Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy pretendentką do SmackDown Women’s Title Alexą Bliss, a byłą Divas Champion Nikki Bellą. Przy stole komentatorskim siedziała The Princess of Staten Island Carmella, która dała o sobie znać. Kiedy akcja przeniosła się poza ring, Carmella nazwała Belle niedorobioną Kardashianką za co Nikki rzuciła nią Alexą po czym sparodiowała ją robiąc The Moon Walk. Akcja na nowo przeniosła się do ringu, gdzie Nikki była bliska wykonania swojego TKO, ale do ringu wbiegła Carmella i zaatakowała ją. Alexa wkrótce dołączyła się do ataku, ale na pomoc Belli przybiegła Becky Lynch. Razem z Nikki pozbyły się napastniczek z ringu.

Po przerwie trwał już Tag Team Match stworzony podczas przerwy przez Daniela Bryana. Pod koniec walki po tym jak Becky wrzuciła Alexe z powrotem do ringu, została znokautowana Super Kickiem od Carmelli, na którą rzuciła się wściekła Nikki. Bella próbowała dopaść Carmelle, ale ta uciekła za kulisy. Natomiast w ringu Alexa wykonała na mistrzyni Twisted Bliss i przypięła Lynch.

https://dailymotion.com/video/x4w2aw8

Następnie zobaczyliśmy Maryse przy Miz TV, który był poświęcony Dolphowi Zigglerowi ponieważ dzisiejsze SmackDown może być jego ostatnim. Bez owijania w bawełnę, Miz zaprosił Dolpha do ringu. Miz wyjaśnia mu, że dzisiaj cała uwagą jest poświęcona nie jemu, ale jego Dolphowi, który na No Mercy zawalczy o swoją karierę. Obiecuje Dolphowi, że jego kariera pomimo prawdopodobnego zakończenia nie będzie zapomniana. Z jego polecenie pokazano filmik o Dolphie zatytułowany „Sukces w odniesieniu porażki” Jak można było się domyśleć nie był to filmik pełen komplementów. Miz odsłonił swoją twarz i powiedział, że gdyby on miał taką żałosną karierę to dawno by odszedł. Dolph powiedział, że jeśli jeszcze raz tak powie to go spoliczkuje. Powiedział, że tym się różnią. On nie mógłby odejść. Dla każdych 10 żałosnych momentów on miał ten 1 wyjątkowy moment z dzieciakiem w pierwszym rzędzie w jego koszulce, któremu przybija piątkę i mówi, że nigdy tego nie zapomni – dlatego on dalej tutaj jest. Albo za kulisami z Make A Wish kiedy dzieci mu mówią, że jest ich bohaterem, ale jego zdaniem to oni są jego bohaterami. Takiej magicznej chwili nie idzie zaplanować i one zostają zapamiętane na zawsze. Czy też dzień po WrestleManii kiedy stał się mistrzem wagi ciężkiej. Ten moment był magiczny ponieważ każda osoba w arenie i przed telewizorami była częścią tego momentu i właśnie dlatego nie mógłby odejść. Ale znalazł się na skrzyżowaniu dróg i wie, że jeśli nie pokona Miza na No Mercy to nie ma tu dla niego miejsca, ale Miz zapomina o tym cieniu godności, który mówi Dolphowi, że w niedziele wygra tytuł Interkontynentalny. Jego zdaniem Miz nigdy nie odbierze jego kariery. Nie dzisiaj, nie jutro, nie w niedziele, nie po tygodniu, nigdy. Dla tych wszystkich poświęceń, upadków, wzlotów, miłości i nienawiści to była to zajebista podróż i wie, że wszystkie rzeczy kiedyś się kończą, ale to jeszcze nie pora by on już wygasł. Zdaniem Miza jest inaczej. Jeśli chcę mówić o specjalnych momentach, emocjach, dzieciach na widowni to niech się z nimi pożegna ponieważ tej niedzieli on zakończy jego karierę. Ale niech Dolph się nie martwi bo Miz ma dla niego coś co podniesie go na duszy. Przybyli dwaj byli członkowie Spirit Squad, którego Dolph był kiedyś częścią w początkowych latach swojej kariery w WWE. Oni przeliterowali imię Dolpha, który im przyznał, że dalej umieją to robić. Potem powiedzieli, że jego kariera jest dobra, ale niech nie pokona Miza i jest w kolejce po zasiłek. Miz żałuje, że mógł sprowadzić tylko dwóch, ale dwóch pozostałych się zagubiło kiedy wysłano ich z powrotem do OVW, ale to sprawia, że Dolph mógłby powrócić do Spirit Squad. Dolph był nieźle wkurzony i zaproponował Mizowi, że jeśli chcę walczyć to niech zrobią to teraz. Jednak wtedy jego byli koledzy go zaatakowali, a Miz i Maryse opuścili ring. Dolphowi jednak udało się ich powalić Super Kickami. Miz próbował go z zaskoczenia zaatakować, ale Dolph uwolnił się i chciał również go kopnąć, ale mistrz uciekł z ring.

https://dailymotion.com/video/x4w2aw9

Carmella potem skomentowała to, że zmierzy się z No Mercy mówiąc, że czekała na to odkąd Nikki zniszczyła jej debiut na PPV, czyli na SummerSlam w jej rodzinnym mieście. Nikki zniszczyła ten wyjątkowy moment dla niej i dla jej rodziny i ona uważa to za żałosne. Ta niedorobiona Kardashianka za bardzo martwi się księżniczką Staten Island, a powinna się martwić tym jakie buty i suknie ubierze na czerwony dywan. Ona zakończy karierę Nikki na No Mercy. Na koniec poradziła Charlie, aby mądrzej dobierała swój makijaż.

Reklamy