Raw otworzył Roman Reigns, który zanim zdążył skończyć swoje pierwsze zdanie to przerwała mu Stephanie McMahon. Jej udało się tylko powiedzieć tyle, że ona ma show, które trzeba rozpocząć i wie, że Roman ma swoją osobistą wendetę. Ona i Mick rozmawiali na ten temat i mają świetne rozwiązanie. Przerwał jej Mick Foley, który przyznaje, że podczas nieobecności Stephanie tydzień temu nie udało mu się do końca zapanować nad ostatnim Raw. Tydzień temu powiedział, że nie chciał interwencji w main evencie więc dzisiaj umieści Setha Rollinsa i Ruseva w pojedynku. Roman przypomina o tym jak Hunter wyrolował go ostatnio w walce o Universal Title, a potem wyrolował go Rusev. Wie, że nie zobaczy Huntera, ale wie, że Rusev jest za kulisami. Mick mówi mu, że na Clash of Champions Roman będzie mógł zawalczyć z Rusevem o pas USA. Stephanie gwarantuje, że to się wydarzy. Roman wyczuwa sarkazm i ironię przez co Mick upewnia go, że nie ma powodów by nie ufać Stephanie. Jest wręcz obrażony, że zawodnicy go nie szanują i sami tworzą pojedynki. W każdym razie wszyscy są częścią rodziny Raw i muszą przetrwać i być razem by mogli pokonać SmackDown. Jeśli coś zawali to Stephanie wyląduje na czterech łapach, ma na nazwisko McMahon w końcu, ale on wyląduje na kanapie bez roboty. Stephanie powiedziała, że jest bardzo dumna z jej GM’a i spytała się co zrobi z tym wszystkim. Mick ogłosił rewanż Romana z Kevinem Owensem na dzisiejszy wieczór. Stephanie chyba nie do końca spodobał się ten pomysł podobni jak Kevinowi, który przyszedł z mikrofonem. Uznał to za kawał nie mający sensu. Pokonał już Romana i uważa, że powinien się przygotowywać do swojej wielkiej walki tej niedzieli. Wypomniał Romanowi, że to on jest w main evencie PPV, a nie Roman. Stephanie zapewniła Kevina, że musi słuchać decyzji Micka, ale Kevin nie postawi swojego tytułu na szali. Mick potem dodał, że ich walka odbędzie się w stalowej klatce. Po chwili przyszedł Seth Rollins, który wymienił się kilkoma słowami z Kevinem i Romanem.

Potem w scenie za kulisami Stephanie chciała, aby Mick wytłumaczył jej cały pomysł na Steel Cage Match bo tego nie rozumie. Przerwał im zdenerwowany Rusev i Lana. Rusevowi nie podoba się fakt, że pies Roman ma kolejną szansę na jego tytuł i dzisiaj musi walczyć jeszcze z tym szczurem Sethem w specjalny dzień jego żony, która dzisiaj ma premierę swojego filmu. Lana zareklamowała swój nowy film, a Rusev wyjawia, że już wie o co chodzi Mickowi. On jest po prostu zazdrosny bo jego rodzina jest żałosna i wszyscy się nienawidzą. Mick uświadomił mu, że co by Rusev nie powiedział, on nie zmienia jego pojedynków.

Następnie znowu mieliśmy okazje zobaczyć Lane, która towarzyszyła mężowi podczas jego walki z Sethem Rollinsem.

https://dailymotion.com/video/x4tvhvk

Po tej walce Charlotte i Dana Brooke pokazywały Mickowi nagranie z ostatniego widownia i pokazywały, że miało miejsce podwójne przypięcie i Sasha nie jest prawowitą pretendentką. Nie ma pretendentki. Dana proponuje, aby odwołali ich Tag Team Match i zrobili walkę pomiędzy Bayley i Sashą i niech zwyciężczyni będzie mogła przegrać z Charlotte tej niedzieli. Mick mówi do Charlotte, że nie docenia Danie ponieważ właśnie podsunęła mu świetny pomysł. Charlotte nie będzie miała jednej przeciwniczki, ale dwie na Clash of Champions i będzie broniła swojego tytułu w Triple Threat Matchu. Mick podziękował Danie za pomysł po czym odszedł, a Charlotte próbowała powstrzymać swoją złość, lecz poległa i popchnęła swoją uczennice.

