– Pojedynek pomiędzy Carmellą, a Nikki Bellą możemy zobaczyć na gali No Mercy lub na najbliższym SmackDown.

– Kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że WWE planuje zrobić turniej poświęcony wrestlingowi kobiet, który byłby bardzo podobno do CWC. Według PWInsider ten pomysł dalej jest omawiany i planuje się go na początek 2017 roku. W czerwcu Triple H potwierdził, że takie plany faktycznie się pojawiły. Jedną z zawodniczek, które miałyby wystąpić byłaby Velvet Sky. Piszę o tym ponieważ CWC dobiegł końca w ostatnią środę więc teraz turniej pań ma większe szanse na faktyczne rozpoczęcie się.

– Piosenkarka i modelka Julie Real również weźmie udział w TryOutach WWE w Performance Center pod koniec miesiąca. Julie wcześniej trenowała w szkole Briana Kendricka.

– Pojawiły się informacje, że na No Mercy odbędzie się Steel Cage Match o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy The Mizem i Dolphem Zigglerem. Powodem na walkę w klatce mają być ciągle mieszanie się Maryse w walkach jej męża.

– W tym tygodniu na WCPW Loaded odbył się Tag Team Match, w którym nowa WCPW Women’s Champion Nixon Newell i Little Miss Roxxy zmierzyły się z zagorzałą rywalką mistrzyni Bea Priestley i Alex Windsor, które ostatecznie odniosły zwycięstwo. Po walce Alex i Bea zaatakowały swoje przeciwniczki.


– Na swoim snapchacie Summer Rae opublikowała zdjęcie z jakimś kołnierzem wokół swojego karku co wzbudziło spekulację, że jest kontuzjowana. Ostatni raz kiedy Summer walczyła było w okolicach SummerSlam. To by wyjaśniało dlaczego Summer od jakiegoś czasu nie pojawiała się na ekranach.

– W filmiku na Instagramie Tamina powiedziała, że od czterech miesięcy brała udział w fizjoterapii po tym jak w maju przeszła operację, a teraz jest gotowa do powrotu. Tamina ostatni raz pojawiła się na ekranie w kwietniu. Ominęła WWE Draft i nie wiadomo na jakim show wyląduje.

– Zawodniczka Courtney Stewart, które jest dziewczyną nowego zawodnika WWE Tommy’ego Enda, występowała w obecnym turnieju Stardom jednak opuściła organizację w środku trasy bez informowania kogokolwiek. Zniknęła, wróciła do domu i potem zadzwoniła do Rossy Ogawy, która rządzi Stardom i powiedziała mu, że odchodzi. Jako powód podała dwie bójki z inną zawodniczką Tessą Blanchard.

– Emma ostatnio wyjawiła, że jest gotowa od sześciu tygodni do powrócenia do ringu i jest bardzo sfrustrowana, że WWE jeszcze nie dało jej szansy bo ponownie wkroczyć do akcji. Wiele fanów ma nadzieje, że po powrocie Emmy ta znowu połączy siły z Daną Brooke, ale to być może się nie wydarzy ponieważ plany są, aby Emma pracowała na SmackDown. Niedawno Emma pracowała na Live Evencie Raw jako specjalny sędzia w walce drużynowej więc trzeba będzie poczekać i zobaczyć, gdzie Emma ostatecznie wyląduje.

Reklamy