– Wiele osób zastanawiało się czy Paige próbuje załatwić sobie zwolnienie z WWE ponieważ kiedy ktoś zostanie zawieszony trzy razy to zostanie zwolniony. Jednak Paige podobno chcę zostać pod kontraktem ponieważ gdyby została zwolniona, po operacji karku i tak nie znalazła by żadnej pracy, a tak ma stałą pensję. W dodatku WWE uważa, że Paige nie potrzebuje operacji, a lekarze WWE muszą zatwierdzić operację, aby WWE za nią zapłaciło.

– Dave Meltzer powiedział, że Mickie James nie była na ostatnich nagraniach NXT, gdzie ogłoszono jej powrót do WWE i walkę z Asuką o NXT Women’s Championship. Umowa pomiędzy Mickie, a WWE została oficjalnie podpisana kilka dni wcześniej. Mickie nagrała również filmik, które powinno się pojawić w najbliższych tygodniach.

– W filmiku poniżej możecie obejrzeć dodatkową scenę z serii Where Are They Now? Z udziałem Eve Torres, która wyjawia, że tydzień po tym jak poprosiła o zwolnienie, Triple H zaproponował jej rolę w Total Divas, w którym mogliby pokazać te ostatnie dni Eve w WWE. Eve szybko uznała, że już jest jedną nogą poza drzwiami WWE, a ona nie jest taką osobą, która robi coś dobrze albo nie robi tego w ogóle więc do tego nie doszło.

– Początkowe plany uwzględniały Trish Stratus jako rywalkę Asuki na NXT TakeOver: Toronto, która w dodatku pochodzi z Kanady. Jednak niedawno Trish ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem przez co nie może walczyć w ringu więc WWE zwróciło się wtedy do Mickie James. W planach było, aby Trish nie tylko pracowała na TakeOver, ale również kilka innych gal co może oznaczać, że będzie mogli zobaczyć na większej ilości show.

– Alpha Female odniosła zwycięstwo w swojej pierwszej walce MMA. Pokonała Manuele Kuhse.

– Podczas gali WWC w Puerto Rico, Paige uklękła przed swoim chłopakiem Albertem Del Rio i oświadczyła mu się na oczach widowni. Alberto oczywiście się zgodził. Gratulacje dla zakochanej pary!

– Poniżej możecie obejrzeć kolejną zapowiedź nowego sezonu Total Divas, które powracają 16 listopada. W filmiku główną gwiazdą jest Maryse, która określa siebie mianem największej suki w historii WWE oraz oskarża Brie Belle o kradzież jej pieniędzy i jej męża.

– Na swoim Facebook’u Raw General Manager Mick Foley ogłosił, że na Hell In A Cell Charlotte i Sasha Banks nie tylko zmierzą się ze sobą w pierwszym w historii Hell In A Cell Matchu kobiet, ale również stworzą historię ponieważ zawalczą w main evencie PPV.

– WWE usunęło Paige z wejściówki Raw. Anty Diva została zastąpiona obecnym Crusierweight Championem – TJ’em Perkinsem.

– Być może na Hell In A Cell zobaczymy również pojedynek pomiędzy Daną Brooke i Bayley.

Reklamy