Najpierw zobaczyliśmy scenę za kulisami pomiędzy Allie i liderką dywizji Knockouts Marią Kanellis-Bennett, która dzisiaj walczy o zachowanie swojej pozycji i odzyskanie swojego tytułu. Maria uspakajała się, że dzisiaj zakończy karierę Gail Kim jednak gdy spytała się Allie, gdzie są jej pomocnice Sienna i Laurel Van Ness to dowiaduje się, że dostała super bardzo ważny e-mail, który zdaniem Allie powinna przeczytać. Maria jednak nie będzie go czytać ponieważ ma asystentkę od robienia takich rzeczy. Allie mówi, że ona, Sienna, Laurel nie mogą stać przy ringu podczas ich walki. Allie chciała coś jeszcze dodać, ale Maria zaczęła na nią krzyczeć i pytać się dlaczego dopiero teraz o tym wie. Allie tłumaczyła, że Maria dostaje dużo e-mailów. Maria krzyczała, że to wina jej asystentki i próbowała się skupić i znaleźć rozwiązanie. Allie miała pomysł – niech Maria wygra walkę bez niczyjej pomocy. Maria nie była zadowolona z tej propozycji i krzyknęła do Allie, że jest głupia tak głośno, że Allie się skuliła i zaczęła skamleć.

Maria następnie pojawiła się na arenie, przedstawiła się jako pierwsza dama wrestlingu i dodała, że wierzy po czym spytała się fanów czy wierzą w The Miracle. Przyszedł jej mąż, który zmierzył się z Cody’m w pojedynku jeden na jednego. Jego rywal przyszedł do walki w towarzystwie swojej żony Brandi Rhodes. W pewnym momencie Maria krzyknęła do Cody’ego co go rozproszyło i pozwoliło Mike’owi przejąć kontrolę. Pomimo pomocy ze strony Marii, to Cody wygrał pojedynek.

Później w scenie za kulisami z Marią i Allie, Mike narzekał na TNA przez, które wariuje. Najpierw Cody dostaje walkę o pas, ale teraz dopilnuje żeby jego żona wygrała z powrotem swój tytuł. Allie przerwała mu i przypomniała, że wcześniej Maria nie dała jej doczytać e-maila i ogłasza im, że The Miracle również nie może być przy ringu. Małżeństwo chciało udusić Allie, która uciekła tłumacząc się, że musi iść bo nie może być przy ringu. Maria zaczęła panikować, ale Mike ją uspokoił mówiąc, że jest pierwszą damą wrestlingu, oni są najpotężniejszą parą w wrestlingu, a on jest The Miracle i wierzy w nią.

Zdenerwowana Maria pojawiła się do swojego rewanżu o Knockouts Title i tym samym w walce o jej władze nad dywizją. Jedna z zawodniczek dywizji – Madison Rayne ponownie zasiadła przy stole komentatorskim. TNA Hall of Famer Gail Kim pojawiła się jako druga ze swoim nowo zdobytym pasem Knockouts. Maria już przed walką wrzuciła kilka przydatnych w No Disqualification Matchu przedmiotów i czekała na rywalkę w ringu z pokrywą kubła na śmieci.

Pod koniec pojedynku Gail wykonała na Marii Eat Defeat jednak podczas przypięcie, przerwała je, aby wykonać kolejne Eat Defeat z pokrywą od kubła przystawioną do twarzy Marii. Dzięki temu, rządy terroru pierwszej damy wrestlingu w dywizji Knockouts zostało zakończone.

Reklamy