Raw otwarł mistrz Stanów Zjednoczonych Roman Reigns, który w ringu mówił o tym, że jego rodzina była reprezentowana w WWE przez długi czas, ale jeszcze nikt nie wygrał tytułu USA…aż do tej pory. On przychodzi tutaj i reprezentuje swoją rodzinę każdego dnia. Przerwała mu Lana, która pojawiła się bez swojego męża i weszła do ringu. Powiedziała, że przyszła tutaj by porozmawiać z Romanem, ale Rusev o tym nie wie czego ten nie kupił ponieważ na zapleczu jest jakieś 60 telewizorów, a poza tym są w Los Angeles. W końcu to Lana jest pewnie jedyną dziewczyną na świecie, która poświęca Rusevowi trochę uwagi więc z pewnością on wie, gdzie ona jest. Lana uznała to za śmieszne i powiedziała, że się śmieje po czym uznała, że w Hollywood poczucie humoru się przydaje przy negocjacjach o czym Roman dopiero się dowiedział. Lana wyjaśniła mu, że życie składa się z negocjacji i mówi mu, że jej mąż rzuca mu wyzwanie na rewanż o pas USA. Według Romana to nie brzmiało jak wyzwanie tylko wygląda to jakby Lana musiała odwalać brudną robotę podczas gdy Rusev chowie się za jej spódnicą. Lana się zdenerwowała i powiedziała, że Rusev to jej mąż, partner i rodzina, a Roman nie wie co to słowo oznacza. Ciągle o niej mówi i jak bardzo z niej jest dumny jednak ma zero szacunku dla rodziny ponieważ próbował zniszczyć jej przyjęcie z okazji ślubu. Roman się śmiał, ale Lana kazała mu zetrzeć ten głupi uśmieszek i nazwała go idiotą. Powiedziała, że to nie jest śmieszne, a jej mąż zmiażdży go i upokorzy go na oczach tych ludzi, na oczach całego świata i na oczach rodziny Romana, który zaproponował jej by się uspokoiła, poszła za kulisy, oddała Rusevowi jego jaja i powiedziała żeby powiedział mu to w twarz. Lana kazała mu się zamknąć i przestać tak mówić o jej mężu. Na koniec krzyczała do Romana, że pójdzie do piekła dopóki nie przyszedł Rusev co doprowadziło do bójki pomiędzy panami. Byłemu mistrzowi udało się wykopać Romana poza barykady po czym chwycił United States Title i zaczął z nim paradować u boku swojej żony. Kiedy małżeństwo miało odejść to Romana zakradł się za ich plecami po czym znokautował swojego nieprzyjaciela. Roman na koniec wziął mikrofon i powiedział (stojąc nad leżącą ofiarą), że jeśli Lana chcę, aby poszedł do piekła to zabiera ich ze sobą. Rusev dostanie swój rewanż, ale będzie to Hell In A Cell Match.

Kiedy Sasha przygotowywała się do swojego dzisiejszego wielkiego pojedynku, podeszła do niej Bayley, która nie może uwierzyć, że Sasha i Charlotte są w main evencie Raw. Są na terytorium Lity i Trish Stratus. Sasha nie ukrywa, że 10-letnia dziewczynka wewnątrz niej szaleje, ale chodzi o odzyskanie Raw Women’s Title. Jeśli posłucha krytyków to nie ma szans. Jakiś magazyn mówi, że Charlotte jest najświetniejszą zawodniczką w historii. Gdyby ona słuchała krytyków to by tutaj nie dotarła i nie miałaby szansy zostanie dwukrotną mistrzynią kobiet. Bayley żałuje, że to nie ona walczy i nie może wymyślić kto bardziej zasługuje na to niż Sasha. The Boss podziękowała jej i wie, że Charlotte dzisiaj będzie lepsza niż kiedykolwiek, ale ona dzisiaj stworzy historię kiedy zrzuci z tronu tę niedorobioną królową i przejmie kontrolę nad dywizją kobiet. Charlotte została wrodzona w ten biznes, ale ona została urodzona by zostać mistrzynią.

Charlotte i Dana Brooke udzieliły wywiadu, w którym mistrzyni została zapytana czy ma motylki w brzuchu. Charlotte wyśmiała to i zaczęła tłumaczyć, że gdy mówi o byciu genetycznie lepszą to to nie jest powiedzonko, ale fakt i tytuł kobiet to udowadnia. Sasha jest zła ponieważ wie, że Sasha jest w walce wieczoru. Raz po razie udowodniła fanom, że kiedy jej tytuł jest na linii i reflektory są włączone to ona wykręca swoje najlepsze występy. Ona została urodzona dla tych momentów. Sasha ma motylki w brzuchu bo wie, że dzisiaj wszyscy zobaczą, że jest za bardzo ambitna. Charlotte znokautuje ją z piedestału, na który się dostała dzięki mediom społecznościowym i udowodni, że nikt się z nią nie może równać. Sasha chcę mówić o tworzeniu historii, ale po tym jak dzisiaj odklepie to ona będzie historią.

