Najpierw kiedy Sexy Star była w szatni ze swoim mistrzostwem, złożył jej wizytę Dario Cueto, który wspomina o tym, że jej kolega The Mack nie czuje się dobrze po tym jak jego brat go zniszczył tydzień temu. Jego zdaniem, Sexy wygląda jakby się bała, ale czy boi się o swojego kolega czy o siebie. Sexy krzyknęła, że już nigdy nie będzie się bać. Dario bałby się gdyby był na jej miejscu. W jego oczach, Sexy ma dwa wyjścia – może bronić swój Gift of the Gods Title i kiedyś w końcu go straci albo może udowodnić, że faktycznie się nie boi i może walczyć z jej bratem i tym samym zostać zniszczoną. Dzisiaj nie musi bronić swojego tytułu. Razem z Trios Champions zmierzy się przeciwko Worldwide Underground w Atomicos Matchu. Dario potem popatrzał na zegarek i powiedział, że musi iść. Odszedł, a po chwili przyszedł Johnny Mundo, który szukał Tayi, ale znalazł Sexy. Powiedział, że pomimo tych wszystkich lat kiedy razem byli w świątyni, nie miał okazji się oficjalnie przedstawić. Podał jej rękę i nazwała siebie następnym Gift of the Gods Champion. Sexy tylko mocniej uścisnęła jego dłoń, a jak poszedł to kopnęła szafkę.

Podczas pojedynku Sinestra De La Muerte (byłego współpracownika Catriny) i Prince’a Pumy, pojawił się Mil Muetres i Catrina. Po walce, którą Puma wygrał po wykonaniu finishera Mila, rozpoczęła się bójka panów. Catrina znowu musiała interweniować i powstrzymywać Mila od dalszego boju.

Następnie Sexy Star, Fenix, Drago i Aerostar zmierzyli się z Worldwide Underground w Atomicos Matchu. Pod koniec walki kiedy w ringu była Taya i Sexy, mistrzyni pozbyła się rywalki z ringu. Taya upadła na podłogę i zachowywała się jakby kontuzjowała jedną ze swoich nóg. Do ringu wbiegł Jack Evans, który był bliski otrzymania Gory Bomb. Jednak do ringu wbiegł Mundo, wykonał Super Kicka w twarz Sexy po czym wyślizgnął się z ringu. Jack szybko przypiął mistrzynię i wygrał pojedynek. Taya jednak nie świętowała zresztą grupy ponieważ leżała na podłodze i płakała z bólu.

Następnie Catrinba przyprowadziła Sinestra De La Muerte do Mila i powiedziała, że chcę przeprosić, ale na jego nieszczęście, zawiódł ich po raz ostatni. Catrina następnie skręciła mu kark po czym wchłonęła jego duszę i podzieliła się nią z Milem. Na koniec powiedziała, że chcę, aby Mil zrobił dokładnie to samo Pumie.

Na koniec zobaczyliśmy Black Lotus przy jakimś ołtarzyku i zapewne rozmawiała ze swoimi zmarłymi rodzicami. Mówi, że zniszczyła mężczyznę, który ich zabił i już nie chodzi po tej ziemi. Pomimo tego, jej praca w świątyni się nie skończyła dopóki nie zdejmie maski zabójcy, który ją ukradł. Teraz wysyła The Black Lotus Triad, aby zniszczyły Pentagona Dark oraz by pokazać mu co to naprawdę jest strach. Na sam koniec obok Black Lotus stały trzy zamaskowane postacie.

https://dailymotion.com/video/x4v66gv