Najpierw na Kick Offie Sasha Banks udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że czekała ponad miesiąc na swoją zemstę na Charlotte za to, że próbowała zakończyć jej karierę. Wie, że dzisiaj to wielki wieczór Bayley, ale nie chodzi tutaj o Bayley. Chodzi o nią i o wieczór kiedy stanie się dwukrotną mistrzynią kobiet. Przerwała jej Dana Brooke, która uważa, że Sasha powinna się bać ponieważ Charlotte dokończy to co zaczęła na SummerSlam i umieści ją na liście kontuzjowanych NA ZAWSZE. Sasha spytała się jej czy kazała jej to powiedzieć jej najlepsza przyjaciółka. Ta przyjaciółka, która ją spoliczkowała i, która karze jej nosić jej walizki? Niech Dana wetknie nos w jej sprawy i to ona wyleci na listę kontuzjowanych. Sasha odeszła, a Dana nie wydawała się być pod wrażeniem.

Następnie na Kick Offie Nia Jax zmierzyła się z Alicią Fox, która pomimo prób i starań nie przerwała dobrej passy Jax. Nia wygrała po tym jak zmiażdżyła rywalkę w narożniku, a na koniec wykonała Samoan Drop na środku ringu.

Na głównej gali kiedy Bayley przygotowywała się do swojej wielkiej walki, podeszła do niej Charlotte, która ironicznie mówić, że dobrze ją widzieć pomimo faktu, że wślizgnęła się do walki o pas dzięki temu idiocie sędziemu. Bardzo na nią zasłużyła. Bayley bardzo się cieszy, że tu jest i czy to się Charlotte podoba czy nie to to jest jej marzenie i zasłużyła na to. Charlotte uważa, że nie ważne jak bardzo Bayley tego chciała albo jak bardzo fani ją kochają – ona dzisiaj nie wygra,ale Bayley widzi co Charlotte chcę zrobić. Przypomina jej, że pokonała ją kilka tygodni temu i może tego dokonać ponownie. Mistrzyni się z tym nie zgadza i dodaje, że Bayley nawet nie umie pokonać Sashy po czym odeszła.

Następnie zobaczyliśmy scenę ze Stephanie McMahon, Mick’iem i Kevinem Owensem, który wysłuchiwał od nich jaka to świetna noc, i że to pierwsze PPV Raw od Draftu. Kevin za bardzo nie kupował ich miłych słówek i powiedział, że pokaże im dzisiaj dlaczego Triple H wybrał jego zamiast Setha Rollinsa oraz pokaże im dlaczego powinni wybrać go , a nie Setha jako pierwszego w Draftcie. Pokaże światu, że jest walką wieczoru oraz, że Seth Rollins teraz jest tylko pomyłką. Pomyłką Stephanie i Micka.

Następnie rozpoczął się Triple Threat Match o Raw pomiędzy Bayley, Sashą Banks i mistrzynią czerwonego show – Charlotte, która przybyła rzecz jasna z Daną Brooke. Ta kilkukrotnie interweniowała w starciu pomagając swojej mentorce. Ostatecznie jednak Charlotte wygrała walkę i zachowała swój pas dzięki swojemu sprytowi. Zadała Bayley kopnięcie w twarz przez co Bayley wleciała na Sashe, która spadła z ringu. Mistrzyni prędko wykonała kolejnego Big Boota, przypięła Bayley i wygrała pojedynek.

Następnie zobaczyliśmy w ringu Lane, która kanych. Obecnego i najświetniejszego mistrza USA oraz jej męża – Ruseva, który postawił swój pas na szali w walce z Romanem Reignsem. Podczas walki Lana robiła co mogłaby pomóc mężowi zachować tytuł. Raz wskoczyła na krawędź ringu kiedy Roman przygotowywał się do swojego słynnego ciosu. Zachowanie Lany go rozproszyło co pomogło Rusevowi zadać potężne kopnięcie w twarz. Pomimo tego Rusev nie wygrał walki. Później Rusev otrzymał Speara od rywala. Kiedy sędzia odliczał to został wyciągnięty z ringu przez Lane za co ta została wyrzucona za kulisy pomimo zarzekania się, że niczego nie zrobiła. Kilka minut później Roman pokonał przeciwnika i odebrał mu złoto USA.

Ponownie zobaczyliśmy scene z Mickiem i Stephanie, którzy mówili z Sethem Rollinsem. Pożyczyli mu powodzenia, ale Seth wszystko co wychodzi z ust Stephanie uważa za kłamstwo. Ostrzega ich, że po tym co zrobi dzisiaj Kevinowi, będą musieli znaleźć nowego złotego chłopca. Stephanie znowu zaczęła wyjaśniać, że nie miała nic wspólnego z akcjami jej męża, ale Seth uciszył ją i powiedział, że musi się skupić na pojedynku. Po dzisiaj uświadomią sobie, że postawili na złego zawodnika, a Stephanie niech przekaże jej mężowi, że postawił na złego zawodnika. Seth odszedł.

W walce wieczoru Seth przez przypadek znokautował sędziego co spowodowało, że po kilku minutach Stephanie była zmuszona przyprowadzić nowego. Przy okazji zobaczyła jak Kevin Owens przypina Setha i zachowuje swój pas. Nie wydawała się być załamana faktem, że jej zawodnik przegrał.

Stephanie potem unikała komentarzy na temat zakończenia show. Pogratulowała tylko Kevinowi po czym dołączyła do limuzyny, gdzie był Triple H.

Bayley udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, że była optymistycznie nastawiono do wyniku walku i bycie tam z Sashą i Charlotte było zaszczytem, ale sprawy nie potoczyły się po jej myśli. W NXT wielokrotnie zdarzało się to wcześniej, ale nie zatrzymało jej to i ostatecznie wygrała mistrzostwo. Dopiero się rozkręca. To jedno mistrzostwo z wielu i wkrótce zostanie mistrzynią Raw.