Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy Marie Kanellis-Bennett, która w wywiadzie wyznała, że nie jest przejęta tym, że dzisiaj dowie się z kim walczy na Bound For Glory ponieważ zawsze znajdzie wyjdzie by dostała czego chcę. A z racji na to, że jej zwycięstwo na Bound For Glory będzie takie niezwykłe to nie chcę, aby oficjalnie włączenie Gail Kim do Hall of Fame było nim przyćmione dlatego ona dzisiaj wprowadzi Gail do TNA Hall of Fame. Kazała JB’emu powiedzieć o tym Gail.

Chwilę później Maria i Allie, która trzymała jakąś torebkę stały w ringu, gdzie mistrzyni wszystkim się przedstawiła i przy okazji wymieniła swoje osiągnięcia. Pomimo faktu, że jest najlepszą mistrzynią to wszyscy ciągle rozmawiają o kimś innym. Widownia zaczęła skandować imię Allie, która zaczęła się cieszyć, ale Maria oznajmiła, że nie chodzi jej o głupią i zwyczajną Allie. Mówi o Gail Kim ponieważ zostanie wprowadzona do Hall of Fame, a skoro Billy i Dixie chcą mieszać z jej rolą liderki to ona namiesza z Bound For Glory i dzisiaj wprowadzi Gail do Hall of Fame. Kazała Gail wejść do ringu, a ta niezadowolona zrobiła to. Kim spytała się Marii za kogo siebie uważa. Maria nazwała siebie mistrzynią Knockouts – kimś kim Gail już nigdy nie będzie więc dzisiaj robi jej przysługę, aby nie przyćmiła jej momentu na Bound For Glory. Dzisiaj Gail zostanie wprowadzona do Hall of Fame i z tej okazji przygotowała filmik z najlepszymi momentami Gail. W filmiku było głównie okazane jak Maria dominuje nad Gail. Marii bardzo się spodobał filmik pokazujący z jaką łatwością ona kopię Gail tyłek. Było tak wiele klipów, że nie wiedziała, które wybrać. Napisała również Gail przemowę – „Hej, nazywam się Gail Kim. Maria Kanellis-Bennett jest lepsza niż ja. Koniec“ Maria również uznała, że powinna jej dać prezent, ale zamiast dać jej zegarek albo coś innego głupiutkiego to postanowiła jej dać coś co Gail naprawdę doceni. Kazała Allie wyciągnąć podarunek z torebki przy czym bardzo ją poganiała. Maria wzięła prezent i uznała to za coś pięknego, a potem okazało się to być zdjęciem Marii z tytułem Knockouts. Allie potem wtrąciła słówko i oznajmiła, że sama kupiła Gail prezent ponieważ uważa, że Gail jest jedną z najlepszych zawodniczek i jest strasznie podekscytowana. Wkurzona Maria uważa siebie za najlepszą zawodniczkę. Nie pozwoliła Allie wręczyć Gail prezent po czym go zdeptała. Gail mówi Marii, że straciła rozum i ją obrzydza. Maria ma podobne uczucia o Gail i ma nadzieje, że już nigdy nie będzie musiała oglądać jej twarzy. Przyszła Dixie Carter, która zastanawia się jakiej części ich rozmowy z zeszłego tygodnia Maria nie zrozumiała – nie może być mistrzynią i liderką dywizji w tym samym momencie i ma zero władzy. Bound For Glory to największa gala roku TNA i wtedy Gail zostanie wprowadzona do Hall of Fame. Dixie uważa, że Gail zasługuje również na kolejną walkę o pas Knockouts. Maria przypomina jej ich umowę mówiąc, że Gail przegrała i nie może już walczyć o pas. Dixie przypomina, że Gail tak naprawdę nie przegrała i dzisiaj weźmie udział w Gauntlet Matchu o miano pretendentki. Gail podziękowała Dixie po czym powiedziała do Marii, że dzisiaj wygra ten Gauntlet Match, a na Bound For Glory skopie jej tyłek.

