Lucha Underground Championship.

Następnie zobaczyliśmy jak Marty The Moth Martinez w towarzystwie swojej siostry Mariposy zmierzył się z Ivelisse. Marty wygrał pojedynek po tym jak wykonał Full Nelson Bomb, a po walce Marty jeszcze wyrzucił swoją ofiarę z ringu. Do ringu wbiegł jednak chłopak Ivelisse, który powalił rodzeństwo kopnięciami w głowy. Chciał wykonać Powerbomb na Mariposie, ale Marty ją uratował po czym rodzeństwo rzuciło się na niego. Ivelisse rzuciła się mu na ratunek i w ringu rozpoczęła się jeszcze większa bójka. Rodzeństwo po chwili uciekło z ringu, a chłopak Ivelisse chciał ją przytulić i wytłumaczyć się dlaczego to zrobił, ale ta go odpychała i nie przyjmowała jego przeprosin.

Później na parkingu Ivelisse ponownie mu tłumaczyła, że nie chciała go tutaj. On mówi, że nie słucha się rozkazów ludzi od czasów liceum i dostał możliwość walczenia w świątyni od Daria i zgodził się ponieważ zawsze chciał ranić ludzi za pieniądze. Chcę, aby pomyślała o nich i o destrukcji jaką mogą wywołać. Para, która bije razem – zostaje razem. To nie będzie jak Ivelisse i ten inny facet. Ta świątynia może ich stworzyć jeszcze bardziej silniejszych. Ivelisse zgodziła się, ale ostrzegła, że Dario to kawał gnoja i jeśli umieści ich przeciwko sobie w ringu to skopie mu tyłek.

Na koniec zobaczyliśmy pojedynek o Gift of The Gods Championship, które gwarantuje pojedynek o Lucha Underground Championship. Najpierw pojawił się łaknący mistrzostwa Johnny Mundo, a następnie przyszła Sexy Star. Wkrótce w pojedynku zaczęło interweniować Worldwide Underground bez kontuzjowanej Tayi. Mistrzyni przez jakiś czas udało się pozostać przy siłach, ale pod koniec Mundo wyciągnął ze spodni kastet i uderzył nim Sexy w głowę. Kilka sekund później Mundo został nowym Gift of The Gods Champion.

Reklamy