Najpierw na Raw zobaczyliśmy Lane, która towarzyszyła swojemu mężowi kiedy ten walczył w rewanżu z Romanem Reignsem o pas Stanów Zjednoczonych. Podczas walki Lana ponownie wskoczyła na krawędź ringu by rozproszyć przeciwnika, ale tym razem nie pomogła tym swojemu mężowi gdyż Romanem to przewidział. Ostatecznie walka zakończyła się podwójnym odliczeniem oraz atakiem przy użyciu krzeseł.

Następnie na Raw zobaczyliśmy w akcji Bayley, która zmierzyła się z Anną Fields. Była NXT Women’s Champion wygrała po wykonaniu Belly To Bayley.

Po walce Bayley udzieliła w ringu wywiadu, w którym powiedziała, że na Clash of Champions Charlotte i Sasha Banks udowodniła dlaczego są na szczycie listy zawodniczek, ale jeśli myślą, że ostatniej niedzieli spotkały się po raz ostatni to się mylą. Czuje, że ona i WWE Universe jadą razem na tym wózku, a ona nie przestanie dopóki nie przytula mistrzostwa kobiet.

Następnie zobaczyliśmy Stephanie McMahon i Micka Foleya, który uważa, że wygląda jak idiota bo wierzył w Stephanie, a po tym co się stało na Clash of Champions oraz fakt, że Triple H podjechał pod swoją żonę, wszystko wygląda dla niego dziwnie. Stephanie przerwała mu i tłumaczyła, że Hunter nie widział PPV i powiedziała, że wyszła świetnie i jedyną rzeczą co nie było świetne była walka wieczoru i incydent z sędzią, który został znokautowany. Pyta się Micka czyim zajęciem było dopilnowanie, że main event dobrze wypadnie? Jej? Jej zdaniem Mick powinien wyglądać jak idiota teraz. Świetnie, że Mick sprawdzał czy Sheamus i Cesaro dobrze się czują, ale czy ona go zatrudniła z powodu jego medycznym kwalifikacji? Od tego są najlepsi doktorzy. Jego zatrudniła z racji na jego mózg, a nie na dobre serce. Nie chcę, aby jego ego stanęła mu na drodze do sukcesu i nie chcę, aby oskarżał ją o to, że nie wykonuje swojego zajęcia. Spytała się co teraz Mick ma do powiedzenia. Mick powiedział, że dalej będzie GM’em. Stephanie powiedziała żeby Mick lepiej udowodnił, że jest w stanie odgrywać tę rolę. Że umie myśleć jak businessman. Seth Rollins zapewne dzisiaj zaatakuje Kevina Owensa po tym jak się zjawi w tej arenie i jest to rolą Micka by wszystko mieć pod kontrolą. Niech będzie businessmanem i niech nie zapomina dla kogo pracuje.

Następnie zobaczyliśmy jak korytarzem idą Dana Brooke i Raw Women’s Champion Charlotte.

Panie weszły do ringu i Charlotte zaczęła mówić, że na Clash of Champion znowu miała dobrą noc. Ponownie sukcesywnie obroniła swój tytuł i udowodniła dlaczego jest królową dywizji kobiet w WWE. Pokonała nierówności i pokonała dwie z najlepszych zawodniczek w tym biznesie, ale tutaj właśnie się różnią. Ona nie tylko mówi, ale też działa. Wie co fani myślą bo słyszeli to już wcześniej. Miesiąc po miesiącu jakaś nowa zawodniczka pojawia się i fani myślą, że to będzie kobieta, która zrzuci Charlotte z tronu, ale walka po walce Charlotte niszczy ich nadzieje i marzenie ponieważ oni wszyscy wkrótce zrozumieją coś co ona już wie. Nie jest chętną do uścisków Bayley. Nie jest internetową ulubienicą jak Sasha Banks. Ona jest twarzą tej dywizji, która zarabia pieniądze. Przyszła niezadowolona Sasha Banks, która uważa, że na Clash of Champions to mógł być wieczór Charlotte, ale ona dalej ma jej tytuł. Mistrzyni się spytała dlaczego niby jej tytuł jest wokół jej talii, ale Sasha przypomniała jej, że w zeszłą niedziele Charlotte przypięła Bayley więc jej dalej przysługuje rewanż w walce jeden na jednego i chcę swój rewanż w tej chwili. Charlotte uciszyła radujących się fanów po czym powiedziała, że Sasha uważa siebie za legendę, ale ona musi zrozumieć, że ona jest od niej o wiele lepsza. Przyznaje, że Sasha zasłużyła na walkę i da fanom to czego chcą i da Sashy tego czego chcę – da jej walkę o pas. Charlotte zdjęła szlafrok i szykowała się do pojedynku po czym chichocząc powiedziała, że Sashe swoją walkę dostanie za tydzień ponieważ gdyby tego nie zrobiła to Sasha znowu by dzisiaj pobiegła do Micka i zaczęła by płakać i prosić o dostanie kolejnej szansy. Pomimo faktu, że wielokrotnie ją upokorzyła, złamała i pokonała to przyznaje, że Sasha co chwilę powraca na nogi, ale w Los Angeles obiecuje jej, że Sasha zostanie na dnie. Sasha przysięga jej i całemu światu, że to ona będzie twarzą dywizji kobiet kiedy odbierze jej tytuł kobiet. Sasha na koniec rzuciła mikrofon i spoliczkowała mistrzynię po czym uniknęła ataku Dany i wykonała na niej Bank Statament. Charlotte zaatakowała Sashe, ale ta szybko pozbyła się jej i Dany z ringu.

Później ogłoszono, że za tydzień Sasha dostanie swoją walkę o pas.

Całę Raw możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Reklamy