Do zobaczenia w piekle!

Show otworzył Chris Jericho, który oświadczył wszystkim, że dzisiejszy Triple Threat Match został odwołany z powodu strasznych wydarzeń, które zmieniły WWE i życia niektórych ludzi. Ktoś ukradł jego listę! Jericho jest zdeterminowany do odzyskania jej i nie opuści ringu ani nie odbędzie jakiegoś pojedynku ani w ogóle nie będzie miał niczego do czynienia z tą organizacją jeśli nie dostanie swojej listu. Chcę, aby ta osoba była odważna i oddała mu listę. Przyszedł Kevin Owens, który nie wie kto ma listę i ma to gdzieś. Wie, że Chrisowi bardzo zależy na liście i razem ją odnajdą, ale dopiero po tym jak zajmą się dzisiaj Sethem Rollinsem. Muszą być po tej samej stronie. Chris powiedział, że Triple Threat Match się nie odbędzie dopóki on nie dostanie listy, która jest jego osobistą własnością. Zapisał najciemniejsze sekrety na tej liście. Przyszła Stephanie McMahon, która również nie ma listy, ale zrobi wszystko, aby lista Chrisa dzisiaj do niego wróciła. Nikt nie opuści tej areny dopóki Chris nie dostanie swojej listy.

Uważa jednak, że Chris powinien posłuchać Kevina i być po tej samej stronie bo mają Triple Threat Match w main evencie Raw. Musi przestać być tak niedorzecznym. Chris się zezłościł i powiedział, że ma dość ludzi przychodzących tutaj i mówiących czego chcą lub potrzebują. Przerwał mu Seth Rollins, który ewidentnie chował coś za plecami. Chris oskarżył go o posiadanie listy, ale Seth przez chwilę się wymigiwał po czym oświadczył wszystkim, że znalazł listę. Stephanie kazał Sethowi przynieść jej tę listę, ale Seth oprócz tego czytał imiona z listy i jednym z nich jest imię Stephanie obok, której jest napisane „Stupid idiot!” i wykrzyknik za umieszczenie Kevina w Hell In A Cell Matchu. Kevin powiedział, że nie ujdzie to Sethowi na sucho. On wie co Seth robi ponieważ dobrze wie, że nie przetrwa dzisiejszego Triple Threat Matchu. Musi się uciekać do dziecinnych gierek i ma oddać Chrisowi jego głupią listę. Seth dodał, że na ostatnim miejscu na liście jest napisane „Mój były najlepszy przyjaciel – Kevin Owens” Chris tłumaczy, że taki lojalny człowiek jak Kevin nigdy nie znalazłby się na liście, która jest stworzona dla barbarzyńców i głupich idiotów takich jak Seth, Mick Foley i fanów na widowni.

Seth uznał, że dzisiaj ma dobry humor i odda ją Chrisowi, ale postanowił stworzyć nową listę poświęconą Owensowi, któremu wręcz wręczono Universal Championship. Będzie to lista części ciała Kevina, które po Hell In A Cell Matchu będą uszkodzone. W odróżnieniu do Kevina, Seth uczestniczył w Hell In A Cell Matchu i wygrał Hell In A Cell Match. Upewni się, że Kevin nie będzie w stanie chodzić i nazywać siebie najlepszym ponieważ tylko on zasługuje na ten tytuł. Uszkodzi również jego buzię przez co trudno będzie mu całować Stephanie i Triple H’a w tyłki. Na ostatnim miejscu jest ego Kevina. Kiedy go pokona to wyśle wiadomość dla Stephanie i Huntera oraz spali w popiół to co zbudowali. Jeśli Chris chcę swoją listę to niech przyjdzie i ją sobie weźmie. Seth odszedł, a Chris za nim podążył.

Seth potem napotkał się na Stephanie jednak nie miał już ze sobą listy. Stephanie chciała dostać listę, ale ma gdzieś czy jej imię jest na tej liście. Ona obiecała fanom Triple Threat Match, w którym Jericho nie weźmie udziału jeśli nie dostanie listy. Seth powiedział, że Stephanie chodzi tylko o siebie i zawsze tak było. Ona chcę, aby Triple Threat Match zmienił się Handicap Match żeby nawet nie mógł dociągnąć do Hell In A Cell ponieważ ona i jej mąż boją się co by gdyby mężczyzna, któremu wbili nóż w plecy stał się mistrzem. I tak się stanie – może jej to obiecać. Na koniec dodał żeby przekazała Chrisowi, że zostawił jego listę w szatni.

Następnie przyszła pora na rewanż z ostatniego tygodnia pomiędzy Bayley i Daną Brooke, którego Dana sama chciała. Jednak przed walką Dana powiedziała parę słów. Nie jest zadowolona z faktu, że fani nazwali jej zwycięstwo na zaszłym Raw zwyczajnym fartem. Jak można powiedzieć, że ktoś kto wygląda jak Dana może pokonać Bayley i nazwie się to fartem? Z faktu, że jest dobrą dziewczyną to jej rewanż został zatwierdzony, ale nie jest to zwyczajny pojedynek, lecz będą siłowały się na rękę. Z polecenia Dany wniesiono stolik do ringu. Najpierw Dana zażyczyła, aby Bayley użyła swojej prawej ręki ponieważ dobrze wiedziała, że jest osłabiona. Za pierwszym razem Dana z łatwością wygrała, a za drugim razem panie użyły lewych rąk. Bayley była bliska wygranej, ale została zaatakowana przez Dane, która uderzyła kontuzjowaną ręką Bayley o stolik. Na koniec jednak otrzymała Hug-Plex i uciekła z ringu.

