Mister Saint Laurent, który w przeszłości wyjawił kilka prawdziwych informacji o WWE mówił ostatnio o związku Paige i Alberto Del Rio z dawną gwiazdą WCW Kevin’em Sullivan’em w ich ostatnim podcast’cie.

Podczas tego nagrania wyjawili, że Mark Carrano, który pracuje z zawodnikami w WWE (możecie go kojarzyć z Total Divas) rozmawiał z Del Rio i Paige z każdym z osobna. WWE najwyraźniej chcę, aby związek tej dwójki dobiegł ku końcowi.

Podobno WWE jest tak zdeterminowane zakończeniem tego związku, że zagroziło Paige wyrzuceniem jej z pracy jeśli nie odejdzie od Del Rio.

Dowodem na to, że WWE chcę zakończyć ich relację jest rozdzielenie ich podczas WWE Draft kiedy to Paige została przeniesiona na Raw, a Alberto na SmackDown.

Jak wiadomo Paige obecnie jest zawieszona na 30 dni z powodu naruszenia polityki Wellness Policy WWE, a przy okazji miała jakieś kontuzję pleców i ramion. Alberto również był zawieszony, ale podobno już zakończył swoją karierę z WWE z powodu bycie niezadowolonym ze swojej pozycji oraz z powodu dostawania pustych obietnic.

Reklamy