Show otwarła nowa Raw Women’s Champion Sasha Banks, która weszła do ringu i powiedziała, że czuje się jakby była na szczycie świata, ale nie było to tak dawno temu jak siedziała w jednym z tych rzędów lub oglądała WWE każdego tygodnia ze swoją mamą w telewizji. Była małym Bossem, ale miała wielkie marzenie kiedy oglądała jej bohatera Eddie’go Guerrero jak kłamie, oszukuje i kradnie by dostać się do ich serc i do WWE. Pomyślała wtedy, że chcę być jak on. Oglądała kobiety takie jak Trish Stratus i Lita w main evencie Raw i myślała, że chcę być taka jak one. Jej marzenie spełniło się tydzień temu kiedy pokonała Charlotte w main evencie Raw. Postawiła swoje ciało na szali, skradła show i została dwukrotną mistrzynią kobiet Raw. Ale w tym tytule nie chodzi tylko o nią, ale również o wszystkie kobiety przed nią i te, które jeszcze przyjdą oraz każda mała dziewczynka, która teraz ogląda ją w telewizji i myśli, że chcę być taka jak ona. Ma dla nich wiadomość – niech się nie waha bo rewolucja kobiet jest silniejsza niż wcześniej. Jej następnym przystankiem jest Hell In A Cell, gdzie zmierzy się z Charlotte, ale ona proponuje Hell In A Cell Match. Ponownie stworzą historię…Sashy przerwała muzyka Charlotte. Jednak podczas wejścia byłej mistrzyni pojawili się Rusev i Lana co zdziwiło Charlotte. Rusev ominął ją w drodze do ringu, a Lana tylko spoglądnęła na Charlotte po czym wszyscy trzej weszli osobno do ringu. Rusev kazał fanom się uspokoić po czym powiedział, że nikogo nie obchodzi ich głupia rewolucja kobiet oraz nikogo nie obchodzi to, że były w main evencie Raw tydzień temu. Rusev jest main eventem tam, gdzie idzie, a na Hell In A Cell…Charlotte wyrwała mu mikrofon i powiedziała, że jej tytuł może i jest w dłoniach Sashy, ale za kogo do diaska uważa się Rusev? Nikt nie lekceważy królowej. A jeśli Sasha chcę z nią walczyć w stalowej klatce to ona się zgadza…Rusev wyrwał jej mikrofon i powiedział, że nie skończył mówić po czym nazwał Charlotte czarnym łabędziem. To jest ring Ruseva i to co on mówi to tak się dzieje. A kiedy Rusev mówi, że…Sasha zabrała mu mikrofon i rzuciła mu na podłogę. Lana zaczęła uspokajać swojego męża po czym podniosła mikrofon i powiedziała, że Charlotte i Sasha są zagubionymi kobietami i muszą znać swoje miejsce. Ciągle się biją by być postrzegane jak kobiety jednak jęczą jak małe dziewczynki. Prawdą jest, że Hell In A Cell jest stworzono dla prawdziwych mężczyzn takich jak…Sasha i Charlotte obie popchnęły Lane. Rusev chciał pomóc żonie, ale otrzymał podwójnego Dropkicka od obu pań przez co wypadł z ringu. Kiedy do niego wrócił to jego chęć zemsty przerwała mu muzyka Romana Reignsa, który wszedł do ringu i wtedy Rusev wraz z Laną się oddalili. Roman wodził za nimi wzrokiem, a Charlotte i Sasha spoglądały na siebie w ringu.

https://dailymotion.com/video/x4wz8jm

Następnie na arenie pojawiła się Bayley, która zawalczyła z lokalną zawodniczką – Cami Fields. Cami po kilku minutach przegrała po otrzymaniu Bayley to Belly.

Podczas świętowania swojego zwycięstwa, Bayley została od tyłu zaatakowana przez Dane Brooke, która dumna siebie po chwili odeszła.

Następnie zobaczyliśmy Stephanie McMahon, która w scenie za kulisami pochwaliła ubiór Micka Foleya, który wystroił się do swojego ogłoszenia na temat Hell In A Cell. Stephanie spytała się jej czy czy może mu towarzyszyć i on się zgodził.

