Na SmackDown Pre-Show Lita przeprowadziła wywiad z Alexą Bliss, która podziękowała Licie za zauważenie jak świetnie jej idzie. Jeśli jeszcze raz usłyszy Four Horsewomen to nie wie co zrobi. Jak na razie lubi Litę więc niech tego nie zmieniają. Pracowały ciężko, ale ona pokonała Becky Lynch w wieczór jej debiutu. Lita to rozumie, ale z jakiegoś powodu Shane McMahon i Daniel Bryan tego nie rozumieją. Jeśli chcą zrobić Triple Threat Match to śmiało bo pokona każdego by dostać ten tytuł. Jednak ona podpisała kontrakt na walkę jeden na jednego więc odbiera tytuł Becky. Naomi może poczekać sobie w kolejce kiedy da jej walkę o pas. Powinny znowu zrobić taki wywiad, ale kiedy Alexa będzie mistrzynią.

SmackDown otworzył nowy mistrz Interkontynentalny Dolph Ziggler, który w ringu mówił o tym jak wiele z siebie dał na No Mercy i nie wiedział czy będzie tu w ogóle na SmackDown. W niedziele siedział za kulisami i myślał, że być może po raz ostatni robi te wszystkie rzeczy jak oglądanie fanów, układanie strategii, nacieranie samoopalacza w plecy Zacka Rydera czy ostatnie wyjścia przed publikę. Po raz pierwszy od 12 lat zaczął w siebie wątpić i zastanawiać się czy nie popełnił pomyłki. W chwili kiedy wstąpił do ringu, wiedział, że tutaj jest jego miejsce i to jest jego dom. Przerwali mu The Miz i Maryse, którzy byli ubrani, nosili okulary przeciwsłoneczne i zachowywali się jakby byli w trakcie żałoby. Weszli do ringu, gdzie uczcili minutą ciszy pas Interkontynentalny ponieważ w zeszłą niedziele on poniósł śmierć. W 188 dni, nie ważne ile przeszkód od Daniela pokonał, to on przywrócił prestiż do tego tytułu i stworzył z niego najważniejszy tytuł na SmackDown. Zwycięstwo Dolpha to pogrzeb dla dziedzictwa tego tytułu. Jeśli Dolph myśli, że to koniec tej historii to ma urojenia. To dopiero jest drugi akt, gdzie bohater musi pokonać wszystkie, niepokonane przeszkody, a on jest tym bohaterem i wszystkie świetne historię mają to samo zakończenie – bohater ma złoto i dziewczynę, a to drugie już posiada. Dolph widzi to samo spojrzenie, które widział w zeszłą niedzielę i uwielbia fakt, że Miz tu jest ponieważ chciałby się z nim i z fanami czymś podzielić. Puścili filmik z The Miza kiedy były mistrz płakał z powodu utracenia swojego tytułu. The Miz jednak nie udawał tego za śmieszne. Jego mina reprezentuje wszystko na co kiedykolwiek pracował, co mu kiedykolwiek odebrano. Widownia zaczęła mu wypominać jego łzy. Miz odpowiedział im, że nie mają pojęcia co to jest pasja, ból i poświęcenie tak samo jak Dolph, który ma sobie wyobrazić co Miz zroby by odzyskać swój tytuł. On jeszcze z Dolphem nie skończył i oni też nie. Przyszło Spirit Squad, z którymi Dolph zmierzył się w Handicap Matchu. Walkę obserwowali Maryse i The Miz, który kilka sekund po zakończeniu walki zaatakował Dolpha, czyli zwycięzce pojedynku. Spirit Squad zamierzała dokończyć sprawę, ale przybyli Heath Slater i Rhyno.

Następnie na arenie pojawiła się The Princess of Staten Island Carmella po czym pokazano wywiad Renee Young z Nikki Bellą, w którym Nikki reklamowała pierwszy sezon Total Bellas i powiedziała, ze odkąd pokonała Carmelle na No Mercy to cieszy się życiem. Nagle Carmella złapała Nikki za fraki i wbiła ją w jakąś skrzynię po czym powiedziała, że pewnego dnia kariera Belli pójdzie na dno w ten sam sposób jak Nikki teraz upadła. Sędziowie potem kazali Carmelli się oddalić.

Na arenie pojawiła się Naomi, która odbyła pojedynek z Carmellą. Jeszcze przed walką po tym jak Naomi zeszła z narożnika, księżniczka zaatakowała Carmelle zza pleców i rzuciła się nad nią z pięściami co zagwarantowało jej kontrolę w pierwszych minutach pojedynku, który zza kulis obserwowała Alexa Bliss.

Pod koniec walki Carmelle rozproszyła Nikki, która zmierzała w stronę ringu, ale od wejścia do ringu powstrzymywali ją sędziowie. Naomi to wykorzystała, wykonała O’Connor Roll z mostkiem i wygrała pojedynek. Bella zaczęła gonić sfrustrowaną Carmelle, która uciekła przez widownie za kulisy. Na koniec Nikki świętowała z Naomi jej zwycięstwo.

Po walce za kulisami Alexa udzieliła wywiadu, w którym zaprzeczyła temu, że Naomi ma dobrą passę mówiąc, że na No Mercy ona była gotowa na walkę o pas kobiet, a nie na coś przez co dostanie zawrotów głowy. Gdyby wiedziała, że będzie walczyć z Naomi to nawet by nie rozmawiali o tym ponieważ wyłączyła by pani światełko korki. Może pokonać Naomi każdego dnia tygodnia. Przerwał jej Daniel Bryan, który usłyszał co powiedziała i zaproponował walkę na następnym SmackDown – Alexa vs.Naomi

Na Talking Smack pojawiła się Nikki Bella, która czuła się świetnie po zwycięstwo na niesamowitej No Mercy. Czuła się jakby była na WrestleManii ponieważ po tym co przeszła była zdrowa i silna więc czuła się świetnie. Jednak potem przyszła czarna chmura w postaci Carmelli, która powinna zostać ostrzeżona przez Shane’a i Daniela. Zgodziła się z Danielem i powiedziała, że z chęcią wzięła by udział w No Disqualification Matchu bo najwyraźniej Carmella tego potrzebuje bo dalej nie dostała wystarczająco mocnej nauczki. Ma nadzieje, że dzisiejsza gonitwa nauczyła czegoś Carmelle, ale to samo myślała po No Mercy i najwyraźniej się myliła. Nikki powiedziała również, że z chęcią była by w drużynie SmackDown na Survivor Series nawet gdyby była tam Carmella ponieważ jej zadaniem byłoby reprezentować niebieskie show. Uważa, że na SmackDown i na Raw są równie utalentowane zawodniczki jednak na niebieskim show nie dostają zbyt wiele szans co ma nadzieje, że się kiedyś zmieni. Na koniec zareklamowali Total Bellas.

Podczas nagrań SmackDown i Main Event, odbył się Dark Match, czyli pojedynek, który nie jest wyemitowany w telewizji. Był to Six Person Mix Tag Team Match – The Miz, Carmella & Baron Corbin vs.John Cena, Nikki Bella & Dolph Ziggler. Jego część możecie obejrzeć poniżej.

Reklamy