Następnie w ringu byli bracia Hardy i Reby Sky. Matt zaczął opowiadać jak tydzień temu wzięli udział w wojnie z Decay. W wojnie, o której teraz mówi cały świat. Oni przetrwali tak samo jak Decay. To jest coś większego niż bójka. Oni porwali Seniora Benjamina i próbowali porwać jego syna Kinga Maxella i za to muszą zostać usunięci. Na Bound For Glory nie tylko odbiorą im Tag Team Titles, ale on ich usunie. Cała trójka i widownia skandowali „Delete! Delete!“ Przybyło Decay, które było rozstawione po całej arenie jak wcześniej. Z jednego miejsca Rosemary zaczęła się śmiać i nazwała ich głupiutkimi głupkami. Ich zdaniem Maxell zasługuje na rodzinę, która nie jest złamana. Na rodzinę, w której będzie mógł odkryć swoje prawdziwe oblicze. Swoje prawdziwe Decay. Co do ich tytułów to bracia Hardy nigdy ich nie dostaną ponieważ kiedy Decay ma coś co chcą to to zachowują. Dlatego Brama już nie ma. Nie poddał się więc musiał zostać zniszczony. Abyss z innego miejsca powiedział, że ich mistrzostwa są piękne i należą do nich. Bracia Hardy nigdy nie doświadczą piękna tych tytułów. Z innego miejsca Crazy Steve powiedział, że obsesja Jeffa i Matta na punkcie ich złota jest oszałamiająca. Oferują im coś znacznie lepszego – ich własną destrukcję, ich własne Decay. Matt mówi, że śmierć to nie koniec ponieważ ich dusze będą żyły wiecznie. Niech Decay wykorzysta swój ból i cierpienie i niech skieruje je na nich ponieważ to ich umocni. Borther Nero mówi o tym jak Decay próbowało porwać jego bratanka i poległo oraz jak próbowało zmienić ich sposób życia i polegli. Może i są złamani, ale przetrwali i na Bound For Glory idą na wojnę i wszystkich ich zdezaktualizuje. Matt uważa, że to jest coś większego niż dobra kontra zło, ciemność kontra światłość. To nie może być zwyczajny pojedynek. Chcę, aby cały świat był ich polem bitwy. Rzuca im wyzwanie na The Great War. Abyss przypomina mu, że Decay opiera się na wojnach. Czy to oznacza, że mogą walczyć do dna piekieł? Czy to oznacza, że mogą walczyć do szczytu niebios? Zgadzają się. Rosemary powoli zbliżyła się do ringu i powiedziała, że po Bound For Glory to bracia Hardy będą Decay, Decay, Decay, a Maxell będzie wolny i będzie mógł dołączyć do swojej prawdziwej rodziny. Nie będzie ze swoim zdezaktualizowanym wujkiem. Nie będzie ze swoim złamanym ojcem oraz nie będzie ze swoją żałosną, nieodpowiednią matką. Wkurzona Reby szybko rzuciła się z pazurami na Rosemary, a bracia Hardy poczęstowali resztę Decay Twist of Fate. Na koniec Reby podniosła Rosemary i na niej również wykonała Twist of Fate. Obolałe Decay oddaliło się od ringu krzycząc.

Później na arenie pojawiła się Jade, która była pierwszą zawodniczką Gauntlet Matchu. Zasady są proste – dwie zawodniczki zaczynają walkę, a co jakiś czas dołącza do nich kolejna zawodniczka. Kiedy zostaje się wyrzuconym z ringu to jest się wyeliminowanym. Dwie ostatnie zawodniczki zmierzą się ze sobą w walce jeden na jednego co można wygrać przez przypięcie lub umieszczeniu kogoś w dźwigni. Następna na arenie pojawiła się Allie, ale Maria przyszła za nią i spytała się co ona robi bo przecież ona nie jest zawodniczka. Znalazła jej zastępstwo. Kogoś kto jest inteligentniejszy, bardziej utalentowany i wyższy niż Allie – Laurel Van Ness. Nowa koleżanka Marii dołączyła do nich i u ich boku weszła do ringu. Podczas jej wejścia Maria zmuszała Allie do bicia brawa dla Laurel, która rozpoczęła pojedynek z Jade.

Chwilę później do walki dołączyła Sienna, która razem z Laurel sprzymierzyły się przeciwko Jade. Następną zawodniczką była Gail Kim. Po niej przyszły Marti Bell, Raquel i Madison Rayne jako ostatnia. Jako pierwsza z walki została wyeliminowana Madison, którą Laurel przerzuciła na krawędź ringu i uderzyła ją barkiem w brzuch tak mocno, że Madison spadła na podłogę i tym samym została wyeliminowana z walki. Chwilę później Marti zrzuciła Jade z narożnika na krawędź ringu i wykonała Bicycle Kick w twarz przez co Jade spadła na podłogę i została wyeliminowana. Zadowolona Marti stała na dolnej linie i naśmiewała się ze swojej byłej koleżanki. Wtedy Laurel zepchnęła ją poza ring. Marti została wyeliminowana, a przy okazji Jade wbiła ją plecami w stalowy narożnik. W ringu zostały Gail, Sienna, Laurel i Raquel, która została wyeliminowana jako następna przez Sienne, która przerzuciła ją nad górną liną w stylu Samoan Dropu.

Po tym Sienna złapała Laurel za włosy, ale z rozkazu Marii ją puściła. Sienna wdała się w kłótnie z Marią, która przy okazji kazała Allie pomóc Laurel wyeliminować Gail. Sienna próbowała ją powstrzymać od tego pomysłu bo jej zdaniem Allie zawsze wszystko spieprza. Allie wdrapała się na krawędź ringu i naciągnęła górną linę, aby Laurel było łatwiej wyrzucić z ringu Gail. Kim jednak skontrowała i wyrzuciła Van Ness z ringu w czym przypadkowo pomogła jej Allie, która potem musiała się nasłuchać od Laurel i Marii. W ringu zostały Sienna i Gail, które teraz walczyły w walce jeden na jednego. Ostatecznie Sienna spróbowała wykonać The Silencer, ale Gail złapała ją za rękę i wykonała Eat Defeat dzięki czemu wygrała pojedynek i stała się nową pretendentką ku wielkiemu niezadowoleniu Marii. Za to Allie wyglądała na zadowoloną.

Reklamy