W tym tygodniu show rozpoczęło się od grającej na fortepianie i śpiewającej Reby Sky w towarzystwie jej szwagra, męża, a śpiewał nawet ich ogrodnik i Vanguard 1. Matt pogratulował jej talentu, który jej zdaniem jest uzależniający. Poprosił potem swojego syna, aby również zagrał. Ten zrobił to co wywołało w Matt’cie potężną wizję, która mówiła, że pierwsza scena The Great War nie będzie miała miejsce w Impact Zone, ale na jego posiadłości – miejsca kasacji. Matt kazał swojemu bratu iść do Impact Zone po czym polecił ogrodnikowi i Vanguard 1, aby strzegł ich ziem, jego żony i dziecka. Reby powiedziała, że będą mieli się dobrze pokazując mężowi jakiś miecz czy szable.

Następnie na arenie w Impact Zone pojawili się Maria Kanellis-Bennett i The Miracle Mike Bennett, którzy weszli do ringu, gdzie Mike przypomniał wszystkim, że od kilku miesięcy mówił im by wierzyli w The Miracle i teraz to robią ponieważ on ocali TNA i dopełni dzisiaj swoją misję i wygra World Title. Dokona tego ponieważ jest najlepszym zawodnikiem na planecie, ponieważ otacza się sukcesywnymi ludźmi takimi jak jego piękna żona oraz najbardziej niszczącą siłą w wrestlingu jaką jest Moose. Wie, że wszyscy się zastanawiają, gdzie jest Moose oraz wie, e Lashley próbuje ich rozdzielić więc chcę, aby jego przyjaciel tu przyszedł i wszystko mogliby sobie wyjaśnić. Przychodzi Lashley z wielkim uśmiechem na twarzy i mówi, że Moose nie chcę mieć nic do czynienia z Mike’m. Chcę, aby Mike na niego spojrzał, a potem na siebie, aby mógł sobie uświadomić, że skończy jak inni rywale, których pokonał tacy jak Kurt Angle, James Storm czy Drew Galloway i wszyscy inni, od których jest lepszy i dzisiaj zniszczy Bennetta. Mike uważa, że Lashley jest zbyt pewny siebie, ale Lashley chcę udowodnić tego i zmienia ich walkę na No DQ Match ponieważ Mike mógłby go jedynie pokonać gdyby Moose mu pomógł. Według Bennetta Lashley jest zazdrosny ponieważ Moose jest większy, groźniejszy i o wiele lepszy. Wie co robi Lashley, jak próbuje namieszać, ale jest pewien, że Moose nie przyjął jego oferty i nigdy by tego nie zrobił. Lashley droczy się z Mike’m i mówi, że może poszedł z Moose’m na kolacje albo może wlał mu trochę rozumu do głowy lub obiecał mu w przyszłości walkę o tytuł albo Moose po prostu nie znosi Mike’a, ale ten mu nie chcę wierzyć i jest przekonany, że jego kolega jest po jego stronie. Po chwili pojawia się Moose, którego śmieszy to, że wszyscy o nim mówią podczas gdy on woli się wyrażać za pomocą czynów niż słów. Każdy kto w TNA stanął mu na drodze, on skopał mu tyłek, a Lashley i Mike o tym wiedzą. Lashley wyjawia, że nie spotkał się z Moose’m co ucieszyło Mike’a, który mówi, że ONI wygrają World Title. Moose jednak dalej pamięta co stało się tydzień temu i dzisiaj to on zadecyduje kto opuści ten budynek z tytułem.

Po pojedynku Matt’a Hardy’ego z Crazym Steve’m, Steve, który przegrał walkę powiedział, że może Matt faktycznie jest złamanym geniuszem, ale jest również ślepy ponieważ Decay jest wszędzie, a szczególnie w domu Matta. A jego syn nie należy już do nich…teraz jest dzieckiem Rosemary.

Przerażony Matt postanowił skontaktować się z Reby, aby ją ostrzec o niebezpieczeństwie, które zobaczył w swojej wizji jednak Reby nie odbierała telefonu. Matt wysłał więc Vanguard 1 by obadał teren, ale było już za późno ponieważ Rosemary była kilka metrów od kołyski Króla Maxella.

Później Matt w końcu dodzwonił się do swojej żony, która tłumaczy się, że robiła pranie. Matt ostrzega ich o niebezpieczeństwie i karze im się ukryć w bezpiecznym miejscu. Reby mówi, że pójdzie z synem do schronu, ale wtedy Vanguard 1 odkrywa, że Rosemary jest już wewnątrz domu!

Następnie JB mówi o zeszłotygodniowym wydarzeniu w dywizji Knockouts. Przybiega nowa mistrzyni Allie z balonami, która mówi, że Maria była bardzo specyficzna ostatnio z wymaganiami ponieważ kazała jej przygotować przyjęcie świętujące wygrana Allie. Nowa mistrzyni nazywa to najprawdopodobniej jej najświetniejszym wieczorem w życiu. Podekscytowana odchodzi po czym wraca po swoje balony.

Następnie widzimy jak Reby z synem i szablą wchodzą do schronu, ale nagle drzwi się otwierają i wchodzi…ich ogrodnik. Reby tłumaczy mu, że Rosemary jest w tym momencie w domu i chcę, aby zaopiekował się synem bo ona musi się zająć tą suką.

