Najpierw na Raw zobaczyliśmy wywiad Lity z pretendentką do mistrzostwa kobiet Raw – Charlotte, która powiedziała, że ona jest zwycięzca i nie przygotowuje się na takie momenty ponieważ dla nich się urodziła. Nie bez powodu żadna inna zawodniczka nie była wewnątrz Hell In A Cell, ponieważ żadna nie nazywa się Charlotte Flair. Skomentowała potem fakt, że magazyn Forbes nazwał ją najświetniejszą zawodniczką mówiąc, że to same fakty i dodałaby, że jest najświetniejszą zawodniczką wśród kobiet i mężczyzn. Kiedy Lita zmieniła temat na kontuzję Sashy Banks dzięki, której Charlotte łatwiej było pokonać Sashe to pretendentka spytała się jej z jakiego powodu jest dwukrotną mistrzynią i z jakiego powodu wygrała na 12 galach PPV z rzędu – ponieważ nie narzekała, że ją coś boli. Wygrana to wygrana.

Lita pyta się jej czy nie lepiej udowodnić, że jest się najlepszą poprzez pokonanie najmocniejszej rywalki kiedy jest w 100% sprawna. Charlotte uważa, że Lita na to źle patrzy. Dlatego ona jest najlepsza – bo zawsze jest w 100% sprawna. Kiedy światła są zapalone i ona wchodzi w ringu to wszyscy wiedzą, że ona tu rządzi. Na Hell In A Cell Sasha będzie musiała potrzebować przebywania w swojej rodzinnej miejscowości, a ona nigdy nie potrzebowała jakiś okrzyków bo jest genetycznie lepsza. To jest w jej krwi i nikt z fanów nie wie jak to jest być jej w butach. Dlatego Sasha musi mieć przy sobie fanów i walczyć z nią w klatce bo wtedy może nie być w 100% sprawna, ale kobieta, która wygrała 12 razy z rzędu na PPV. Ona nie tylko gada, ale i działa. Może i Sasha pokonała ją na Raw, ale w pewne dni jedna jest lepsza od drugiej. Na Hell In A Cell ona stanie się trzykrotną mistrzynią kobiet i nic jej nie powstrzyma.

Później w scenie za kulisami kiedy Chris Jericho i Kevin Owens kłócili się po tym jak Kevin nie posłuchał przyjaciele i podszedł do ringu podczas jego walki. Chris prawie nazwał Kevina głupim idiotą. Kłótnie przerwała im Stephanie McMahon, która uważa, że Seth się nimi bawi. Wspomina o wyzwaniu, które rzucił Shane i Daniel na SmackDown i potrzebuje, aby jej najlepsi zawodnicy byli po tej samej stronie. Muszą być silniejsi i mądrzejsi niż ktokolwiek inni. Stephanie odeszła, a kłótnia kolegów się uspokoiła.

https://dailymotion.com/video/x4xvhzt

Następnie Dana Brooke zmierzyła się z Bayley, którą tydzień temu zaatakowała po jej zwycięstwie w rodzinnych okolicach. Pod koniec walki Dana zrzuciła przeciwniczkę z drugiej liny i wbiła ją barkiem w stalowy narożnik. Dana następnie złapała Bayley za włosy, przeciągnęła do ringu, przypięła i wygrała.

https://dailymotion.com/video/x4xvkse

Następnie w ringu pojawiła się Lana, która poprosiła fanów, aby powstali, położyli swoją dłoń na sercu i przywitali prawdziwego bohatera Ameryki, najświetniejszego mistrza USA i prawdziwego, rodzinnego faceta oraz jej męża – Ruseva. Przyszedł jej mąż, który zaczął mówić o tym, że za dwa tygodnie będzie miał okazje na zmiażdżenie Romana Reignsa wewnątrz stalowej klatki. Uciszał potem fanów i kazał Lanie coś z tym zrobić. Lana powiedziała, że wszyscy muszą zrozumieć, że jej mąż nie jest tylko najświetniejszym mistrzem, ale jest również dobrym członkiem rodzinny w odróżnieniu od tych żałosnych facetów siedzących na widowni z ich głupimi wartościami rodzinnymi. Rusev potem zaczął mówić o Romanie, który ciągle mówi o swojej rodzinie. Wie, że 700 Samoanów siedzi wokół ogniska, jedzą, oglądają Romana, rozbijają kokosy o głowie i są po prostu głupcami. Jego rodzina jest cywilizowana i chciałby przedstawić wszystkim jego rodzinę.

