– Podobno WWE nie zwalnia Paige ze względu na jej kontuzję ponieważ źle by to wyglądało gdyby zwolnili kogoś kto zmaga się z poważną kontuzją. W zeszłym tygodniu Paige pomyślnie przeszła swoją operację.

– Podczas nagrań SmackDown i Main Event, Natalya zmierzyła się z Allie Gato w Dark Matchu.

– Taynara Melo podpisała kontrakt z WWE. W lutym tego roku wzięła udział w TryOucie.

– Sarah Stock (była TNA Knockout Sarita), która od jakiegoś czasu pracowała w Performance Center pojawiła się ostatnio za kulisami Raw i pracowała w roli agenta.

– Turniej kobiet w WWE, o którym wcześniej pisałem zapewne odbędzie się w styczniu lub w lutym i najprawdopodobniej będzie nazywał się World Women’s Classic. Jednak wiele osób w WWE ma wrażenie, że trzecie show z kobietami to za dużo gdyż są już dwie dywizje na Raw i SmackDown. Kiedy pojawiły się pierwsze plany na ten turniej to było to jeszcze przed Draftem i teraz WWE musi się naprawdę napracować, aby sprawić, że cały turniej jest wyjątkowy oraz muszą wymyślić jakąś porządną nagrodę.

– WWE oficjalnie ogłosiło podpisanie kontraktu z Crazy Mary Dobson.

– Brie Bella ogłosiła, że spodziewa się dziewczynki.

– W ostatnim odcinku z serii Where Are They Now? Gościem była Torrie Wilson, która mówiła o swojej poważnej kontuzji pleców, swoich początkach w wrestlingu i swojej obecnej stronie z ćwiczeniami dostępnych dla każdego.

– Niedawno na Live Evencie NXT Macey Estrella wzięła udział w swojej pierwszej walce, którą był Battle Royal. Niestety została wyeliminowana jako pierwsza.

– WWE podpisało również kontrakt z Kaylą Becker, która będzie announcerką w NXT i będzie występowała pod pseudonimem Kayla Braxton.

– Na TryOuty w Wielkiej Brytanii w przyszłym miesiącu została zaproszona Polka – Sylwia Reichel, która w 2015 wystąpiła na Anrold World Classic w Stanach Zjednoczonych.

Reklamy