Najpierw zobaczyliśmy debiut Sanity, które w pierwszej walce reprezentowali Swayer Fulton i Alexander Wolfe. W Dusty Rhodes Tag Team Classic Sanity zmierzyło się z Tye’m Dillinger’em i Bobby’m Roode’m, który jednak pozostawił swojego partnera i zostawił go na pastwę przeciwników. Sanity wygrało, a po pojedynku najmniejszy członek grupy rzucił się na obolałego Tye’a. Po chwili okazało się, że jest to wściekła Nikki Cross. Na koniec Tye otrzymał Wheelbarrow Neckbreaker od czwartego członka, którym okazał się być Eric Young.

Następnie w wywiadzie Billie Kay i Peyton Royce wyśmiewały się z imienia Liv Morgan oraz z jej ciuchów i jej sposobu w jaki mówi. Wyśmiewają się również z tego, że przegrała z Asuką w mniej niż minutę. Billie zaproponowała, że dzisiaj ich pojedynek będzie trwał dłużej ponieważ z chęcią pobije Liv. Peyton powiedziała, że ona z chęcią będzie oglądać.

Billie pojawiła się wraz z Peyton na arenie, a po nich przyszła Liv Morgan. Walkę wygrała Billie dzięki pomocy ze strony Peyton, która podcięła nogi Liv co pozwoliło Billie powalić przeciwniczkę Big Bootem.

Reklamy