Na ekranie pojawił się album z rodzinnymi zdjęciami Ruseva. Najpierw była jego mama, czyli mocna podpora rodzinny. Najmocniejsza niż jakakolwiek kobieta Amerykańska i jest dwukrotną mistrzynią w kajczkarstwie. Lana mówi, że o to właśnie chodzi w byciu mistrzynią w odróżnieniu od reszty kobiet z USA, które są niczym. Mama Ruseva również jest przepiękna. Rozumie, że wiele osób nie lubi swoich teściowych, ale ona kocha mamę Ruseva. Rusev krzyczał na widownie żeby nie wygwizdywali jego matki. Następny na ekranie pojawił się jego ojciec, od którego Rusev odziedziczył świetną urodę. Służył w wojsku, gdzie został mistrzem zapasów i nawet do dzisiaj wygląda jak prawdziwy facet. Lana powiedziała, że go kochają, a Rusev uprzedził widownię żeby nie zaczynali znowu z buczeniem. Jego brat jest najlepszym szefem kuchni w najlepszej restauracji w Bułgarii. Następna była jego babcia oraz jego rodzinny pies. On również wygrał wiele mistrzostw na występach psów na całym świecie.

Jego kuzyn grał w football i wtedy przerwał mu Roman, który przyznał rację Rusevowi i ma dużą rodzinę, ale on mówi o swoim imperium. Dodaje, że Rusev bardziej przypomina swojego rodzinnego psa, a nie swojego ojca. Rusev powiedział, że może obrażać jego rodzinę, ale nie wolno mu obrażać jego. Wystarczy, że wykona jeden telefon i..Roman mu przerwał i powiedział, że może zadzwonić po kogo chcę, ale na Hell In A Cell będą sami i jedyne miejsce, gdzie Rusev po walce będzie dzwonił to pogotowie ratunkowe. Rusev chciał się rzucić na Romana, ale Lana go powstrzymała i zdenerwowana po chwili sama spoliczkowała Romana, a Rusev prędko dorzucił kopnięcie w głowę i zaczęła się bójka, którą ostatecznie wygrał były mistrz po tym jak zapiął swoją firmową dźwignię na rywalu na szczycie schodów.

https://dailymotion.com/video/x4xvksf

Następnie zobaczyliśmy kolejne promo Emmy/Emmaliny.

Następnie Lita przeprowadziła wywiad z Raw Women’s Champion, która również uważa się za gotową do pojedynku. Wspomina jak to razem z Charlotte zaczynały w NXT i teraz razem tworzą historię. Pomimo jej opinii na temat Charlotte, szanuje ją ponieważ przybyły tu razem. Charlotte może mówić, że jest najlepsza, ale ona nie jest Sashą Banks. Hell In A Cell jest w jej rodzinnym mieście, gdzie wszystko się dla niej zaczęło. Nie może tego przyswoić, że tworzy historię i czasami nawet nie czuje, że to co się dzieje jest prawdziwe. Rewolucja kobiet przebyła daleką drogę i nie może uwierzyć, że będzie w pierwszym Hell In A Cell Matchu.

Na SummerSlam przedobrzyła swoje zdrowie, ale powróciła lepsza niż wcześniej i jest gotowa na Hell In A Cell. Nie chcę powiedzieć, że czuje strach ponieważ wie w co się wpakowała. Ona chciała tej walki i próbowała się przygotować mentalnie do tego momentu, ale kiedy ta klatka będzie nad jej głowami to strach nie będzie opcją. Pokaże światu i Charlotte dlaczego jest The Boss’em i za dwa tygodnie stworzy historię.

Stephanie i Mick Foley byli za kulisami i rozmawiali o tym, że Stephanie odpowiedziała na wyzwanie jej brata na Survivor Series. Rozmawiali również o trzech Hell In A Cell Matchach na najbliższej PPV co Stephanie zawdzięcza Mick’owi i pyta się co planuje na następny tydzień. Prawie udało im się mieć Triple Threat Match w klatce, ale Mick uznał, że mogą mieć walkę Kevin Owens vs.Seth Rollins vs.Chris Jericho za tydzień na Raw.

https://dailymotion.com/video/x4xvhzw

Na Raw Fallout sędziowie pomogli Bayley dostać się za kulisami. Wyglądało to tak jakby bolało ją jej ramię.

Reklamy