Show otworzył Daniel Bryan ze SmackDown Women’s Championship na piedestale w ringu obok niego. Zaczyna mówić od tego, że na Backlash życie jednej zawodniczki zmieni się na zawsze w Six Pack Challange Elimination Matchu. Daniel objaśnia zasady walki, która wyłoni pierwszą SmackDown Women’s Champion. Jednak dzisiaj odbędzie się Six Women Tag Team Match, a teraz na forum panie będą mogły się wypowiedzieć. Pierwsza przybyła Becky Lynch, która weszła do ringu i zażartowała mówiąc, że była pewna, że Daniel pierwsze przywołała Nikki. Daniel przyznaje, że kocha swoją szwagierkę, ale Becky była pierwszym wyborem w WWE Draft. Przy okazji Daniel zareklamował premierowy sezon Total Bellas. Pyta się Becky co by dla niej znaczyło to zwycięstwo. Becky mówi, że to był dla niej znaczyło wszystko. Te wszystkie  przegrane, ciężka praca, kilometry z dala od domu, ale występowanie przed fanami i zdobycie tytułu sprawiły, że to wszystko jest tego warte. Może nie bez powodu jej podróż była taka długa. Może nie bez powodu przegrała na swojej pierwszej WrestleManii. Może nie bez powodu była pierwszym wyborem w WWE Draft i może wszystko o co walczyła doprowadził do ją do tego momentu, a tej niedzieli kiedy pokona pięć innych zawodniczek to to będzie najświetniejszy wieczór w jej życiu. Przyszła Natalya, która krzyczy „Nudaaaa!“ i przedstawia wszystkim prawdziwą historię – najgorszą nocą w WWE była 19 lipca na WWE Draft kiedy utknęła z Becky, która cały czas narzeka jakie to ma nieszczęście. Rzygać się jej chcę. SmackDown powinno być jej królestwem, ale zamiast tego była torturowana sztucznym, tanim kolorem włosów Becky. Lynch mówi, że się zmieniła i chcę wiedzieć co się jej stało. Natalya weszła do ringu, a po niej zrobiła to Alexa Bliss, której nie działał mikrofon. Kiedy już w końcu dział to powiedziała, że w poprzednim odcinku frajerów z WWE – Czy Nattie w końcu przeboleje swoje miejsce w hierarchi? Czy kiedyś Becky przestanie gadać o przeszłości? Czy Daniel stanie się czymś więcej niż mężem Belli na pokaz? Alexie przerwała Carmella, która przedstawiła się tak jak ona to zawsze robi i przypomniała reszcie co zrobiła Nikki. Becky przerwała jej i przypomniała Alexie, że Carmella jej we wredny sposób przerwała. Alexa stwierdziła, że Carmella to najmniejsze z jej zmartwień, a na jej celowniku jest właśnie Becky. Carmella zaczęła się naśmiewać i w końcu Natalya wdała się w kłótnie. Nattie po chwili zauważyła, że Becky chcę tylko między nimi namieszać, ale Lynch zaprzeczyła twierdząc, że to nie był jej plan. Panie chciały razem zaatakować Becky, ale na pomoc przybiegły Naomi i Nikki Bella, która skupiła swoją uwagę na Carmelli. Natalya wykorzystała to i z zaskoczenia powaliła ją ciosem. Prędko Naomi i Becky wyrzuciły napastniczki z ringu.

Następnie zobaczyliśmy Maryse i The Miza, którzy przerwali rozmowę Daniela i Shane’a. Niezadowolony The Miz chcę wiedzieć dlaczego oni martwią się pasem kobiet, a nie najważniejszym tytułem na SmackDown, który posiada on. Chcę również wiedzieć czemu ma go bronić przeciwko takiemu frajerowi jak Dolph Ziggler. Twierdzi, że Daniel dalej jest urażony za jego słowa. Daniel mówi, że te sześć kobiet, które były w ringu w odróżnieniu od The Miza były gotowe do walki. Przypomina mu również, że tydzień temu Miz nie skorzystał z okazji i nie zawalczył z Dolphem, z którym na Backlash będzie musiał się zmienić bo jeśli nie to już teraz może oddać tytuł. The Miz i Maryse nic nie powiedzieli tylko pojawili się na arenie ponieważ Miz miał pojedynek z Apollo Crewsem, a Dolph Ziggler siedział przy stole komentatorskim.

Miz wygrał walkę podczas, której wepchnął Crewsa prosto na Dolpha. Po pojedynku w ringu Dolph miał ze sobą pas Interkontynentalny i chciał, aby Miz po niego sobie przyszedł prosto do ringu, gdzie był on. Miz jednak miał plan i wysłał po tytuł swoja żonę, która pełna podziwu pomysłu męża poszła po mistrzostwo i spokojnie opuściła ring.

Na koniec przyszła pora na Six Women Tag Team Match. Do ringu weszły Nikki, Becky, Naomi oraz ich przeciwniczki Natalya, Alexa i Carmella.

https://dailymotion.com/video/x4s7hsw

Pod koniec walki w ringu były Nikki i Alexa, która po wykonaniu Jawbreakera dokonała zmiany z Carmellą. The Princess of Staten Island spokojnie weszła do ringu i chwyciła Belle za włosy po czym z zaskoczenia otrzymała TKO. Nikki przypięła rywalkę, ale Alexa przerwała przyjęcie i zaczęła zagadywać sędziego co pozwoliło Natalii na wykonanie Discus Clothesline na Belli. Do ringu wbiegła Naomi, która wykonała Double Foot Inverted Stomp Facebreaker. Alexa rzuciła się na nią i wyrzuciła z ringu po czym dwukrotnie upadła kolanami na Belle. The Lass Kicker rzucił się na Bliss i panie wypadły z ringu, gdzie Carmella spokojnie zapięła Code of Silence na Nikki, która po chwili odklepała.

https://dailymotion.com/video/x4s7hsy

Reklamy