Szukający swojej listy Chris napotkał Stephanie i wytłumaczył jej, że jego listy nie ma w szatni pomimo tego co powiedział Rollins. Oboje widzą co Seth chcę zrobić. Chcę, aby Chris nie był skupiony podczas Triple Threat Matchu i wszystko idzie po jego myśli. Ona ma pod opieką Raw, trzy Hell In A Cell Matche na PPV i musi złożyć drużyny na Survivor Series więc niech Chris jej daruje i niech weźmie udziału w pojedynku czy to z listą czy bez. Jericho jednak upierał się przy swoim – nie ma listy, nie ma pojedynku dzisiaj albo kiedykolwiek indziej. Stephanie była zmuszona powiedzieć mu, że jeśli dzisiaj nie zawalczy to zostanie zawieszony po czym odeszła.

Następnie przyszła pora na podpisanie kontraktu o Raw Women’s Championship Match na Hell In A Cell. Jako pierwsza pojawiła się Charlotte, a następnie do ringu weszła Sasha Banks, gdzie był już Mick Foley, który zaczął mówić, że odkąd obie panie przybyły do NXT to pokonywały bariery i zmieniały zdania ludzi na temat wrestlingu kobiet. Wiele osób powie, że Hell In A Cell Match jest zbyt barbarzyński by kobiety w nim brały udział, ale to jest nowa era, w której kobiety mogą robić co chcą. On ma kontrakt do podpisania, ale kiedy go podpiszą to walka i wszystko co stanie się wewnątrz klatki będzie oficjalnie zatwierdzone. Obie panie były gotowe do podpisania, a Charlotte była gotowa ponownie trzymać tytuł kobiet w swoich dłoniach. Poprosiła o kontrakt, ale ten tego nie zrobił. Ta zaczęła na niego krzyczeć bo może jej nie słyszy, w końcu nie ma ucha. On jednak ją słyszał, ale pora, aby one posłuchały teraz go ponieważ najwyraźniej nie wiedzą w co się pakują. Sasha mówi do niego, że oglądały każdy Hell In A Cell Match na WWE Network i wie w co się pakuje. Z całym szacunkiem Mick jej powiedział, że nie ma zielonego pojęcia.

To nie tylko stal, ale to coś przez co nie będą mogły zasnąć w nocy i będzie je śledziło do końca życia. Nie tylko zawalczą przeciwko siebie, ale również będą musiały się zmierzyć z tą stalową konstrukcją. Charlotte kazała im jej posłuchać. Pokonała każdą przeszkodę i była pierwszą kobietą, która zdobyła ten tytuł kobiet. Teraz trzyma go drugorzędna zawodniczka, ale ona jest jedynym powodem dlaczego mistrzostwo kobiet coś oznacza. Ona pójdzie do piekła i z powrotem i zaryzykuje wszystko by je ponownie zdobyć. Kiedy znowu pokona Sashe to ta popatrzy w jej oczy i zrozumie znaczenie słowa szacunek ponieważ Sasha będzie szanowała jej królową. The Boss mówi, że żadna z niej królowa i żadnej nie ma w WWE. Jest za to The Boss i to ona zostanie zapisany w książkach historii jako najświetniejsza mistrzyni kobiet. Rozumie, że ta walka być może zmienić jej życie i rozumie, że może i będzie musiała połamana wchodzić na tę scenę, ale to nie ma znaczenia. Jedynie to mistrzostwo coś dla niej znaczy. Charlotte uważa, że Sasha nawet nie będzie umiała się czołgać bo ile razy w tym roku już była kontuzjowana – Sasha jest słaba. Banks powiedziała, że to ona jest mistrzynią, a w słabości chodzi o zostanie na dnie, a ona zawsze się podnosi i powraca jako lepsza i groźniejsza. Żadna nie boi się wkroczyć do Hell In A Cell Matchu, ale według Micka obie powinny się bać.

Niech popatrzą na niego to zobaczą swoją przyszłość. Trudno mu się dalej chodzi i inni zawodnikom jest mu go szkoda. Każdy krok sprawia mu ból i cierpi z powodu decyzji jakie podjął wewnątrz tej klatki. Mówi, że zna Charlotte odkąd była małą dziewczynką, a jego dzieci zrobiły zdjęcie Eddie’mu Guerrero i dało je Sashy ponieważ wiedziały ile dla niej to będzie oznaczać. One mu przypomniało co kocha w WWE. Zanim to podpiszą i skreślą swoją lepszą część życia to niech popatrzą mu w oczy i powiedzą, że są świadome ryzyka jakiego się podejmują. Charlotte podpisała kontrakt i powiedziała do Sashy, że widzą się w Bostonie. Mistrzyni po dłuższej chwili podpisała kontrakt i powiedziała, że widzą się w piekle.

Na koniec pokazano promo Emmy, która niedługo powróci.

Całe show możecie obejrzeć pod tym linkiem.