– Podobno Summer Rae zmaga się z kontuzjami pleców, karku i łokcia, które dokuczały jej od długiego czasu, ale Summer kontynuowała walczyć nie wiedząc jak poważne mogą być te kontuzję.

– Rozpoczęcie nagrywania serii G.L.O.W ma się rozpocząć w przyszłym tygodniu. Do obsady dołączyła również była TNA Knockouts Champion Awesome Kong, które będzie odgrywała gościnna rolę. Kong będzie odgrywała rolę Tamme, która jest opisywana jako aktorka lat 80, która zawsze jest na drugim planie i nigdy na pierwszym.

– Specjalny dodatek do The Hall of Fame Showcase za niecałe 10 dolarów pozwala na przeżycie jeszcze raz pewnych pojedynków z przed lat. U kobiet jedynym pojedynkiem jest walka Jacqueline z Ivory z 2000 roku ze SmackDown. Oprócz tego w grze znalazło się 23 innych zawodniczek.

– Podobno od jakiegoś czasu za kulisami toczą się rozmowy na temat kończenia jakiejś gali PPV walką kobiet. Jak na razie dokonały tego tylko Sasha Banks i Bayley na NXT Takeover:Respect w zeszłym październiku. Walka ta dostała dobre recenzje od fanów i WWE. Jak na razie nie wiadomo kiedy WWE zrobiłoby coś takiego, a dyskusję na ten temat są bardzo świeże.

– W filmiku poniżej Gail Kim mówi o swoich najbardziej pamiętliwych momentach z Bound For Glory. Wymieniła chwilę kiedy stała się pierwszą w historii TNA Knockouts Champion w 2007 roku. Kiedy lata pracy się opłaciły i nigdy nie zapomni tego momentu. Czekała wiele lat na tę chwilę. Hall of Fame jest dla niej bardziej wyjątkowe. Nie może nawet określić jak bardzo jest dumna, że jest tam ze Stingiem, Jeff’em Jarrett’em i innymi. Bound For Glory jest zawsze dla niej wyjątkową nocą ponieważ jest to zawsze największa walka roku. Ma nadzieje, że wszyscy będą oglądać bo skopie Marii zadek. Po tych miesiącach ucieczki, Maria nie będzie miała gdzie ucieć, a ona idzie prosto po nią.

– Jak wiadomo The Ravishing Russian Lana będzie nową gwiazdą w Total Divas i podobno ma być jedną z nowych głównych postaci na show. Rzecz jasna oba jej śluby pojawią się w reality show.

– TNA było podobno zainteresowane podpisaniem kontraktu z Paige kiedy krążyły plotki, że była mistrzyni odchodzi z WWE.

– Terri Runnels otrzymała profile na WWE.com.

– Sunny ponownie została aresztowana za nie stawienie się na swoim obowiązkowym badaniu na wykrycie alkoholu czy narkotyków.