Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy Maryse, która pojawiła się przy Miz TV. The Miz zaczął mówić jak wiele osób nazywa go tchórzem od kilku tygodni co mu nie przeszkadza ponieważ po Backlash został ze swoją żoną i pasem Interkontynentalnym w jego dłoniach. Mówi, że posiada ten pas dłużej niż Dolph Ziggler, Pat Patterson i Triple H i dzięki nie mu jest o wiele bardziej prestiżowy. Przerywa mu Ziggler, która uważa to za śmieszne, że Miz ma mistrzostwo i próbuje zachowywać się jakby był mistrzem ponieważ widownia nigdy nie będzie go widziała jako topową gwiazdę, jako zawodnika do walk wieczoru. Dla nich zawsze będzie The Mizem. Ten uważa siebie za main event każdego show na, którym się pojawia, a gdyby jego życie zależało od opinii fanów to leżał by kilka metrów pod ziemią zupełnie jak kariera Dolpha, który mówi, że jeśli Miz chcę szacunku to niech da mu rewanż bez żadnych menadżerek, bez dziewczyn, bez żon, bez Maryse, bez sobowtórów – tylko oni dwaj. Maryse zabrała mikrofon swojemu mężowi ponieważ chciała się upewnić, że dobrze usłyszała Dolpha z tym rewanżem. Przychodzi Daniel Bryan, który uważa, że skoro Maryse oszukiwała to Dolph dostanie swój rewanż. The Miz zaprzecza mówiąc, że Dolph nigdy nie zasłużył na żaden pojedynek o jego pas nawet przed Backlash, a Daniel nie dostanie czego chcę dopóki on nie dostanie czego chcę. On decyduje o sobie i Daniel nic z tym nie zrobi. The Miz i Maryse opuścili ring.

https://dailymotion.com/video/x4t4bu5

Następnie na show pojawiła się nowa mistrzyni SmackDown Becky Lynch by udzielić wywiadu w ringu. Widownia szybko zaczęła krzyczeć „You deserve it!“ Becky im podziękowała i uznała to za stosowane, że pierwsze miasto gdzie pokazuje się z tytułem to Philadelphia. Przyznaje, że na Backlash pojedynek przeciwko piątce zawodniczek był trudny, ale nie chciała niczego bardziej niż tego pasa. Potem z piątki zrobiło się cztery, trzy, dwa i na końcu jeden i pierwsza SmackDown Women’s Champion. Jest powiedzenie, że podróż jest lepsza niż cel podróży, ale ten kto to powiedział najwyraźniej nie bał udział w tej podróży, a jej cel jest zarąbisty. Zupełnie jak Philadelphia to bojowe miasto to ona jest bojową więc rzuca innym wyzwanie.

Podczas wejścia Naomi ogłoszono, że teraz odbędzie się Fatal 5 Way Match o miano pretendentki do mistrzostwa Becky. Następnie przyszły Nikki Bella, Natalya, Alexa Bliss i Carmella. Pod koniec pojedynku w ringu były Nikki i Alexa, która była bliska otrzymania TKO. Jednak do ringu wbiegła Carmella, która znokautowała Belle Super Kickiem w twarz ratując tym samym Alexe. The Princess of Staten Island chciała przypiąć Belle i wygrać walkę, ale Alexa złapała ją i wyrzuciła ją z ringu po czym sama przypięła Nikki, wygrała pojedynek i stała się nową pretendentką.

Po pojedynku Alexa podeszła niedaleko Becky i wymieniła się nią kilkoma słowami.

https://dailymotion.com/video/x4t4bu8

Później na Talking Smack Alexa skomentowała swoje wielkie zwycięstwo i przypomniała wszystkim, że walczyła wcześniej z Becky. Nie tylko tutaj, ale też w NXT. Oglądała ją od lat od jej pierwszego dnia w NXT. Zna jej wady, zna jej słabe strony i wie jak z tego skorzystać oraz wie jak skontrować prawie każdy jej ruch. Została zapytana co myśli o Carmelli, a Alexa po prostu zaśmiała się mówiąc, że Carmella jest szalona ponieważ walczyła z nią w NXT wiele razy i ani razu z nią nie przegrała. Carmella próbuje tych samych rzeczy w kółko i oczekuje innego wyniku co jej zdaniem jest szaleństwo. Ona również uważa siebie za księżniczkę co jest nieprawda bo chodzi z czapką, na której jest korona. Carmella jej zdaniem ma jakieś urojenia i jest najmniejszym z jej zmartwień. Jeśli chodzi o Naomi to według Alexy jest bardzo wysportowana, ale nie bardziej niż ona. Co do Natalii to ona była jej partnerką i bardzo ją szanuje, ale pora na nową erę.

Reklamy