– Pojawiły się informacje, że pierwszą mistrzynią kobiet SmackDown ma być Nikki Bella, ale jej panowanie nie ma być za długie.

 

– Michelle McCool opublikowała na Instagramie zdjęcie części swoich pleców i poradziła, aby wszyscy używali kremu słonecznego żeby uniknąć wycinania dziur w ciele od raka skóry, który jej się przytrafił. Mam nadzieje, że z Michelle wszyscy w porządku.

– WWE podobno nie jest zadowolone z pracy Charlotte na SummerSlam. Uważają, że powinna być ostrożniejsza podczas walki z Sashą, która zmagała się z kontuzją pleców. Chwilę po tym jak Charlotte wróciła za kulisy została okrzyczana za bycie nierozsądną.

– Wspominaliśmy ostatnio, że Paige ma wieloletni kontrakt z WWE, którego federacja nie zamierza przerywać z powodu zawieszenia byłej Divas Champion. Najnowsze informacje mówią, że kontrakt Paige z WWE wygasa w kwietniu 2019 roku.

– Wrestling Observer podaje, że gwiazda Lucha Underground Sexy Star zadebiutuje w boksie zanim 2016 dobiegnie końca. Sexy Star będzie występować najprawdopodobniej bez maski i pod swoim prawdziwym imieniem Dulce Garcia. Jak kiedyś było pisane, Sexy Star odeszła z wrestlingu, ale będziemy ją dalej mogli zobaczyć w trzecim sezonie Lucha Underground, który ma premierę 7 września.

– SMASH Wrestling ogłosiło, że 22 października Allie i Rosemary dopiszą nowy rozdział w swojej rywalizacji i zmierzą się ze sobą w Steel Cage Matchu na CANUSA Classic. Allie będzie dowodziła Team USA, a Rosemary będzie liderką Team Canada. Reszta zawodników nie jest znana.

– Na gali Battle Of Who Could Care Less federacji Beyond Wrestling Veda Scott zmierzy się z LuFisto, Jordynne Grace i Alexxis Nevaeh w Fatal 4-Way Matchu.

– Rosa Mendes kilka dni temu obchodziła swoją 10 rocznice w WWE. Rosa podpisała swój kontrakt w sierpniu 2006 roku, kilka dni po tym jak została wyeliminowana z Diva Search, który ostatecznie w tamtym roku wygrała Layla. Ostatnią zawodniczką, która obchodziła swoją 10 rocznicę była Alicia Fox, która w maju 2006 roku podpisała kontrakt z WWE po tym jak została wypatrzona w czasopiśmie.

– W filmiku poniżej możecie obejrzeć przebieg tworzenia okładki magazynu Muscle & Hers, na której pojawiła się zawodniczka ze SmackDown – Alexa Bliss.