Najpierw na Lucha Underground zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Ivelisse i Mariposą, która pojawiła się ze swoim zwariowanym bratem. Pomimo interwencji Marty’ego, Ivelisse udało się odnieść zwycięstwo po tym jak uniknęła The Butterfly Effect i wykonała Sunset Flip Powerbomb.

Po walce została zaatakowana przez rodzeństwo.

W scenie za kulisami bez żadnej kobiety, Johnny Mundo znowu chciał od Daria Cueto walkę o pas. Po tym jak odmówiono mu pojedynek o Lucha Underground Title to zaproponował walkę z Sexy Star o Gift of The Gods Title po tym jak Sexy została przypięta w walce tydzień temu. Dario przyznał mu rację, ale dał walkę z Sexy Jack’owi Evans’owi, który przypiął mistrzynię. Johnny wyszedł zdenerwowany.

Następnie zobaczyliśmy Ivelisse z jej chłopakiem, który jest byłym zawodnikiem NXT. Niestety spóźnił się na pojedynek swojej dziewczyny i uświadomił sobie, że Ivelisse została zaatakowana po walce. Chciał im poobijać twarze, ale Ivellisse powiedziała, że umie sama o siebie zadbać. Ten jednak uważa, że przydałoby się jej wsparcie, a drzwi świątyni są otwarte podobno dla każdego. Ivelisse przypomniała mu, że chcę aby jej życie prywatne i zawodowe były oddzielne, a poza tym spotykała się już z kimś z pracy i nie najlepiej jej to wyszło. Jej chłopak jednak uważa, że pomiędzy nimi jest więź mocniejszy niż pomiędzy nią i Sonem of Havoc. Ivelisse chciała żeby zabrał ją do domu bo ma ochotę na drinka. Ten wyjął manierkę z kieszeni, napił się i zapytał po co mają czekać. Ivelisse uznała, że ona będzie prowadzić.

Później zobaczyliśmy Catrine, która pojawiła się z Mil’em Muertesem, który zaatakował Prince’a Pume podczas jego walki z Matanzą.

https://dailymotion.com/video/x4w9p97

Reklamy