Później pokazano jak Sasha przygotowuje się do dzisiejszej walki, ale przerywa jej Bayley, która mówi o ich niedzielnej walce, która przypomina jej stare dobre czasy. Sasha pamięta te chwilę kiedy dawały z siebie wszystko i tworzyły historię, ale to stare dzieje. To nowa era i tydzień temu pokonała ją. Bayley z szacunkiem mówi jej, że to ona właśnie ją pokonała i dlatego są w Triple Threat Matchu. Dobrą wiadomością jest to, że jedna z nich stanie się nową Raw Women’s Champion. Kłóciły się przez chwilę kto wygra po czym zgodziły się, że dzisiaj pokażą Danie i Charlotte jak to się robi.

Po przerwie wszystkie cztery zawodniczki przyszły do ringu na pojedynek drużynowy. Pod koniec walki w ringu były Bayley i Charlotte, która została uratowana przez swoją uczennice przed otrzymaniem Belly To Bayley. Dana za to została zaatakowana przez Sashe poza ringiem. To lekko rozproszyło Bayley, która została powalona potężnym kopnięciem w głowę od mistrzyni. Dzięki temu mentorka i jej studentka odniosły wygraną.

Następnie Stephanie rozmawiała z Sethem w swoim biurze, które wzbudziło w Seth’ie wiele wspomnień. Stephanie znowu próbowała się wytłumaczyć i mówi, że nie miała nic do czynienia z akcjami jej męża. Seth mówi, że zna prawdę i chcę tylko wiedzieć dlaczego to miało miejsce. Stephanie mówi, że nie może odpowiadać kiedy nie zna odpowiedzi, ale jakby miała zgadywać to może Kevin Owens ma rację. To przez Setha WWE Title jest na SmackDown, to Seth przegrał na SummerSlam, a może jej mąż, który wybrał go z The Shield miał dość oglądania jak Seth niszczy jego reputację. Seth uznał, że po Clash of Champions Steph i Hunter uświadomią sobie, że postawili na złego konia kiedy będzie trzymał Universal Champion w dłoniach. Może wtedy wrócą do niego z przeprosiny albo i nie i on stanie się ich najgorszym koszmarem. Może będzie mistrzem, którego nie będą mogli kontrolować ponieważ zna ich każdy ruch i Stephanie nie da rady go zmanipulować. Stephanie karze przestać jej grozić i jeszcze raz mówi, że nie ukartowała niczego, ale jak teraz słyszy jak Seth do niej mówi to żałuje, że niczego nie ukartowała. Czy myśli, że Kevin jest odpowiednią osobą na mistrza? Tak. Czy uważa, że Kevin jest odpowiednim ldierem w wojnie przeciwko SmackDown? Tak. Czy uważa, że Kevin zastąpił Setha jako najlepszego faceta. Tak, zdecydowanie. Seth wspomina czasy kiedy Stephanie była porządną kobietą biznesu, ale ostatnio się zaczęła łamać i myśli, że zaczęło się to kiedy Shane powrócił. Seth następnie opuścił pokój.

https://dailymotion.com/video/x4tvhvl

Na koniec pokazano co stało się pomiędzy Alicią Fox i Nią Jax na zeszłym Raw i ogłoszono, że na Kick Offie Clash Of Champions te dwie panie zmierzą się ze sobą w walce jeden na jednego.

https://dailymotion.com/video/x4tvigy

Mężczyzna, który przychodzi z pokojem dla wszystkim Jinder Mahal chciałby sobie znaleźć osobistego ucznia i ma świetną kandydatkę. Osobę pełną gniewu, nienawiści i złości – Alicie Fox. Podszedł do niej i mówi, że widział co się działo pomiędzy nią i Nią Jax. Gdyby dołączyła do niego to znalazł by w nią wieczny pokój. Alicia zaczęła się śmiać i spytała się go czy ją podrywa. Mógł od razu ją zaprosić na kolację czy coś. Jinder zrozumiał, że wybrał złą osobę na ucznia i zaczął się oddalać, a Fox go śledziła i powiedziała, że to był najgorszy tekst na podryw jaki słyszała.

Reklamy