Na początku show pojawił się Lashley, który zaczął nazywać siebie bohaterem i zawodnikiem numer 1 ponieważ posiada TNA World Heavyweight Championship. Udowadnia to raz po razie i niszczy każdego kto stanie na jego drodze. Lashley jest najświetniejszym zawodnikiem na planecie. Przerywa mu Grand Champion Aron Rex, który gratuluje mu zachowania World Title na Bound For Glory, ale on tej nocy stał się pierwszym Grand Championem i to robi z niego zawodnika numer 1. Pojawia się Gail Kim z mistrzostwem Knockouts, która słyszy tę całą gadkę o tym kto tu jest najlepszy, ale kiedy ostatni raz ona sprawdzała kalendarz to był 2016 rok i jest pewna, że teraz są na równym poziomie. Czasy się zmieniają i oni będą musieli się z tym pogodzić. Ona jest dumna z bycia pierwszą kobietą w TNA Hall of Fame oraz z bycia Knockouts Champion. Faceci muszą się pogodzić z tym, że kobiety zmieniają biznes. Przychodzi Broken Matt z pasami drużynowymi wraz z Reby Sky i Maxellem. Matt mówi do Gail, że gada o zmianie, ale to on jest zmianą. Dzięki jego złamanemu geniuszowi, TNA żyje teraz w złamanej galaktyce. Po jego przełomowym zwycięstwie w The Great War, jest zawsze gotowy by Delete! Delete! Delete! Przychodzi X Division Champion DJ Z, który mówi, że w ringu są mistrzowie i każdy reprezentuje coś innego, ale nie ma niczego wyjątkowego niż X Division, która dzisiaj wejdzie na nowy poziom z debiutem Team X Gold. Lashley powiedział, że jest tylko jeden mistrz i nie będzie stał w ringu z grupką frajerów ponieważ ma walkę do, której musi się przygotować i jest ona zdecydowanie ważniejsza niż stanie z drugorzędnymi posiadaczami pasów. Przyszedł Billy Corgan ze swoim nowym ochroniarzem Aiden’em O’Shea. Billy gratuluje wszystkim mistrzom, którzy dzisiaj będą bronili swoich tytułów. Lashley jednak jest niezadowolony ponieważ pokonał każdego w TNA więc poprosi o następną ofiarę by go mógł z łatwością pokonać. Billy mówi, że DJ Z nie będzie bronił swojego tytułu ponieważ będzie uczestniczył w Team X Gold. Co do Lashleya to nikt nie zaprzecza, że jest najbardziej dominującą siłą w wrestlingu. Wybrał dla niego trzech zawodników i niech wybierze sobie z nich przeciwnika, ale niech robi to rozsądnie ponieważ każdego dnia coś magicznego może się wydarzyć.

Następnie w scenie za kulisami Maria w towarzystwie Sienny i Laurel Van Ness próbowała wyciągnąć z Allie wytłumaczenie dlaczego otwarła swoją głupią gębę w zeszłą niedziele. Allie mówi, że była nauczona by w życiu zawsze być szczerym. Maria nie kupuje tego i mówi, że jej rozmowa z lekarzem była prywatna. Pyta się jej czy kiedykolwiek słyszała o czymś takim jak tajemnica lekarska bo z tego powodu mogłaby ją z łatwością posłać do sądu. A może lepiej zrobi coś lepszego i ją zwolnij. Laurel namówiła Marię, aby jej nie zwalniała bo Allie jest dobra w noszeniu jej walizek. Sienna wie, że Maria jest zdenerwowana i wszyscy wiemy, że to wina Allie bo nic porządnego nie umie zrobić, lecz dzisiaj ona naprawi błąd Allie i odzyska ich mistrzostwa. Jeśli Allie spieprzy również to…Sienna stanęła nad Allie co zapewne miało oznaczać, że ją zabije.

Sienna pojawiła się na arenie z Allie, na którą krzyczała i nie pozwalała jej witać się z fanami. Przy okazji przy stole komentatorskim siedziała Madison Rayne. Po chwili pojawiła się mistrzyni Knockouts Gail Kim, w którą Sienna wepchnęła Allie gdy Gail była na krawędzi ringu. Pojedynek po chwili oficjalnie się zaczął. Tym razem Allie niczego nie zepsuła, a Sienna przegrała po tym jak Gail skontrowała The Silencer i wykonała O’ Connor Roll Up.

Wkrótce po tym Sienna zaatakowała Gail, a po chwili dołączyła od niej Laurel. Mistrzyni próbowała walczyć, ale nie udało jej się z racji na przewagę liczebną. Sienna potem wykonała The Silencer, a Maria wzięła mikrofon i ogłosiła, że wkrótce dostanie swój rewanż i będzie to No Disqualification Match. Maria następnie kazała Allie spoliczkować mistrzynię, która została trzymana przez Sienne. Allie jednak nic nie zrobiła przez co Marie ją popchnęła. Maria w końcu sama spoliczkowała Gail i dodała, że nic jej nie zatrzyma przed odebraniem Gail mistrzostwa i zakończeniu jej kariery. Sienna i Laurel ponownie rzuciły się z atakiem na Kim i musieli je odciągnąć sędziowie.

