– Veda Scott i Jade dołączyły do Team USA dowodzonego przez Allie na gali SMASH Wrestling CANUSA Classic. Xandra Bale i KC Spinelli dołączyły do Team Canada, któremu dowodzi Rosemary.

– The Ravishing Russian Lana ma powrócić za miesiąc do Performance Center, aby kontynuować swój trening w ringu. Lana zadebiutowała w ringu na WrestleManii w 10 Divas Tag Team Matchu po czym kontynuowała walczyć na Live Eventach głównego rosteru i NXT.

– Aktorka Alison Brie znana z serialu The Community wystąpi jako Ruth w serialu na Netflix o federacji wrestlingu samych kobiet – GLOW. Również aktorka Betty Gilpin znana z serialu Nurse Jackie zagra rolę Debbie Eagan.

– Zawodniczka NXT Macey Estrella zadebiutowała ostatnio na Live Evencie NXT i wygłosiła promo.

– Bayley i NXT Women’s Champion Asuka zostały dodane do rosteru WWE 2K17.

– Żone Luke’a Gallows’a, Amber Gallows została zapytana co sądzi o tym, że Dana Brooke sprzymierzyła się z jej mężem i jego kolegą na ostatnim Raw. Amber miała do powiedzenia kilka nie miłych słów, takich jak:

„Zabije sukę“

„Właściwie to pozwólcie mi się poprawić…Zabiła bym sukę gdyby mnie to wystarczająco obchodziło, ale w tym wypadku…Pozwolę im ją zachować #trash“

„Kiedy o tym dłużej pomyślałam to uznałam, że #misspiggy jest dla niego lepszym wyborem“

Dana Brooke w odpowiedzi na to napisała na Twitterze tylko:

„@amberoneal1 @DashingSoulJay ała“

Od jakiegoś czasu wiadomości Amber zostały usunięte, a sama zawodniczka mówiła, że pisała to w charakterze Bullet Babe, a nie jako ona sama.

– Jak pewnie zauważyliście Summer Rae od czasu WWE Draft nie pojawiła się na Raw, do którego należy. Zamiast tego najczęściej widać Charlotte, Sashe Banks, Dane Brooke, Nia’ie Jax i świeżo po debiucie Bayley. Fani na Twitterze wyrazili swoje niezadowolenie pisząc tweety z #Justice4SummerRae (Sprawiedliwość dla Summer Rae) Przez jakieś dwa dni był to jeden z głównych tematów na Twitterze. Wiele osób podawało fakt, że Summer była wielką częścią w tworzeniu Charlotte, Sashy i Paige jako gwiazdy za ich czasów w NXT. Podczas gdy na SmackDown wszystkie zawodniczki dostają niemal, że równą część czasu antenowego to na Raw zawodniczki jak Summer i Alicia Fox zostają pomijane i spadają na dalszy plan.

– Jakiś czas temu TNA ogłosiło, że prezydentem organizacji nie jest już Dixie Carter, ale Billy Corgan. Dixie za to została przewodniczącym TNA co oznaczało, że wciąż wszystkie plany musiały być konsultowane z nią. Jednak ostatnio mówiło się na Wrestling Observer Radio, że Dixie już wcale nie ma władzy i za niedługo odejdzie z TNA. Była na ostatnich nagraniach by nagrać trochę materiału, ale szybko odeszła i już nie wróciła. Na temat jej odejścia podobno mówi się kilka niemiłych rzeczy.

Reklamy