Najpierw na show zobaczyliśmy Beautiful Brenda, która towarzyszyła Famous B i jego nowemu klientowi, którym jest Dr. Wagner Jr. Ten zmierzył się z Mascaritą Sagradą, który przedtem był klientem Famous B. Wagner szybko pokonał przeciwnika, którym po walce zajęła się pielęgniarka Brenda i doktor B.

Następnie zobaczyliśmy Catrine, która towarzyszyła Mil’owi Muertes’owi. Ten zmierzył się z Argenisem, który również prędko przegrał. Po walce kiedy Catrina robił swój Lick of Death to Mila zaatakował Prince Puma. Bójkę panów po chwili przerwała Catrina.

Następnie odbył się Weapons of Mass Destruction Match z motywami wojskowymi. W walce Killshot zmierzył się z bratem Mariposy – Marty’m Martinezem. Kilka minut od rozpoczęcia walki Marty złapał ring announcerkę Melisse Santos i rzucił nią w swojego rywala dzięki czemu mógł oddalić się od przeciwnika. Ten później i tak go dopadł. Panowie później stali po dwóch stronach drabiny na środku ringu, a obok leżały stoły. Wtedy przybyła Mariposa, aby pomóc swojemu bratu. Zaatakowała Killshota, złapała go za spodenki i chciała zrzucić na jeden ze stołów. Killshot jednak poczęstował ją kopniakiem w twarz i Mariposa spadła z drabiny prosto na stół łamiąc go. Chwile później Marty przegrał pojedynek.

Na koniec zobaczyliśmy promo Catriny i zdenerwowanego Mila, który chciał walki z Pumą. Catrina obiecała mu pojedynku oraz przypomniała mu, że cierpliwość to cnota, a ona czekała już setki lat, aby mogła dostać tego czego chcę. Catrina i Mil spoglądali potem na połowę jakiegoś medalionu i tak zakończył się odcinek Lucha Underground.

Cały odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem

Reklamy