Seth Rollins przechadzał się potem korytarzem i napotkał Stephanie McMahon, która chciała wiedzieć co on robi i dlaczego wkracza do ringu ze swoją kontuzją. Seth uważa, że on już nie słucha się jej rozkazów, a jeśli Kevin Owens i Chris Jericho myślą, że ich historia będzie miała szczęśliwe zakończenie to najwyraźniej nie słyszą co on powiedział. Stephanie zapewnia go, że słyszała co powiedział o tym, że jest całkowicie sam i to prawda. Po raz pierwszy nie ma The Shield, nie ma The Authority, z którymi miał szansę, ale teraz nie przetrwa długo i dowie się, że idzie go zastąpić tak jak każdą osobę. Seth nie ma już prawa mu mówić jak tu się załatwia sprawy. Straciła to prawo kiedy jej mąż dokonał drugiej najgorszej rzeczy w jego życiu i wbił mu nóż w plecy, a pierwszą najgorszą decyzją jaką podjął Triple H to ożenienie się ze Stephanie. Seth oznajmia jej jak to będzie wyglądać – dostanie swój rewanż, a jeśli nie to spali Raw do pyłu i zabierze ze sobą Chrisa i Kevina. Seth odszedł, a Stephanie po chwili zrobiła minę jakby uznała, że to nie jest taki zły pomysł.

Następnie pokazano promo reklamujące powrót Emmy na Raw. Emma najwyraźniej będzie się pojawiać pod nowym pseudonimem – Emmalina.

Następnie pokazano promo reklamujące walkę o pas kobiet pomiędzy Charlotte i Sashą, które sięgało jeszcze za czasów The BFFs.

Po tym Charlotte i Dana Brooke przechodziły się korytarzem i napotkały kogoś kogo mistrzyni określiła mianem ulubionej siostry każdego oraz Dorą poznającą świat. Tą osobą okazała się Bayley, której Charlotte poradziła znalezienie sobie miejsca by zobaczyła jak ona walczy w main evencie. Zdaniem mistrzyni, Bayley kiedyś dorośnie, skończy Camp WWE i też będzie main eventować niczym ona. Bayley poradziła jej by nie była tak pewna siebie, ale Charlotte tłumaczyła się, że jej mistrzostwo zbyt głośno mówi, a ona musi iść zawalczyć w main evencie. Kazała Danie za nią podążyć, ale Dana została by wyśmiewać się dalej z Bayley, której powiedziała, że Charlotte znowu złamie Sashe na pół oraz, że czas na zabawę się skończył. Dana poklepała Bayley po głowie, ale ta złapała jej rękę co nie spodobało się Danie, która zaatakowała Bayley i kazała jej nigdy więcej nie dotykać. Bayley jednak odpowiedziała atakiem na atak i wbiła Dane w jakąś skrzynię. Brooke wyglądała jakby uszkodziła sobie nogę.

Po tym jak na arenie pojawiła się pretendentka to po niej przyszła mistrzyni, której uczennica była pod opieką lekarzy. Najwyraźniej przez atak Bayley nabawiła się jakiegoś urazu. Bez Dany u boku, Charlotte postawiła swój tytuł na szali i pomimo kontynuowania skupianiu się na plecach rywalki, Charlotte straciła swój tytuł. Została uwięziona w Bank Statement i znowu spróbowała przypiąć przeciwniczkę i wygrać w ten sam sposób jak na SummerSlam, lecz Sasha skontrowała i utrzymała dźwignię na byłej koleżance. Dzięki temu sprytnemu posunięciu, The Boss stał się dwukrotną Raw Women’s Champion.

Całe Raw możecie znaleźć pod tym linkiem.

Nowa mistrzyni udzieliła potem wywiadu, w którym przyznała, że jej utrata tytułu na SummerSlam ją zabolała, jakby jej serce rozpadło się na milion kawałków. Wiedziała odkąd ma 10 lat, że chcę być w WWE by być najlepszą. Wiedziała również, że odzyskanie pasa jest jej celem kiedy powracała. Nic jej nie powstrzyma od życia jej marzeniem, a jej marzeniem jest by być najlepszą, a by nią być trzeba posiadać mistrzostwo. Udowodniła to dzisiaj. Udowadnia to każdego tygodnia, że tego dokona. Niektórzy ludzie są wrodzeni do tego biznesu, ale ona została urodzona do życia w WWE by być najlepszą. Pewnie nie będzie w stanie normalnie jeść przez tydzień, ale ponownie udowodniła, że Sasha Banks jest The Bossem dywizji kobiet. Tym razem ten tytuł jej szybko nie opuści.

Reklamy