Show otwarli TNA Knockouts Champion Maria Kanellis-Bennett i jej mąż Mike Bennett, który wspomina swoje dzieciństwo gdy jego mama mówiła mu by nie gryzł ręki, która go karmi, ale najwyraźniej tylko on miał porządną mamę dorastając ponieważ teraz powinien mieć World Title, ale tak nie jest z powodu jednego mężczyzny, którego tutaj sprowadził. Miał z nim dobry związek. Moose robił to co mu się kazało, dostawał za to kasę, ale dla niego to było za mało ponieważ wolał posłuchać fanów i pozwolić, aby jego ego wzięło nad nim górę. Mike mówi, że pozbędzie się go tak szybko jak go tutaj sprowadził. Wysłał mu bardzo ostrą wiadomość, która mówiła, że jest zwolniony, a teraz Mike będzie mógł w pełni skupić się na wygraniu World Title i nikt go nie powstrzyma. Pojawia się Dixie Carter i pyta się go czy skończył bo fani przyszli tutaj, aby oglądać wrestling. Mike narzeka, że nikt go tutaj nie doceniał odkąd tu się pojawił, ale kiedy teraz Moose’a nie ma to zostanie mistrzem i nikt nie zdoła go powstrzymać. Dixie podważa jego decyzję i zaczyna się zastanawiać się jak bardzo wartościowi Mike i Maria są dla tej organizacji. Ona podjęła dobrą decyzję, która oddziałuje na Mike’u, który myśli, że zostanie dodany do walki o World Title na Bound For Glory. Zamiast tego Dixie mówi mu, że przypisała mu innego rywala na ten wieczór – Moose’a! Moose pojawia się na arenie, który chciał zaatakować Mike’a, ale Maria go rozproszyła dzięki czemu Mike zdołał uciec.

Następnie na arenie pojawiła się przyszła TNA Hall of Famer Gail Kim do swojego pojedynku drużynowego. Zanim walka się rozpoczęła to za kulisami Mike i Maria podeszli do Dixie ponieważ Mike nie chciał walczyć z Moose’m w żadnej organizacji. Dixie ogłasza, że w takim razie przerwie jego kontrakt bez, którego nie zostanie mistrzem. Maria uważa, że Dixie ich nigdy nie doceniała i nigdy tego pewnie nie będzie robiła. Po tym jak Maria w zeszły tydzień wygrała ten tytuł zapewne to szybko się nie zmieni. Maria uważa, że to co zrobiła było legalne i uczciwe, lecz Dixie z nią się nie zgadza i ogłasza, że podczas gdy Maria jest mistrzynią to nie ma prawa być liderką dywizji Knockouts. Maria również będzie broniła swojego tytułu na Bound For Glory, a za tydzień zobaczymy kto będzie jej przeciwniczką. Dixie odeszła podczas gdy Maria zarzekała się, że to ona jest liderką i Dixie nie ma prawa tego robić.

Po tym na arenie do ringu dołączyła Jade, która dzisiaj będzie partnerką Gail. Na koniec pojawiły się byłe mistrzynie Knockouts – Allie i krzycząca na nią Sienna.

Przez większość walki Allie chciała pomóc Siennie i wejść do ringu, lecz Sienna jej na to nie pozwalała ponieważ wiedziała, że Allie nawali. Sienna przez cały czas krzyczała na swoją partnerkę, która zbierała okrzyki od widowni. Pod koniec pojedynku w ringu były Jade i Sienna, która nieświadomie dokonała zmiany. Kiedy Jade chciała wykonać Package Piledriver na Siennie to zobaczyła, że Allie stoi na drugiej linie i chcę wykonać jakiś ruch. Jade puściła Sienne by uniknąć ataku od Allie, który otrzymała Sienna. Wydawało się jakby Jade nie chciała walczyć z Allie, która otrzymała The Silencer od swojej własnej partnerki. Jade tylko przypięła rywalkę z niesmakiem w ustach. Po walce Gail i Jade pomogły Allie.