Oboje po chwili stali w ringu i Stephanie ponownie skomentowała wygląd Micka. Jest świetny tak samo jak gala No Mercy, ale w trzy tygodnie Raw będzie miało Hell In A Cell, które zetrze No Mercy z pamięci fanów. Ale na ten temat wypowie się Mick, który powiedział, że kobiety nie tylko dostają coś bo tego chcą, ale dostają to ponieważ na to zasługują. Tydzień temu stworzyły historię i zasługują na to samo na Hell In A Cell. Postanowili, że po raz pierwszy raz w historii kobiety zmierzą się w Hell In A Cell Matchu. Mick potem przyznał Sethowi Rollinsowi rewanż z Kevinem Owensem w Hell In A Cell Matchu. Przyszli Kevin Owens i Chris Jericho. Kevin nie może uwierzyć, że Mick tak bardzo się postarał ponieważ to najgłupsza decyzja jaką podjął. On nie chcę być w Hell In A Cell Matchu ponieważ wolałby mieć długą, dobrą karierę, a nie skończyć jako nieudolny Raw General Manager niczym Mick. On jest lepszy niż to, on jest WWE Universal Champion. Chris nie rozumie dlaczego Seth tylko prosi o walkę i ją dostaję. Od kiedy Mick Foley jest dżinem w głupim garniturze i spełnia życzenia. Co by było gdyby poprosił o samolot z napisem „Team Kevin & Chris” na boku? Dostałby go? Kevin uważa, że powinni go dostać bo na niego zasługują, ale Seth nie zasługuje na następną walkę bo pokonał go dwukrotnie. Według Chrisa to wszystko bierze się z nie chęci Micka do niego i teraz to wszystko przenosi się na jego dobrego kolegę. Mick zaprzecza mówiąc, że go lubił od razu i pokazywał jego walki do ECW, ale nie lubił go przed ostatnie kilka lat. Chris powiedział, że Mick umieszcza swojego mistrza w bardzo ryzykownej sytuacji, w walce, która zakończyła karierę Micka. Przez to Chris umieścił Micka na swojej liście, na której już był. Chris zwrócił się do Stephanie i spytał się czy mogłaby się zająć problemem jakim jest Mick. Stephanie uważa, że Chris powinien okazać Mickowi trochę szacunku i jej nie obchodzi, na jakiej liście ją umieści. Seth miał dobry powód na kolejny rewanż i posłuchali go również kiedy powiedział, że chciałby się zemścić na Chrisowi, który z chęcią by zobaczył jak Seth próbuje. Stephanie przyznaje, że po obejrzeniu Triple Threat Matchu na No Mercy uważa, że Raw mogłoby to zrobić lepiej wewnątrz Hell In A Cell. Dzisiaj wiedzą, że Chris zmierzy się z Sethem, lecz jeśli go pokona to zostanie dołączony do walki o Universal Title na Hell In A Cell. Dzięki temu Seth jest zadowolony, Chris jest zadowolony, fani są zadowoleni, Mick jest zadowolony i wszyscy są zadowoleni. Kevin Owens jednak nie był zadowolony.

https://dailymotion.com/video/x4wz8vh

Później Charlotte rozgrzewała się do swojego Mix Tag Team Matchu, ale przerwała jej Lana, która uważa, że Charlotte nie miała prawa by ją zaatakować. Charlotte tłumaczy jej, że jest fizycznie lepsza od niej w każdym znaczeniu i sugeruje żeby lepiej trzymała się od niej z daleka. Lana rozumie, że Charlotte jest partnerką jej męża dzisiaj, ale on jest jej partnerem na życie i ona nie jest zazdrosna więc sugeruje, aby dzisiaj Charlotte trzymała się z daleka od jej męża albo poniesie konsekwencje swoich czynów. Lana odeszła, a Charlotte nie wydawała się być zbyt poruszoną groźbą Lany.

Następnie Sasha Banks rozmawiała z Romanem Reignsem, którzy oboli byli gotowi na Hell In A Cell. Sasha powiedziała, ze nie może pozwolić, aby tylko faceci się dobrze bawili. Roman wytłumaczył jej, że Hell In A Cell z pewnością nie jest zabawą, ale niech skupią się na dzisiejszej walce. Sasha wie w co się wmieszała i umiem poradzić sobie z Charlotte. Roman niech sobie dzisiaj poradzi z Rusevem. Believe That. Sasha odeszła.

Przyszła pora na Mix Tag Team Match. Najpierw pojawiła się drużyna Ruseva (z Laną) i Charlotte. Następnie przyszła Raw Women’s Champion i United States Champion.

https://dailymotion.com/video/x4wz8vi

Pod koniec walki w ringu były panie, a Sasha wykonała na rywalce Bank Statetment. Rusev chciał to przerwać, ale otrzymał Speara od Romana. Chwilę później Charlotte odklepała, a mistrzowie odnieśli zwycięstwo.

Następnie pokazano kolejne promo Emmy czy tam Emmaliny.

https://dailymotion.com/video/x4wz8vj

W scenie za kulisami Chris Jericho napotkał Stephanie McMahon, która przyznała, że ma dokładnie taki sam szalik jak Chris. Ona chciała mu tylko pożyczyć powodzenia i powiedzieć mu, że będzie mu dzisiaj dopingować. Chris powiedział, że oni nigdy nie mieli ze sobą problemów, ale dzisiaj się trochę zezłościł i zamierzał napisać imię Stephanie na swojej liście, ale ostatecznie jej imię to się tam nie znalazło. Stephanie zmieniła temat i zaczęła tłumaczyć, że dzisiejsza wygrana dla Chrisa dzisiaj to wygrana dla Raw ponieważ ich Triple Threat Match na Hell In A Cell przebił by Triple Threat Match na No Mercy. Już nie może się doczekać jak zobaczy minę jej brata. Skoro mowa to wie, że Chris będzie wiedział co robić kiedy stanie twarzą w twarz z jej przyjacielem w klatce. Stephanie odeszła, a Kevin podszedł do Chrisa i spytał się o czym rozmawiali. Chris odpowiedział, że o przyjaźni.

Dana Brooke potem skomentowała swoje dzisiejsze czyny mówiąc, że nie chcę widzieć jak reporter zaczyna płakać jak fani i Bayley dzisiejszego wieczoru. Czas zabawy się skończył. Uznała potem to za bardzo pasujące powiedzenie ponieważ czas zabawy jest dla dzieci i tym właśnie jest Bayley.

Reklamy