Allie następnie pojawia się z balonami na arenie, a ring jest przystrojony kolejnymi balonami. Na środku jest również szampan. Allie tłumaczy wszystkim, że dzisiaj świętują jej zwycięstwo. Nigdy nie myślała, że ten dzień nastąpi i chcę podziękować wszystkim osobom, które skandowały jej imię tydzień temu. Nic z tych rzeczy nie byłoby możliwe gdyby nie jedna kobieta, która zawsze w nią wierzyła. Ona jest księżycem i gwiazdami i jej najbardziej ulubioną osobą w galaktyce. Allie przerywa muzyka wkurzonej Sienny, za którą podąża Maria. Sienna krzyczy do Allie i pyta się jej jak mogła jej coś takiego zrobić. Maria powstrzymuje ją i wyjaśnia, że to wszystko to wina Gail Kim. Prosi, aby jej zaufała, miała klasę i wzięła sobie wolne jak reszta zawodniczek. Sienna po chwili puszcza Allie i opuszcza ring. Maria mówi jak to Allie zawsze z podekscytowaniem robi wszystko to co ona jej karze, ale jej zdaniem Allie pomyliło się kilka rzeczy związanych z tym przyjęciem. Allie mówi, że Maria była bardzo dokładna kiedy mówiła jej co ma zamówić ponieważ jej zdaniem Maria chciała, aby przyjęcie na cześć nowej mistrzyni było perfekcyjne i ona jest wzruszona. Maria tłumaczy jej, że to przyjęcie nie jest dla niej i pyta się jej kto by świętował cokolwiek z jej powodu. Ona jest tylko jej asystentką i nikt nie chcę, aby się odzywała ponieważ jest żałosna tak samo jak Ci wszyscy ludzie co krzyczą jej imię. Allie wszystko spieprzyła. Spieprzyła jej dywizję, spieprzyła to przyjęcie bo chciała zielone balony. Allie próbuje się wytłumaczyć, ale Maria karze się jej przymknąć po czym tłumaczy, że to przyjęcie nie jest dla Allie, ale dla jej przeciwniczki. Allie nie rozumiała dlaczego Maria mówi te wszystkie rzeczy, zwłaszcza, że Maria dała wszystkim zawodniczkom wolne. Maria karze Allie się położyć na macie po czym woła sędziego. Allie nie chcę tego zrobić, ale Maria przypomina jej kim była zanim ją poznała i ta dała jej pracę….była NICZYM! Maria krzyczy do swojej asystentki, aby się położyła, ale ta w łzach nie chcę tego zrobić. Allie upada na kolana, a Maria łapie ją za głowę i popycha na matę po czym karze sędziemu bić w gong. Spokojnie przypina Allie, a sędzia odlicza do trzech. Puszczono muzykę Marii, a JB zaczął ogłaszać zwyciężczynię, ale Maria kazała mu się przymknąć. Chciała, aby Allie wstała, zapięła tytuł wokół jej talii i ogłosiła ją nową mistrzynią Knockouts. Allie ze smutkiem w głosie zrobiła to. Maria krzyknęła, aby przyjęcie się rozpoczęło po czym zaczęła świętować z szampanem w górze i opuściła ring, w którym została zasmucona Allie.

W międzyczasie Reby nie długo musiała szukać Rosemary, na którą ruszyła z szablą i nazwała ją wariatką. Rosemary jednak wsunęła się na górze po rurze uciekając Reby, która wybiegła na dwór przed frontowe drzwi. Nad nimi był balkon, gdzie była Rosemary….z Królem Maxellem! Rosemary postanowiła sprawdzić jak bardzo Reby kocha swoje dziecko i zrzuciła je z balkonu! Przerażona Reby złapała je, ale szybko odkryła, że była to lalka. Kiedy kamera ponownie skierowała się na balkon to Rosemary tam nie było. Ogrodnik przyszedł z prawdziwym synem Reby, która mocno go uściskała. Ogrodnik zauważył jak Rosemary ucieka z domu Hardy. Zdenerwowana Reby powiedziała, że nikt nie przychodzi do jej domu i bawi się w taki sposób z jej rodziną. Na koniec kazała ogrodnikowi przygotować pole bitwy…na masakrę!

Na koniec Maria przywitała wszystkich w jej miejscu wielbienia oraz przedstawiła się jako nowa mistrzyni Knockouts, a jej męża jako przyszłego World Champion. Przyszedł jej mąż, który zmierzył się w No Disqualification Matchu z Lashley’em o World Championship. Podczas walki pojawił się Moose ze stalową rurką, którą wcześniej podarował mu Mike. W walce interweniowała również Maria, która uderzyła Lashleya swoim świeżo zdobytym tytułem w głowę kiedy ten był poza ringiem. Następnie Maria próbowała wrzucić Lashleya do ringu, ale nie mogła go podnieść więc pomógł jej Moose. Późnej Maria złapała Lashleya za kostkę kiedy Lashley chciał wykonać swojego Speara. To pozwoliło jej mężowi wykonać Cutter, lecz nie wygrał. Po tym Mike chciał od Moose’a stalową rurkę, ale Moose mu jej nie dał i z uśmiechem oddalił się do ringu. Kiedy Mike się odwrócił to otrzymał Speara i przegrał walkę.

Po walce obolały Mike nazwał Moose’a wielkim i głupim zwierzęciem oraz karze mu wejść do ringu. Bennett pyta się go za kogo on się uważa po czym nazywa go nieudanym graczem football’owym, który nie ma nic bez niego. Uważa, że Moose ma wykonywać jego rozkazu po czym go popycha i dodaje, że jeśli kiedykolwiek zrobi to ponownie to upewni się żeby Moose już nigdy więcej nie mógł wkroczyć do ringu. Pyta się Moose’a czy go słucha po czym go policzkuje i znowu się pyta czy go słyszy. Moose odwraca się po czym powala Mike’a Clotheslinem, a na koniec świętuje z widownią.

Reklamy