Treat or Delete!

Na posiadłości Matta Hardy’ego świętowano dzisiaj Halloween. Podczas przygotowań Matt miał wizję i kazał swojemu skrybie pisać, że dzisiejszego wieczoru ktoś prześle im wiadomość. Na koniec Reby Sky powiedziała, że pokonali pole kukurydze, na którym się znajdowali i teraz powrócą do posiadłości.

Następnie zobaczyliśmy jak Maria Kanellis-Bennett robi sobie makijaż i mówi albo do siebie albo do krawcowej siedzącej za nią i w ogóle nie zwracającą na Marii uwagi. Maria pyta się czy widziała ból na twarzy Brandi tydzień temu. Głupia Brandi jest niczym bez swojego męża, który jest gorszym zawodnikiem od Mike’a. Jest pewna, że Brandi będzie się przed nią chowała przez cały dzisiejszy pojedynek. Przybyła Brandi Rhodes, której nie spodobały się słowa Marii i spytała się jej co powiedziała. Maria zaczęła uciekać i zaprzeczać, że cokolwiek mówiła.

Później do posiadłości Hardych przybyły dzieci prosząc o cukierki, które Reby chciała im dać, ale Matt uważał, że nie mogą otruć młodych organizmów i rozdał dzieciom zieloną fasolkę. W dodatku Trick or Treat Matt mówił Treat or Delete! Brother Nero śpiewał z dziećmi swoją piosenkę, a Matt pochwalił małe dzieci, że były świetnymi żołnierzami w The Great War.

Puszczono filmik przed show, gdzie na pustej arenie Aiden O’Shea wezwał Allie na schody do Billy’ego Corgana, który chciał jej powiedzieć, że Maria nie ma prawa już stwarzać pojedynków tylko on je oficjalnie tworzy. Allie uważa, że ostatnio Maria i Laurel nie były dla niej miłe i dzisiaj pewnie jej tyłek zostanie skopany, ale ona musi się postawić. Billy przypomina jej, że to co dzieje się w ringu jest niebezpieczne. Allie wie to, ale uważa, że czasami w życiu trzeba się postawić po czym uściskiem ręki oficjalnie zabookowali pojedynek Allie z Laurel.

Następnie przeprowadzono wywiad z Cody’m i Brandi. Cody mówił, że Maria wykorzystała moment kiedy chcieli podziękować fanom po jego walce i zaatakowała jego żonę od tyłu. Dzisiaj stanie się to samo kiedy Rhodesi zmierzą się z Bennett’ami – Rhodesi wygrają. Jego zdaniem Mike nie jest żadnym The Miracle. Brandi dodała, że dzisiaj sprawi, że ta suka się podda.

Przed swoją walką Laurel Van Ness podeszła do Braxtona Suttera i otarła pot z jego czoła oraz pogratulowała dobrej roboty w jego walce. Wspomniała, że ma pojedynek z Allie oraz oznajmiła, że widziała jak Allie na niego patrzy. Zaproponowała, że potem razem uczczą ich zwycięstwa…razem. Braxton nic nie odpowiedział, a Laurel odeszła.

Następnie odbył się pojedynek Allie z Laurel Van Ness, a przy stole komentatorskim zasiadła Madison Rayne. Laurel czysto wygrała pojedynek po wykonaniu Curb Stomp na środku ringu.

Później Reby odebrała tablet od jakiegoś dziecka w masce, które powiedziało, aby dała to mężowi i obejrzał wiadomość. Matt uznał, że jest to wizja, którą wcześniej widział. W wiadomości było wyzwanie przez DCC o World Tag Team Championship na następnym Impact Wrestling.

Mike i Maria udzielili następnie wywiadu. Mike mówi, że droga Cody’ego sprawi, że trafi prosto na niego i tylko na niego. Przez zeszły rok nikt w TNA nie dokonał więcej niż on. Pokonał EC3, Lashley się go bał i pokonał obecnego mistrza TNA. Cody nie ma The First Lady of Professional Wrestling. Maria mówi, że Cody tylko ma Brandi – jedną dziesiątą kobiety, którą ona jest. Jest tylko jedna Power Couple w TNA i są nią oni. Tydzień zostawiła Brandi leżącą obok ringu, a dzisiaj przekona się dlaczego jest pierwszą damą wrestlingu.

Podczas wejścia Bennettów Maria znowu wykonała swoje promo mówiąc, że wierzy w The Miracle i spytała się fanów czy oni również wierzą. Następnie pojawili się Rhodesi i odbył się Mix Tag Team Match, który był main eventem gali. Podczas pojedynku Maria nie bała się spoliczkować czy uderzyć Cody’ego, ale wolała trzymać się z daleka od zapalonej do walki Brandi co ją mocno frustrowało. Później Maria zakradła się za plecami wszystkich i ściągnęła Brandi z krawędzi ringu co spowodowało, że Cody ponownie nie może dokonać zmiany, a Maria nie musi walczyć. Maria jednak po chwili weszła do ringu i wymierzyła kopnięcie między nogi dla Cody’ego, którego przytrzymywał Mike. Cody jednak odsunął się i Maria trafiła swojego własnego męża. Brandi w końcu rzuciła się na Marie, którą podcięła w taki sposób, że Maria upadając uderzyła głową w krocze swojego siedzącego męża. Następnie Brandi i Cody umieścili Bennettów w dwóch różnych dźwigniach na środku ringu. W Bennettowie spoglądali na siebie w bólu po czym oboje odklepali i przegrali pojedynek.

Po pojedynku za kulisami kiedy Cody został zaatakowany przez Lashleya, którego Brandi chciała powstrzymać, lecz z małym skutkiem. Lashley na koniec powiedział, że nikt nie wchodzi do jego domu bez jego zgody.

Reklamy