– Krążą pogłoski, że Cody Rhodes i Brandi Rhodes wkrótce będą pracować z TNA i mogą zapewne poprowadzą feud z TNA Knockouts Champion Marią Kanellis-Bennett i Mike’m Benette’m.

– Zawodniczka z Teksasu Victoria Gonzalez podpisała kontrakt z WWE. Victoria miała Tryout z WWE w maju tego roku, a wcześniej wysłała kasetę do castingów Tough Enough.

– Pojawiły się informacje, że Lana i Rusev nie pojawią się na ekranie WWE przez prawie miesiąc. Po swoim tradycyjnym ślubie w Bułgarii, para poleciała do Dubaju. Rusev napisał na Twitterze, że ich miesiąc poślubny będzie trwał 23 dni.

– Data wydania książki Stephanie McMahon została przesunięta na nowy termin, który jest jeszcze nieznany. Amazon podaje, że zostanie wydana w 2020, ale nie jest to pewne. Książka z pewnością zostanie wydana przez tym rokiem, ale raczej nie będzie to za miesiąc jak najpierw było planowane.

– Poniżej znajduje się kolejna zapowiedź Total Bellas, które ma premierę 5 października.

– 22 października w New Jersey odbędzie się trzeci Super 8 ChickFight Tournament z zawodniczkami takimi jak Britt Baker, Deonna Purrazzo & Rachael Ellering.

– Hudson Envy i zawodniczka Women Of Honor Taeler Hendrix zadebiutują w organizacji SHIMMER na ich najbliższych nagraniach Volume 86-90 w listopadzie.

– WWE podpisało kontrakt z Zhao Xią, która wzięła udział w Tryoutach kiedy WWE było w Chinach.

– Podobno kilka zawodników za kulisami nie było zadowolonych z przemowy Sashy Banks na Raw. Osoby te twierdzą, że promo było w złym guście oraz, że WWE próbowało wzbudzić wiele emocji jak przy Danielu Bryan’ie, ale wyszedł im za to zły segment. Były również porównania do sztucznego odejścia na emeryturę Marka Henry’ego z przed kilku lat co było storylinem i nie było oparte na kontuzji, które bywają dotkliwym tematem wśród zawodników zwłaszcza te, które mogą zniszczyć karierę zawodników. Niezadowolenie pada bardziej na WWE i ludzi w Creative Team niż na samą Sashe Banks.

– Organizacje AWS organizują swój drugi Ladies Night 24 września w South Gate, Kalifornii. Na gali nie tylko pięć kobiet zmierzy się z pięcioma mężczyznami w Wojnie Płci, ale Hudson Envy zmierzy się z Heart of SHIMMER Champion Nicole Savoy w walce o tytuł Nicole. Wystąpią tam na przykład Raze, LuFisto, Thunder Rosa czy Cheerleader Melissa.

– Summer Rae pojawiła się na liście 10 gorących modelek magazynu Maxim.

– Jan LaQue (matka Chyny) podobno zażądała by policja ponownie zbadała śmierć jej córki. Jan twierdzi, że tygodnie przed śmiercią jej córki, Chyna zwolniła swojego menadżera Anthony’ego Anzaldo, który jej zdaniem ukradł od jej córki pieniądze i różne przedmioty takie jak wiolonczela. W mailach jakie Jan dostała od córki pojawiła się treść, w której Chyna mówiła mamie, aby nie kontaktowała się z Anthony’m na ten moment. Anthony twierdzi, że nigdy niczego nie ukradł oraz nie został zwolniony ponieważ tak naprawdę nigdy dla niej nie pracował, a byli partnerami oraz, że więcej na temat temat wypowie się za niedługo.

Reklamy