– Niektóre źródła podają, że Sara Lee została zwolniona z braku progresu wewnątrz ringu, a nie z powodu swojej ciąży.

– PWInsider podaje, że Gail Kim zmaga się z drobną kontuzją pleców i z tego powodu oddała TNA Knockouts Title na ostatnich nagraniach TNA. Podobno Gail i jej mąż Robert Irvine otwierają nową restaurację w Las Vegas więc Gail będzie miała lżejszy grafik w TNA w przyszłym roku.

– WWE Hall of Famer i siedmiokrotna Women’s Champion Trish Stratus ogłosiła na Twitterze, że jest w ciąży. W wiadomości napisała, że podczas tego Święta Dziękczynienia będzie wdzięczna za swoją powiększającą się rodzinę oraz za swoje dzieci. Trish ma już jednego synka Maximusa, który urodził się we wrześniu 2013 roku. Gratulacje!

– Mówi się, że powodem dlaczego Naomi pokonała Alexe Bliss na No Mercy są plany na podbudowanie Triple Threat Matchu pomiędzy nimi dwiema i mistrzynią SmackDown – Becky Lynch.

– Na poprzednim Raw ogłoszono, że walka pomiędzy Charlotte i Sashą Banks na Hell In A Cell będzie pierwszym w historii Hell In A Cell Matchem kobiet.

– Gwiazda Lucha Underground Black Lotus ogłosiła na Instagramie, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka, która przyjdzie na świat na wiosnę. Gratulacje!

– Na ostatnim odcinku Raw Bayley zmierzyła się z zawodniczką o imieniu Cami Fields, która jest bardziej znana jako Holidead z drużyny The Twisted Sisterz.

– Gratulacje dla Mickie James, która w weekend pokonała Tennessee Honey i wygrała IPW: UK Women’s Championship.

– Podczas ostatniego odcinka SmackDown, Daniel Bryan i Shane McMahon zaproponowali kilka pojedynków na Survivor Series w starym stylu Raw vs.SmackDown. Jednym z nich jest walka kobiet – pięć najlepszych zawodniczek ze SmackDown kontra pięć najlepszych zawodniczek z Raw.

– W wywiadzie z Busted Open Radio Alberto Del Rio powiedział, że Paige przejdzie operację na kark w najbliższą środę. Operację przeprowadzi lekarz, który operował Tysona Kidda.

Reklamy