Jak napisałem w poprzednich newsach, obecna SmackDown Women’s Champion – Becky Lynch doznała jakiejś kontuzji, której wyleczenie ma zająć jakiś miesiąc.

Dzisiaj na gali SmackDown – No Mercy, The Lass Kicker miał zmierzyć się z Alexą Bliss i tym samym po raz pierwszy postawić swoje mistrzostwo na szali jednak z powodu kontuzji, pojedynek zapewne się nie odbędzie.

Zapewne WWE nie ogłosi kontuzji mistrzyni i zrobi coś podobnego co miało miejsce na gali Backlash z Randy’m Ortonem i Bray’em Wyattem, którzy mieli się ze sobą zmierzyć jednak Randy był kontuzjowany. Przed ich walką Bray zaatakował Randy’ego przez co ten w storylinie nie mógł walczyć i Bray wygrał walkowerem, a potem musiał się zmierzyć z Kane’m w No Holds Barred Matchu.

Alexa Bliss najprawdopodobniej zawalczy z Naomi. Sytuacja jest jednak trochę inna ponieważ Randy nie był wtedy mistrzem więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć czy WWE odbierze Becky pas z powodu kontuzji. Jeśli jej przerwa ma trwać tylko miesiąc i nie jest to nic poważnego to zapewne nie będą jej odbierać tytułu.

Jakie rozwiązanie Wy byście zaproponowali? Piszcie w komentarzach!

Reklamy