– Na Twitterze Paige napisała, że będzie musiała przejść operację z powodu jej kontuzjowanego karku.

– Molly Holly jest nową trenerką w szkole wrestlingowej Mr. Kennedy’ego i Daivari’ego, którzy są byłymi zawodnikami WWE i TNA.

– Kimber Lee, Jessica James, Ariel Monroe, Samara, Su Yung, Heidi Lovelace, Nikkan Lee, Jayme Jameson, Nicole Savoy, Shayna Baszler i kilka innych pań biorą udział w TryOucie WWE w tym tygodniu.

– Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź Queens of Combat 14 i 15.

– Gratulacje dla Santany Garrett, która wygrała WOW Championship.

– Manami Toyota po raz pierwszy wyjedzie do Wielkiej Brytanii w listopadzie i będzie występowała w Colchester.

– W filmiku poniżej Gail Kim opowiada o tym jak to się stało, że została zawodniczką. Tłumaczy, że na studiach wpadła w obsesję na punkcie wrestlingu. Wtedy dziewczyny były bardzo piękne, wysportowane, silne, a ona była bardzo spontaniczną osobą i uznała, że chcę to robić. Nie od razu przyznała się rodzinie ponieważ dorastała w bardzo tradycyjnej rodzinie, która oczekiwała od niej, że pójdzie na studia i wyjdzie za lekarza co jej w ogóle nie pasowało. Wzięła swoje odkładane pieniądze i zapłaciła nimi za lekcje szkole wrestlingowej i uznała, że kiedy odniesie sukces to wtedy im powie.

– W filmiku poniżej WCPW Women’s Champion Nixon Newell mówiła o swoim wielkim zwycięstwie i nazwała cały wieczór najlepszym doświadczeniem w jej karierze. Dla tych, którzy nie znają Nixon Newell to ona jest uśmiechniętą osóbką, ale jeśli zajdziesz jej za skórę to skopię Ci zadek i tego doświadczyła Bea Priestley. Nixon uważa, że Bea nie idzie porównać do żadnej z jej wcześniejszych zawodniczek. Jej zdaniem jest fantastyczną zawodniczką, ale nie jest miłą osobą. Z pewnością będzie chciała jej tytułu, ale pokonała ją dwukrotnie i może tego dokonać po raz kolejny. Jej następnym krokiem jest pokazanie fanom, że jest bojową mistrzynią więc jeśli każda zawodniczka chcę rzucić jej wyzwanie to ona jest gotowa, ale łatwo nie odda tego mistrzostwa, który do niej pasuje. Podziękowała na koniec fanom WCPW oraz za okrzyki „Women’s wrestling” Poradziła by dalej oglądali bo dywizja kobiet WCPW będzie tylko rosła i rosła.

– Poniżej możecie zobaczyć promo reklamujące debiut byłej TNA Knockout Winter w WCPW.

– Na ostatnie TryOuty WWE zaprosiło więcej kobiet niż normalnie czego powodem może być planowany turniej kobiet w przyszłym roku podobny do Cruiserweight Classic. Jak na razie nic nie jest oficjalne.

– Ring Of Honor ogłosiło kolejny odcinek ich show poświęcony ich dywizji kobiet.

– Vickie Guerrero napisała na Twitterze, że zamierza napisać książkę.

– Oponentką Bayley na Raw była Anna Fields, która naprawdę nazywał się Hanah Hartkopf. Jest lokalną zawodniczką w Ohio i występuje pod pseudonimem Miss Hannah.