Reby Sky, Matt Hardy, Brother Nero, Senior Benjamin i Maxell byli w zoo ponieważ Matt chciał, aby znaleźli w sobie pierwotne instynkty, które pozwolą im wygrać wojnę z Decay. Zwierzęta w tym zoo nie są zwyczajne, a on potrafi się z nimi porozumieć. Według niego jedna z żyraf nie była zwyczajną żyrafą, ale pierwszym w historii prezydentem Stanów Zjednoczonych – George’m Washingtonem. Żyrafa w pewnym momencie ukradła Reby jej kapelusz. Później Matt załatwił swojemu bratu walkę ze Smoking Joe, którego dusza była w kangurze. Przy klatce z małpami Matt wyśmiewał się, że ma dla nich wyśmienite przezwiska i zaczął nazywać skaczące małpy imionami zawodników X-Division. Tygrys, a właściwie Genghis Khan poinformował Matta, że wróg nadciąga do pola bitwy w tym momencie. Dzisiaj odbędzie się bitwa.

Rosemary przechodziła się drogą późną nocą kiedy napotkał ją samotny kierowca, który spytał się jej czy potrzebuje podwózki i nazwał ją cukiereczkiem. Kiedy dziwaczny kierowca co raz bardziej się podniecał to na jego samochód napadła reszta Decay. Ostatecznie zostawili go na jezdni z opuszczonymi spodniami odjeżdżając w stronę rodzinnego miasta braci Hardy Cameron. Abyss słyszał, że Cameron jest piękne o tej porze roku po czym całe Decay zaczęło się szyderczo śmiać.

Decay w końcu dojechało do posiadłości, gdzie zauważyli Seniora Benjamina kopiącego rów. Benjamin wytłumaczył im, że kopał dla nich groby. Decay ruszyło na pole bitwy. Najpierw zaczęli obserwować dom Matta, w którym przez okno widzieli jak Reby zajmuję się swoim synkiem. Rosemary również ze smakiem obserwowała wielkiego pająka na pajęczynie. Abyss śpiewał kołysankę do Maxella, który i tak go nie słyszał. Nagle uwagę Decay zabrał Matt, który zwabił ich do odpowiedniego miejsca, gdzie wraz z Nero i Reby zaczęli do nich strzelać fajerwerkami. Kiedy atak po chwili ustał, Matt kazał Reby biec do domu i chronić Maxella, a on i jego brat kontynuują niszczenie Decay. Przed atakiem Decay schroniło się za łódką. Abyss po chwili podniósł ją i kazał Rosemary i Steve’owi uciekać i dostać się do domu. Brother Nero wykonał Front Dropkicka w łódkę, którą przewróciła się na Abyssa i oboje wpadli do wody. W międzyczasie Matt próbował dorwać Rosemary, a kiedy Senior Benjamin wyciągnął łódkę z wody to wyszedł z niej Joseph Parker (brat Abyssa, który zupełnie nie jest do niego podobny pomimo faktu, że był odgrywany przez tego samego aktora) Senior po krótkiej rozmowie poraził go prądem i na koparce wrzucił do grobu podczas gdy Crazy Steve i Nero walczyli przy ognisku i w basenie, a Matt dalej tropił Rosemary. Po chwili Nero myślał, że wygrał bójkę w wodzie ze Stevem po tym jak go udusił i wyszedł na wierzch, ale po chwili Steve znowu wciągnął go do wody. Kiedy Benjamin zasypywał ciało Josepha Parkera to z grobu wyszedł Abyss, który go zaczął dusić. Po chwili Matt dopadł Rosemary, która nie miała gdzie uciec i schowała się za wielkim drzewem. Kiedy Matt tam podszedł to prawie oberwał Janice (kij z gwoździami) w głowę od Abyssa. Ten kazał Rosemary iść do domu po swoje dziecko, a sam zajął się Matt’em. Kiedy miał zająć ostateczny cios to Nero uratował swojego brata i oberwał Janice w brzuch. Matt uznał to za bardzo nie samolubne po czym sam musiał stanąć przeciwko Abyss’owi i Steve’owi. Na ratunek przybył mu Vanguard-1, który zaczął z powietrza strzelać do napastników rozpalając wielki znak na ziemi. W tym samym czasie w domu Rosemary znokautowała czymś Reby i zaczęła uciekać z Maxellem. Vanguard-1 chciał ją zatrzymać i kazał jej odstawić dziecko. Ta z chęcią to zrobiła po czym splunęła na Vanguarda jakąś substancją co doprowadziło do jego popsucia. Maxell za ten czas zdążył uciec. Szukając go Rosemary natknęła się na Matta. Splunęła również w jego twarz, ale Matt połknął to i splunął tą samą parzącą substancją w twarz Rosemary. Ta w bólu uciekła, a Matt upewnił się, że z jego synem i żoną wszystko w porządku. Jednak Nero był dalej ranny, a Decay porwało Seniora Benjamina. Na tym zakończyła się ich bitwa.

Reklamy