Następnie odbył się Wolf Creek Cage Match o TNA World Tag Team Titles pomiędzy Decay i braćmi Hardy. Reby ponownie grała na fortepianie przy wejściu nowych mistrzów. Matt nosił oba tytuły. O dziwo Rosemary nie pojawiła się z Crazy Steve’m i Abyss’em co sprawiło, że Matt powiedział do swojej żony, aby wróciła za kulisy i chroniła ich syna ponieważ Rosemary pewnie na niego czyha. Kilka minut później okazało się, że Rosemary chowała się pod ringiem, z którego wypełzła gdy Brother Nero próbował uciec z klatki przez otwór w górze. Rosemary wdrapała się na klatkę i splunęła czerwoną substancją w jego twarz przez co Nero spadł. Kiedy schodziła to dopadła ją Reby, która złapała ją za kostkę przez co Rosemary uderzyła twarzą o ring. Rosemary następnie została wbita w klatkę, a Reby złapała drzwi klatki i uderzyła nimi Abyssa. Walka zakończyła się po tym jak Matt uciekł z klatki przez otwór w górze.

Następnie na Impact Wrestling pojawili się Cody i Brandi Rhodes, którzy weszli do ringu. Cody zaczął mówić, że jego przybycie do TNA określono mianem zmieniacza gry. Jest to wielki komplement, ale nie wie czy to jest dobre określenie. Uważa, że gra zmienia się ogółem na przykład na Bound For Glory Gail Kim jako pierwsza kobieta została wprowadzona do TNA Hall of Fame, a podczas ponad 40 lat kiedy jego rodzina była związana z wrestlingiem to nie było niczego co przypominało by The Great War. Może zmienia gra ponieważ nie czekał aż go wykopią z jego byłego domu, ale sam odszedł, a jego prowadzącym przez ciemność światłem jest jego lista. Na Bound For Glory znalazł się stojący twarzą w twarz z Mike’m Bennett’em. Cody wziął listę, ale Brandi powiedziała mu coś na ucho po czym Cody schował listę i powiedział, że jego kochana żona Brandi Rhodes przypomniała mu, że może nigdy nie powinien umieścić Mike’a na swojej liście rywali, z którymi chcę się zmierzyć, lecz powinien umieścić tam Lashleya i jego pas wagi ciężkiej. TNA dało mu walkę o TNA World Title co jest prawdziwym diamentem i każdy zawodnik chcę nim być czy to w sześciokątnym ringu czy czworokątnym ringu. Jeśli ktoś mówi inaczej to kłamie wam prosto w twarz. Jego zdaniem jest to szansa życia. Przyszła Maria z mężem i oboje nie byli zadowoleni. Maria od razu chciała się rzucić na Brandi, ale Mike ją powstrzymał i zaczął mówić jak to ma dosyć i sarkastycznie wyraził swoje podekscytowanie, że Brandi i Cody są w TNA. Spytał się Cody’ego czy jest zły, że mu przerywa, lecz on tylko robi to samo co Cody zrobił zeszłej niedzieli. Kiedy przyszedł do TNA, jemu nic nie dawano. Mówił każdemu, że zasługuje na walkę o pas i powiedzieli mu, że nie tak załatwia się sprawy w TNA. Musiał na to zasłużyć i walczyć o to. Cody przerwał mu i zaproponował żeby oni zawalczyli skoro Mike już o tym wspomniał. Cody przygotował się do walki, ale Mike stwierdził, że Cody źle go zrozumiał. Ten jednak rzucił się na niego i zaczęli się bić podczas gdy Brandi odsunęła się na bok, a Maria wyślizgnęła się z ringu. Cody wygrał bójkę i zaproponował Mike’owi, aby wrócił do ringu i walczył. Ten jednak nie zamierzał tego zrobić.

Później po przerwie Cody powiedział, że chce, aby jego pierwsza walka była za tydzień przeciwko Mike’owi.

Maria udała się do pokoju Billy’ego, ale przed drzwiami stał jego ochroniarz Aiden, który nazwał ją dzieciną. Maria poprawiła go i powiedziała, że nazywa się Maria Kanellis-Bennet i jest pierwszą damą wrestlingu i musi pogadać z Billy’m. Aiden chciał jej powiedzieć, że Billy go tu umieścił, aby zajął się kilkoma sprawami, lecz Maria mu przerwała i powiedziała, że jest liderką dywizji Knockouts i on nie może stanąć jej na drodze. Aiden przekazał wiadomość od szefa, który widział co zrobiła dzisiaj Gail i uważa, że powinna zachowywać się lepiej. Jako liderka powinna zachowywać się lepiej. Jeśli wygra walkę z Gail to jest mistrzynią Knockouts, ale jeśli przegra to nie będzie już liderką dywizji. Maria się tym nie przejęła i powiedziała tylko, że nie ma takiej opcji by przegrała.

A więc za tydzień Maria zawalczy z Gail Kim o TNA Knockouts Championship w No DQ Matchu – jeśli Maria przegra to nie będzie już liderką dywizji.

Reklamy