W scenie z Lashleyem i EC3, którzy wybierali uczestników do Lethal Lockdown Matchu na dzisiejszy wieczór, z pań zostały wybrane Maria Kanellis-Bennett (do drużyny Lashleya) i Gail Kim (do drużyny Ethana)

Później zobaczyliśmy jak Maria przegląda się w lustrze, a Allie próbowała się wytłumaczyć ze swojego błędu w zeszłym tygodniu. Maria za to wie jak to się stało – Allie wszystko psuje. Bound For Glory będzie dla niej wielką nocą i lepiej żeby wszystko było perfekcyjne. Domaga się przeprosin. Allie przepraszała mistrzynię, a ta tylko krzyczała żeby Allie przepraszała ją głośniej. Przyszła Laurel Van Ness, która przywitała się z Marią i kompletnie zignorowała Allie. Maria kazała swojej asystentce popatrzeć na Laurel, która jest piękna, mądra i wysoka, a Allie jest po prostu głupia. Dzisiaj chcę, aby Allie poszła z Laurel do ringu i zapowiedziała nią oraz zrobiła wszystko czego Laurel od niej chcę. I lepiej żeby niczego nie zepsuła. Maria odeszła, a Laurel odebrała Allie butelkę wody po czym również też odeszła zostawiając zasmuconą Allie.

Po chwili na arenie pojawiła się Madison Rayne, która będzie pierwszą przeciwniczką Laurel w walce jeden na jednego. Wejście Madison przerwała Allie, która powiedziała, że z rozkazu Marii ma przedstawić najnowszą TNA Knockout – Laurel Van Ness, która przyszła i kazała Allie trzymać butelkę wody i pędzelek do pudru.

Podczas walki z Madison, Luarel kazała jej pocałować ją w dłoń, ale Madison odpowiedziała mocnymi uderzeniami i Front Dropkickiem, przez którego Laurel wypadła z ringu. Wtedy Laurel kazała Allie poprawić jej makijaż po czym wróciła do akcji. Kilka minut później Laurel wygrała walkę po tym jak zadrapała rywalce oczy, ustawiła ją i z rozbiegu wykonała Curb Stomp.

Kiedy JB ogłaszał zwyciężczynię, przerwała mu Allie, która z rozkazu Marii miała ogłosić zwyciężczynię. Jednak źle wypowiedziała imię nowej zawodniczki i ta musiała ją poprawiać przez co Allie ponownie ogłosiła zwyciężczynię.

Lashley, The Miracle Mike Bennett, Maria i Drew Galloway, czyli jedna z drużyn w dzisiejszej walce wieczoru spotkała się za kulisami. Lashley wygłaszał przemowę, w którym uznał, że pomimo faktu, że się nie kolegują to muszą dzisiaj współpracować. Obiecał, że jeśli ktoś w pojedynku przejmie kontrolę to on upewni się, że jeden z nich dostanie walkę o jego pas. Ten kto na to zasłuży, a poprzez zasłuży rozumiem wyeliminowania EC3. Przy okazji dodam, że na szali w Lethal Lockdown Matchu jest stypulacja do walki wieczoru na Bound For Glory pomiędzy EC3 i Lashleyem. Ten, którego drużyna dzisiaj wygra, wybierze stypulację do swojej walki w niedzielę.

Zobaczyliśmy potem promo Decay, które Rosemary zaczęła mówiąc, że oni są Decay oraz, że są najbardziej dominującą siłą na tym i następnym świecie. Abyss mówi, że Hardzi dowiedzą się, że gdy próbujesz coś odebrać Decay to musisz ponieść konsekwencję za swoje czyny. The Great War będzie piękne. Rosemary mówi, że matka próbowała im odebrać kota czy brata. Johnny próbował coś odebrać. Bram dostał nauczkę tak samo jak Senior Benjamin, a Hardzi dowiedzą się, że ich zniszczenie odbędzie się dzięki Decay. Crazy Steve mówił, że czekał długo by roztrzaskać rodzinę Hardych w małe drobne kawałki. Zdaniem Rosemary, nawet jeden z ich żołnierzy nie będzie w stanie poskładać ich razem. Nawet nie Reby, która przypomina im ich matkę, ale kiedy z nią skończą to nawet Maxell jej nie rozpozna…Decay…Decay…Decay!

Decay następnie pojawiło się na arenie z powodu pojedynku Rosemary z Reby, która rzecz jasna przyszła w towarzystwie braci Hardy.

