Najpierw na Lucha Underground zobaczyliśmy The Beautiful Brende, która towarzyszyła Famous B i Dr. Wagnerowi Jr. Kiedy Ci zawalczyli z Sonem of Havoc i Mascaritą Sagradą. Panowie Brendy odnieśli zwycięstwo po tym jak Wagner odwalił czarną robotę, a Famous B z łatwością przypiął Sagrade. Była to pierwsza wygrana dla B w świątyni.

Następnie przyszła pora na walkę o Gift of The Gods Championship pomiędzy mistrzynią Sexy Star i pretendentem do walki Jack’iem Evansem. Jednak przed walką Jack miał kilka słów do powiedzenia. Zażądał, aby dostarczono mu mikrofon po czym chciał, aby Sexy coś wiedziała – on jest uczciwy i ma dla niej uczciwe ostrzeżenie. To nie będzie jej ostatnia walka wieczoru, ale jej ostatnia walka w jej życiu ponieważ kiedy zostawi ją poobijaną w ringu, z trudnością łapiącą ostatni oddech jej życia, będzie trzeba wezwać prawnika ponieważ po walce nie zostanie zapowiedziano jako Zabójca Smoków, ale jako Niszczyciel Gwiazd. Wkurzona Sexy spoliczkowała Jacka i zaczęła się bójka.

Pod koniec pojedynku jak można było przewidzieć wmieszała się reszta Worldwide Underground, bez Tayi, która zapewne zmaga się z kontuzją nogi. Sexy wykonała CrossBody z narożnika na podłogę na rywalu po czym wrzuciła go do ringu. Wtedy po linach zaczął skakać PJ Black, który miał ze sobą pałkę. Rozproszyło to sędziego oraz powstrzymało Sexy od wrócenia do ringu. Wtedy poza ringiem, Johnny Mundo wykonał Speara na mistrzyni i wrzucił ją do ringu po czym się pod niego schował. Wkurzony wyszedł z niego i wskoczył na niego kiedy uświadomił sobie, że Jack nie wygrał, aby opieprzyć sędziego. Pojawili się jednak Aerostar i Drago, którzy zaatakowali PJ’a i Johnny’ego. W ringu Jack niefartownie przypiął rywalkę z nogami na linach co sędzia od razu dostrzegł. Do ringu wbiegł Fenix co rozproszyło sędziego i Jacka, a Sexy wykorzystała to, wzięła kij, który przyniósł PJ i uderzyła nim rywala między nogi. Jack następnie przyjął Swinning Neckbreaker i przegrał pojedynek, a Sexy zachowała złoto.

https://dailymotion.com/video/x4x7g8e

Reklamy