Najpierw na Lucha Underground zobaczyliśmy reklamę Famous B, w której wystąpiła The Beautiful Brenda, którą B przemienił z wieśniaczki w piękną kobietę. Son of Havoc i Mascarita Sagrada oglądali ich reklamę i mówili, że zajmą się nimi później. Ich rozmowę przerwała Linda – mama Havoca, która zaproponowała im coś do jedzenia.

Następnie w biurze Daria Cueto, który chyba coś wciągnął znalazł się zdenerwowany Johnny Mundo, który kazał Cueto ponownie zakręcić swoim kołem bo ma dość czekania na swoją walkę o pas. Dario powiedział, że dzisiaj, Jack Evans i PJ Black mają szansę na odzyskanie swoich Trios Titles. Johnny mówi, że Worldwide Underground ma gdzieś te tytuły i chcę walki o Lucha Underground Championship. Dzisiaj nie walczy i będzie trenował, a Dario niech lepiej pomyśli jak traktuje swoją największą gwiazdę. Taya, która była z Johnny’m w biurze zaproponowała, że zastąpi go w walce o Trios Titles. Dario powiedział, że strata Johnny’ego to zdobycz Tayi. Ta na koniec powiedziała mu, że ma coś pod nosem, a ten kazał jej wyjść.

Lucha Underground Trios Champions Drago, Fenix i Aerostar w walce wieczoru postawili swoje tytułu na szali w walce z Worldwide Underground przy, których nie było Johnny’ego. PJ i Jack co chwilę się trochę kłócili, a Taya musiała ich uspokajać. Pod koniec Taya już nie wytrzymała, złapała Jacka za włosy i wrzuciła go do ringu. Przez to całe zamieszanie ich drużynie, Jack się obraził, a mistrzowie obronili swoje tytułu.

Po walce przybył Johnny, który zaatakował mistrzów, a po chwili dołączyło do niego reszta Worlwide Underground z wyjątkiem obrażonego Jacka. Na pomoc mistrzom przybyła Sexy Star, która przegoniła napastników i pozowała w ringu z mistrzami.

Cały odcinek możecie znaleźć pod tym linkiem.

Reklamy