Pod koniec walki Reby wykonała Twist of Fate, ale kiedy zamierzała przypiąć rywalkę to Crazy Steve rozproszył sędziego oraz Reby co pozwoliło Rosemary splunąć jej tajemniczą substancją w twarz. Przez to Abyss zaczął walczyć z Mattem, a Steve z bratem Nero. Ich bójki oddaliły się od ringu za kulisy. Przy ringu Rosemary rozstawiła stół, na który prawie upadła dzięki Reby. Ostatecznie jednak, obie panie były na krawędzi ringu i Rosemary wykonała Side Effect, czyli firmowy ruch Matta na Reby prosto na drewniany stół.

Chwilę później obolała, ale zadowolona Rosemary leżąc na Reby zaczęła krzyczeć do mikrofonu „Decay! Decay! DECAY!”

W wywiadzie nagranym wcześniej, w ringu McKenzie Mitchell siedziała z Gail Kim i Marią, która uznała, że jej głupia asystentka musiała przesłać McKenzie złe informację o niej. Ona nazywa się Maria Kanellis-Bennett, jest pierwszą damą wrestlingu oraz liderką dywizją Knockouts no i jest najświetniejszą TNA Knockouts Champion w historii. Gail kazała jej przestać bo ma dość słuchania tych rzeczy, w które Maria naprawdę wierzy. Jej zdaniem Maria jest tyranem, manipulatorem i jest po prostu zła. Nie była by zdziwiona gdyby Maria załatwiła sobie swoje własne skrzydło w Hall of Fame. McKenzie uspokoiła je i spytała się co dla nich oznacza ta walka. Gail mówi, że Bound For Glory i tytuł Knockouts są dla niej bardzo wyjątkowe, ale w tym roku najbardziej wyjątkowe będzie to, że w końcu po dziewięciu miesiącach dopadnie Marię. Mistrzyni tylko wyśmiała fakt, że Gail dalej uważa to za organizację wrestlingową. Mówi, że jest to organizacja rozrywkowa, a ona jest gwiazdą. Nie ważne co wydarzy się w niedzielę – ona wygrywa. Do Hall of Fame Gail nie wchodzi jako mistrzyni, ale jako druga najlepsza. Gail uważa za śmieszne to, że Maria myśli, że tutaj chodzi o Hall of Fame albo o tytuł. Tutaj chodzi o to, że za niedługo Maria nie będzie miała się przed nią gdzie schować, ale zdaniem mistrzyni ona tego nie potrzebuje. Ona zawsze znajduje wyjście i w niedzielę skopie Gail zadek.

Gail Kim, EC3, Moose i Aron Rex spotkali się przed Lethal Lockdown. Ethan powiedział, że na Bound For Glory stawki nie mogłyby być wyższe więc dziękuje im za to, że podjęli to ryzyko i dołączyli do jego drużyny. Podziękował Aronowi, że tu jest oraz wie, że wejście Gail do Hall of Fame będzie dopełnione kiedy dokona tego z Knockouts Championship. Co do Moose’a to wie, że jest wielki. Moose mówi, że dzisiaj nie chodzi o niego tylko o drużynę, która na koniec zrobiła wspólny okrzyk.

Na koniec przyszła pora na Lethal Lockdown Match. Na ścianach stalowej klatki wiszą różne przedmioty takie jak kubły na śmieci czy pałki. Dwoje zawodników zaczyna pojedynek i co pięć minut dochodzi kolejny uczestnik danej drużyny. Kiedy wszyscy uczestnicy są oficjalnie w pojedynku, można skorzystać z przedmiotów. Panie pojawiły się jako ostatnie kiedy wszyscy panowie się już bili. Jako pierwsza była Maria, która odmówiła wejścia do klatki mówiąc, że nie jest gotowa. Jej mąż twierdził żeby nie wchodziła bo jest to zbyt brutalne i przez to Maria kilka minut stała poza klatką i przyglądała się akcji. Na jej nieszczęście następną zawodniczką była Gail, która szybko zaczęła gonić Marię wokół klatki aż w końcu ją złapała i wrzuciła do ringu. Jednak tam na drodze stanął jej Mike co pozwoliło Marii uciec z ringu. Gail pobiegła za nią i panie zniknęły gdzieś za kulisami. Tyle je widziano. Walkę ostatecznie wygrała drużyna Lashleya.