Pomimo utracenia swojej pozycji w dywizji, The First Lady of Professional Wrestling wciąż gra pierwsze skrzypce.

Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy Reby Sky, która znowu na pianinie grała muzykę wejściową TNA World Tag Team Champions – jej męża i brata Nero. Reby potem stała po stronie mistrzów kiedy Ci walczyli z The Tribunal o World Tag Team Titles, które obronili. Po walce trzech zamaskowanych mężczyzn zaatakowało The Tribunal zapewne wysyłając wiadomość do mistrzów drużynowych.

Następnie zobaczyliśmy jak Allie trenuje przed lustrem swoją przemowę do Marii Kanellis-Bennett, której chcę powiedzieć, że nie zasługuje na takie traktowanie. Podszedł do niej Braxton Sutter, który spytał się czy wszystko w porządku. Allie przyznaje, że miała trudny okres, ale wierzy, że takie okresy długo nie trwają. Braxton wyznaje w imieniu wszystkich, że ich zdaniem Allie niczemu nie zawiniła. Przyszła Laurel Van Ness, która szybko przyczepiła się Braxtona, do którego powiedziała, że nie musi być miły dla Allie ponieważ osoby jak ona sama i on współczują takim ludziom jak Allie. Powiedziała jej, że Maria chcę coś od Allie więc niech już lepiej idzie. Na koniec powiedziała do Braxtona, że dobrze wygląda i powinni wkrótce razem potrenować.

Na arenie pojawiła się Laurel, Allie i Maria Kanellis-Bennett. Panie wszystkie weszły do ringu, gdzie Maria zaczęła się przedstawiać jako pierwsza dama wrestlingu oraz jako liderka dywizji. Po chwili się poprawiła i powiedziała, że już nie jest liderką ponieważ w TNA jest spisek przeciwko niej. Jej zdaniem TNA nie może znieść prawdy, a prawda jest taka, że ona jest najświetniejszą zawodniczką w historii zawodniczek TNA. Jest wiele osób, które mogłaby obwiniać np.Gail Kim albo Billy Corgan, ale jedyną osobą, która zasługuje na bycie obwinianą jest jej asystentka. Allie próbowała się bronić mówiąc, że była bardzo lojalna Marii i robiła wszystko o co ją poprosiła. Maria uważa, że Allie zawiniła na Bound For Glory i może powinna się jej pozbyć. Laurel doradziła żeby tego nie robiła ponieważ jest dobra w noszeniu ich walizek i zamawianiu sushi. Ludzie jak Allie, ludzie jak fani na widowni – służą ludziom jak one. Chcę, aby Laurel się przyznała do winy, ale Maria wolała przeprosin. Allie jednak złapała za mikrofon i krzyknęła, że to wszystko wina Marii. Wszystkie trzy były zszokowane tym co Allie powiedziała. Maria zaczęła na nią krzyczeć i pytać się co ona właśnie powiedziała. Należy jej się nauczka. Laurel zaatakowała Allie od tyłu i wykonała na koniec Curb Stomp. Laurel podniosła Allie za włosy, a Marii powiedziała do niej, że jest jej asystentką czy jej praktykantką, ale lepiej byłoby dla niej gdyby była zawodniczką ponieważ za tydzień zawalczy z Laurel Van Ness.

Maria pojawiła się jeszcze później przed walką swojego męża i powiedziała, że ona wierzy, ale czy fani wierzą w The Miracle? Przyszedł jej mąż Mike Bennett, który zmierzył się z Mahabli Sherą, którego Mike pokonał po wykonaniu M.I.P

Na końcu zobaczyliśmy Brandi Rhodes, która towarzyszyła swojemu mężowi w main evencie wieczoru kiedy to Cody walczył z Eddie’m Edwardsem o TNA World Heavyweight Championship. Cody przegrał walkę, a po walce uścisnął dłoń mistrza. Kiedy Cody został sam w ringu, a Brandi stała na krawędzi ringu i biła brawo swojemu mężowi to przybiegła Maria, która zrzuciła Brandi z ringu i wrzuciła ją w stalowe schody po czym szybko odbiegła śmiejąc się z zadowolenia. Dołączył do niej Mike, a Maria powiedziała, że jest tylko jedna najpotężniejsza para – oni. Cody sprawdzał co z Brandi kiedy Bennettowie odchodzili.

Reklamy