Najpierw zobaczyliśmy jak New Day cieszy się na widok Bayley, z którą zaczynają śpiewać, ale przerywa im Dana Brooke i określa zachowanie Bayley jako nieprofesjonalne. Dodaje, że Bayley nigdy nie odniesie tutaj sukcesu ponieważ nie ma tu dla niej miejsca. Big E przypomina jej kto został pokonany przez Bayley tydzień temu, ale Dana tłumaczy się, że nie była wtedy gotowa do walki tylko, aby przypomnieć widowni dlaczego Charlotte zasługuje na bycie mistrzynią kobiet. Dana mówi, że rozmawiała ostatnio z Andersonem i Gallows’em i zamierza ich poszukać. New Day mówi jej żeby to zrobiła ponieważ oni i ich nowa przyjaciółka Bayley są gotowe do walki. Dana kazała się im przygotować i nazwała ich jednorożcowymi świrusami. Bayley dodała, że są już gotowi i zaczęła z New Day świętować swój tekst.

Nia Jax pojawiła się na arenie i weszła do ringu, gdzie stała jej dzisiejsza rywalka – Hyan, która wcześniej udzieliła wywiadu. Powiedziała, że jest z Teksasu, a tam wszystko jest większe razem z jej sercem. Andrea powiedziała, że ma nadzieje, że jej serce dalej będzie biło po walce z Nią. Jak można się było spodziewać, Jax prędko wygrała pojedynek po wykonaniu Jax-Hammer.

Luke Gallows i Karl Anderson przedstawiają się jako byli doktorzy, ale teraz zajmują się wysyłaniem na emeryturę. Twierdzą, że ważne jest by planować takie rzeczy zwłaszcza w tym biznesie, ale niektórzy potrzebują trochę pomocy tak jak The Dudley Boyz tydzień temu. Teraz cieszą się swoją emeryturą grając w tenis stołowy, oglądając filmy 3D i wspominając czasy kiedy jeszcze coś znaczyli. Anderson mówi, że kolejna drużyna powinna się przygotować na emeryturę, a przynajmniej na zakończenie swej roli jako mistrzowie drużynowi, ale im też pomogą wraz z ich pielęgniarką Daną Brooke, która dołączyła do panów, strzeliła swoją rękawiczką i zapytała się od czego zaczynają.

Następnie widzimy jak Women’s Champion Charlotte siada przy stole komentatorskim podczas Six Person Tag Team Matchu. Przed tym puszczono filmik z wywiadu Sashy Banks z Raw Pre-Show, gdzie Sasha nazwała Charlotte tchórzem i wiedziała, że potrzebowała swojego ojca albo Dany, ale nie sądziła, że Charlotte zniży się tak nisko i spróbuje zakończyć jej karierę. Wiedziała, że była w niebezpieczeństwie podczas walki i jej plecy w końcu nie wytrzymały. Teraz jest bardziej skupiona niż wcześniej. Powróci jako zupełnie nowy Boss i pokaże Charlotte dlaczego rządzi tą dywizją kobiet. Następnie na arenie pojawili się Raw Tag Team Champions The New Day i Bayley, a po nich przyszła pielęgniarka Dana Brooke i The Club.

https://dailymotion.com/video/x4qwdti

Pojedynek ostatecznie wygrali mistrzowie i Bayley po tym jak Dana otrzymała Belly To Bayley i została przypięta.

Następnie pojawiła się Stephanie McMahon, która przywitała wszystkich na historycznym odcinku Raw, gdzie ukoronują nowego Universal Champion. Zaczęła potem mówić o czynach Brocka Lesnara na SummerSlam i mówi, że Brock przekroczył granicę kiedy zaatakował jego szefa i jej brata. Ludzie uważają, że jej to nie przeszkadzała, ale nikt nie ma prawa robić takich rzeczy jej rodzinie. Przychodzi Paul Heyman, który chcę, aby Stephanie odpuściła jego klientowi, lecz Stephanie chce przeprosin. Paul przypomina jej, że kiedy Brock pokonał Randy’ego to zgarnął wygraną dla jej show ponieważ pokonał kogoś ze SmackDown. Dodaje również, że próbował powstrzymać Lesnara od ataku, ale nie dał rady i jest tutaj, aby zapłacić grzywnę w wysokości 500 dolarów. Paul zaczyna rzucać kasą na matę, ale Stephanie jej nie chcę. Przypomina jak Paul ją zapewniał, że Brock jest wartościowy dla Raw, ale jaką wartość ma Paul? Karze mu pomyśleć o swoich dzieciach kiedy będzie im musiał powiedzieć jak ją potraktował. Według Stephanie nad Paula naciąga wielka burza. Paul mówi, że pogoda się uspokoiła, a nawet jeśli by jej nie przetrwał to nic ponieważ jego klient jest burzą. Paul wie w jakiej pozycji znalazła się Stephanie przez Brocka. Wspomina o całej rewolucji kobie, która według Stephanie jest prawdziwa po czym zaczyna ją błagać, aby przyjęła jego pieniądze jako dowód, że dostali nauczkę i, że szczerze im przykro. Stephanie przyjmuję przeprosiny po czym odchodzi, a Paul spogląda na nią z szyderczym uśmiechem na twarzy.

https://dailymotion.com/video/x4qwdtj

Mick potem powiedział Stephanie, że powinien tam z nią być w ringu, ale ona twierdzi, że ma wszystko pod kontrolą. Wpadają potem na pomysł, aby nie było żadnych partnerów podczas wielkiego Fatal 4-Way Matchu o Universal Title. Przyszedł Seth Rollins, który powiedział, że będą z niego dumni. Stephanie mówi, że nie bez powodu był pierwszym zawodnikiem wybranym w Draftcie i ściskają się.

Podczas Fatal 4-Way Elimination Matchu o Universal Title, Stephanie i Mick siedzieli niedaleko ringu i oglądali akcję. Pod koniec walki pojawił się Triple H, który pomógł Rollinsowi wyeliminować Romana Reignsa. Kiedy wydawało się, że Triple H zaatakuje Kevina Owensa, to ni z tego ni z owego zaatakował Setha i pomógł Owensowi wygrać Universal Title. Stephanie wydawała się zszokowana tym wydarzeniem.

https://dailymotion.com/video/x4qwdtl

The New Day i Bayley potem świętowało swoje zwycięstwo. Podczas wywiadu zawodnicy powiedzieli, że częściej będą mogli ze sobą walczyć. Andrea potem zaproponowała nowy okrzyk na część Bayley w rytm okrzyku New Day i po chwili wszyscy zaczęli to robić. Xavier wspomniał jak Andrea powiedziała, że ma nadzieje, że serce tej dziewczyny będzie bić po pojedynku. Andrea szybko zmieniła temat. Rozmawiali potem o dawnej roli Kofi’ego co mu się nie spodobało bo był to dla niego drażliwy temat. Pogratulowali Bayley z racji wygranej, a Andrea została przytulona.