Najpierw na NXT Liv Morgan udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że nie przyszła do NXT by grać w limbo. Nie będzie padała na kolana przed Asuką ani przed nikim innym. Asuka uważa, że wyczyściła dywizję z godnych rywalek, ale ona stoi w tym miejscu i nigdzie się nie wybiera. Nie zaczynała od dna by znowu tam skończyć. Jeśli będzie musiała ciężej trenować…Przyszła Asuka, która spytała się Liv czy myśli, że jest gotowa. Przekonajmy się…Asuka uśmiechnęła się szatańsko jak tylko ona potrafi i odeszła.

Następnie zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Aliyahą i Billie Kay, która wygrała walkę po tym jak powaliła Aliyahe kopniakiem w twarz.

Następnie wywiadu udzieliła Mandy Rose, która jakiś czas temu skomentowała Ember Moon na Twitterze. Jej zdaniem Ember nie ma tego co potrzeba, nie pasuje tutaj. Wygląda jak krzyżówka z Igrzysk śmierci, a Czerwonym kapturkiem. Ona wygląda jak prawdziwa gwiazda NXT. Kiedy w końcu wejdzie do ringu z Ember Moon, to upewni się, że Ember zostanie totalnie przyćmiona.

Ogłoszono również, że za tydzień Asuka zmierzy się z Liv Morgan.

W wywiadzie po show Billie Kay powiedziała, że dzisiejszy zwycięstwo pomoże jej w jej podróży po NXT Women’s Title. Na Takeover przegrała z niesamowitą Ember Moon, ale powraca na ścieżkę sukcesu i dzisiaj rozpoczęła to od kopnięcia Aliyah’i w twarz.

Reklamy