Największa gala roku TNA Bound For Glory była wielkim wieczorem dla Gail Kim, która najpierw została oficjalnie wprowadzona do TNA Hall of Fame jako pierwsza kobieta w historii.

Podczas ceremonii do TNA powróciły Christy Hemme, Taryn Terrell i Awesome Kong. Każda z nich miała kilka miłych słów do powiedzenia na temat Gail, o której również wypowiedziała się Dixie Carter. Puszczono również filmik, w którym wypowiedziały się taki osoby jak Jade, Madison Rayne, Billy Corgan czy Al Snow.

Przy okrzykach fanów, Gail rozpoczęła swoją przemowę, którą miała napisaną na kartce ponieważ jak sama powiedziała – gadanie w tym biznesie nie jest jej mocną stroną. Podczas przemowy podziękowała swoim trenerom, TNA, swojej rodzinie, zawodniczkom takim jak Trish Sratus, Victoria, Jazz od, których się wiele nauczyła, a największe podziękowania złożyła swojej byłej rywalce i partnerce wewnątrz kwadratowego pierścienia – Molly Holly. Jak sama Gail powiedziała, Molly jest powodem dlaczego dalej jest w tym biznesie oraz nauczyła jej by być dobrą osobą wewnątrz ringu i poza nim ponieważ dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy i miała rację.

Na koniec Gail zmierzyła się z Marią Kanellis-Bennett o TNA Knockouts Championship. Do pojedynku prawie nie doszło ponieważ Maria próbowała się wymigać mówiąc, że jej ręka jest dalej złamana jednak jej asystentka Allie zapewniła wszystkich, że lekarz powiedział, że ręka mistrzyni jest w porządku.

Ostatecznie Gail pokonała Marie, wygrała tytuł i stała się nową mistrzynią Knockouts. Gail wygrała ten pas po raz szósty, tyle samo razy co Angelina Love.

Wielkie gratulacje dla Gail Kim!

Reklamy