Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy rewanż z No Mercy. Pretendentka do SmackDown Women’s Title Alexa Bliss zmierzyła się z Naomi, która tym razem nie miała tyle szczęścia i przegrała pojedynek po tym jak została zrzucona z narożnika oraz otrzymała Twisted Bliss.

Po zwycięstwie Alexa udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że za trzy tygodnie kiedy to zawalczy z Becky Lynch – bajka się skończy. Szklany pantofelek nie będzie pasował, nie będzie „żyli długo i szczęśliwie”, a zła wiedźma będzie nieżywa. Tego wieczoru ukoronują nową mistrzynię, która będzie najpiękniejszą z nich wszystkich, czyli będzie nią ona.

Następnie zobaczyliśmy jak The Princess of Staten Island zmierza kulisami w stronę wyjścia na arenę, aby powiedzieć kilka słów na temat byłej mistrzyni Div.

W ringu powiedziała, że dwa miesiące temu na SummerSlam podczas jej pierwszej PPV usłyszała muzykę Nikki zasranej Belli. Wszyscy oszaleli i dalej to robią, ale ona tego nie rozumie. Jest to ich szczęśliwy dzień ponieważ ona jest tutaj by wylać kawę na ławę. Przerwała jej Nikki, która niezadowolona weszła do ringu i wzięła mikrofon. Nikki jest bardzo ciekawa co Carmella chcę powiedzieć więc postanowiła, że zamiast zaatakować ją od tyłu to postanowiła stanąć z nią twarzą w twarz by mogła jej to powiedzieć prosto w oczy. Carmelli nie dziwi to, że Nikki przyszła. Ponownie kradnie jej moment tak samo jak na SummerSlam. Ale przecież Nikki ujdzie wszystko na sucho skoro jej chłopakiem jest John Cena. Ona nie będzie dawała Nikki specjalnego traktowania. Jedynym powodem dlaczego Nikki jest taka nieustraszona to to, że wraca do domu z panem Hustle, Loyalty, Respect.

https://dailymotion.com/video/x4y0l6c

Nikki pogratulowała jej bycia każdym zazdrosny hejterem, z którymi użerała się przez ostatnie cztery lata. Carmella mówi, że nie jest zazdrosna, ale ciekawa dlaczego Nikki nie mówi nikomu o swojemu chłopakowi w WWE – czy próbuje coś ukryć? Nikki przypomina jej, że występują razem w dwóch reality show i mają tysiące zdjęć w sieci. Ona nie mówi o swoim związku na SmackDown ponieważ kiedy jest w ringu to liczy się to jak bardzo jest utalentowana. Carmella powinna się wstydzić jako kobieta ponieważ próbuje odebrać jej wszystkie osiągnięcia tylko dlatego, że z kimś jest w związku. Widownia się z nią zgodziła. Carmella przypomina jej każdego hejtera w sieci, z którym spotyka się każdego dnia. Carmella jednak tłumaczy, że próbuje pokazać wszystkim jaką wielką, ciągle potrzebującą czegoś i płaczącą blacharą naprawdę Nikki jest. Widzowie Total Divas i Total Bellas już to wiedzą, ale dla tych, którzy nie oglądają to Carmella przygotowała klip, który pokazywał jak Nikki bardzo potrzebuje Johna.

Nikki nie była pod wrażeniem faktu, że Carmella umie edytować filmiki i potrafi zrobić z niej zależną od kogoś kobietę. Carmella jednak nie wie, że ona płaci swoje rachunki i sama walczy w swoich walkach. To ona nosi spodnie w jej związku i nie potrzebuje żeby John walczył za nią. Kiedy fani nie wierzyli w nią to ona walczyła, aby udowodnić, że zasługuje na bycie tutaj i wtedy jej świat się zawalił. Powiedzieli jej, że nigdy nie wejdzie do ringu z powodu ringu i Carmella nie ma pojęcia jakie to uczucie. Jednak ona się nie poddała i nie bez powodu ma na koszulce napis „Nieustraszona” Ludzie ją tak nazywają ponieważ wiedzą, że nie boi się niczego i nikogo. Żadnego Bossa, żadnej królowej i żadnej księżniczki Staten Island. Carmella pyta się jej czy na pomysł z hasłem o byciu nieustraszonym pomógł jej wpaść John. Może i jest nieustraszona, ale ona mówi prawda – Nikki wykorzystała swój wygląd by wejść do WWE, wykorzystała swoją siostrę by wejść do ringu i wykorzystała swojego chłopaka by stać się celebrytką. Carmella spytała się Nikki czy rozumie po czym rzuciła mikrofonem i odeszła.

Następnie zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła swojemu męzowi i The Spirit Squad, którzy zawalczyli w Tag Team Matchu. Ich przeciwnikami byli Rhyno, Dolph Ziggler i Heath Slater. W pewnym momencie Maryse złapała Dolpha za kostkę co pomogło Miz’owi zaatakować rywala i zyskać kontrolę w walce. Drużyna Maryse wygrała po tym jak Miz uderzył w głowę Heatha, a Kenny szybko wykonał Roll Up.

Na koniec Natalya wpadła do biura Daniela Bryana i zaczęła mówić o wielkich walkach na Survivor Series oraz, że chcę być pierwszą osobą przydzieloną do drużyny kobiet SmackDown. Daniel spytał się dlaczego ona, a Natalya powiedziała, że ona umie nauczać w dywizji kobiet i potrafi pokazać im ich całe piękno wewnętrzne, aby byli z siebie dumni i z łatwością pokonali Raw. Daniel spytał się jej czy ona właśnie zacytowała Whitney Houston, ale Nattie zaprzeczyła chociaż dobrze wiedziała, że ją zacytowała. Mówi, że nie obchodzi jej z kim SmackDown walczy, ale ona chcę tylko z kimś tańczyć. Daniel jej podziękował i powiedział, że wezmą jej słowa pod uwagę. Natalya na koniec dodała, że nie pożałują po czym zaczęła Danielowi prezentować profil jej kota na Instagramie.

https://dailymotion.com/video/x4y0l6d

Reklamy